Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

www.ifruitmusic.com/mcclipradio/gbo


lurkin

Rekomendowane odpowiedzi

**15 kwietnia o godzinie 20:00 rozpoczęła się audycja słynnego ex-rapera MC Clip na jednej ze stacji radiowych iFruit Music. Jego gośćmi było troje perspektywicznych raperów z kolektywu Gang Boys Only (GBO). Organizator poruszył podczas audycji kwestie takie jak: historia GBO, afery z nimi związane, powiązania z innymi sławami, NUMBERS, przyszłość kliki. **

image_32.png

 

ZAPIS Z AUDYCJI NA ŻYWO:

 

Curtis Cray mówi: Co u was, czamuchy? Jak się czujecie w moich nieskromnych progach, co?
Gino Lacroix mówi: Jakby nie patrzec, jestesmy u siebie, ziomus.
Gayle Duffy mówi: Zajebiście, stary - iFruit Radio to coś wielkiego, tym bardziej audycja u Ciebie -
jesteś legendą tego miasta, no nie?
Gino Lacroix mówi: Jest cool, wielki ziomalu.
Gino Lacroix mówi: Jakby ktos miesiac temu powiedzial mi, ze bede udzielac tobie wywiadu
wysmialbym go.
Curtis Cray mówi: Ale tu jesteście, czarnuchu. Śledzę waszą karierę od dłuższego czasu i nie powiem,
idziecie w najlepszym możliwym kierunku, czujecie mnie? O GBO jest głośno w całym mieście, jak
sobie radzicie ze slawą?
Curtis Cray mówi: Niejednych to gówno przytlacza na samym starcie i odpuszczają, wiem o czym
mówię.
LaMelo Porter mówi: Czarnuchu, mamy do tego dar - rozumiesz mnie? Po prostu nie robimy nic pod
publiczkę, żyjemy tym gównem i jesteśmy rodziną.
Gayle Duffy mówi: Jesteśmy od początku, nic się między nami nie zmieniło, stary.
Gayle Duffy mówi: Przeżyliśmy wszystko, razem.
LaMelo Porter mówi: To nie jest dobieranka zwyklych czarnuchów z bloków, znamy się od dzieciaka.
Curtis Cray mówi: Aight, aight. Autentyczność to coś co respektuję, mały czanuchu. Zacznijmy od
ciebie, Gino. Od początku. Nazwa waszego kolektywu chyba nie wyszła znikąd, nie? W necie biegają
informacje, że kiedyś byłeś zapalonym gangbangerem, czarnuchu.
Curtis Cray mówi: [...] Jak to wygląda teraz? Dalej obracasz się w towarzystwie GBO6, czy odciąłeś się
od tego bagna na dobre?
Gino Lacroix mówi: Moje, a zreszta nasze pochodzenie mowi samo za siebie, Curtis. Wszyscy
wywodzimy sie z najzimniejszych ulic Davis, spotkalem wielu twardych sukinsynow.
Gino Lacroix mówi: Pamietam o starych ziomalach i bede pamietal, to samo mowilem przed calym
hypem na GBO.
Gino Lacroix mówi: Nie moge jednoznacznie potwierdzic tych informacji, ale niech ludzie sami sobie odpowiedza
to pytanie odpowiedza po tych slowach.
Curtis Cray mówi: Chyba każdy będzie sobie potrafił odpowiedzieć, G. - Wasz pierwszy kawałek, który
rozniósł się w LS to Take Out. Cholernie mnie ciekawi, co zrobiliście, że największe gwiazdy w US
udostępniały go na socialach, czujesz mnie?
Gino Lacroix mówi: Stary, daje ci prosta odpowiedz. My po prostu mamy styl, kumasz? Druga polowe
sukcesu zawdzieczamy przypadkowi.
Curtis Cray mówi: No tak, ale pytam skąd w ogóle mainstreamowi celebryci o was usłyszeli, stary?
Zaplaciliście im, czy co?
Gino Lacroix mówi: Nic z tych rzeczy, stary. Zaczelo sie od Snow E Bunny i tego, ze wrzucila nas na
instastories. Wszyscy bylismy w szoku, jak sie o tym dowiedzielismy.
Gino Lacroix mówi: Potem zrobil to Robb, ktory pozniej zaprosil nas do studio 021 Records.
Gino Lacroix mówi: To byl pierwszy kamien milowy w historii GBOO, drugim bedzie krazek.
Curtis Cray mówi: Yo, stąd moje następne pytanie. Skąd wasza znajomość z MTM Robb? Widziałem
was parę razy w jego towarzystwie, robi za waszego mentora, czy co? - To prawda, że ten znany
czarnuch robił wam podbitki w bitach? Planujecie z nim coś większego?
Gino Lacroix mówi: Tak jak mowilem, zaprosil nas do studio bo spodobal mu sie nasz numer. Pierwszy
raz spotkalismy go pod jakims klubem, wtedy poznalismy sie osobiscie. Zupelny przypadek.
Gino Lacroix mówi: Podczas tworzenia naszych dwoch trackow w jego studiu sporo sie od niego
nauczylismy.
Curtis Cray mówi: Czaję. Gino, słuchacze muszą usłyszeć tu, co się odpierdoliło, że dostałeś kosą w
brzuch? Podziemie wtedy prawie straciło kolejnego rapera, poważnie. W chuj waszych słuchaczy, w
tym ja myślało, że już po tobie.
Gino Lacroix mówi: Nie wiem, jak sie do tego odniesc, stary. Jakis narkoman atakowal nas, kiedy
bylismy z Echo i Duffym pod klubem. Wlecial we mnie i kiedy sie bronilem, dostalem nozem.
Gino Lacroix mówi: To cala historia, zadnych sciem.
Curtis Cray mówi: Shh. Dobrze, że z tego wyszedłeś. - Yo, Duffy. W twoim przypadku też nie obyło się
bez popierdolonych akcji. Sytuacja z przedawkowaniem, twój problem z dragami to coś, o czym chyba
każdy fan chce w końcu usłyszeć. Jak jest teraz?
Gayle Duffy mówi: Nie odciąłem się od tego, nie w całości stary.
Gayle Duffy mówi: Używam tego mniej, byłem w stanie krytycznym - wracaliśmy zeventu
charytatywnego chibandy, skończyło się jak skończyło.
Gayle Duffy mówi: Dalej mam z tym problem, ale robie to bardziej z umiarem, rozumiesz.
Curtis Cray mówi: W tej branży dragi są wszędzie, czarmuchu. Inna sprawa, co to za bagno z twoją ex?
To poważnie był twój fiut, czy laska próbowała się wybić na fake info?
Gayle Duffy mówi: Rozesłała to po szkole, potem poszło to w neta - wypowiedziałem się na ten temat na
audycji prowadzonej przez bee bee blade, to nie był mój fiut, serio.
Gayle Duffy mówi: Tamta laska próbowała zainstnieć, szybko skończyła swoje pięć minut.
Curtis Cray mówi: To są minusy slawy, stary. Kiedyś wyciekła godzinna sekstaśma z moimi
wyczynami. Kurwa, nie wracam do tego. Przejdźmy do LaMelo.
Curtis Cray mówi: Jak się poznałeś z Duffym i Gino? Chodziliście do tej samej szkoły, wychowywaliście
się razem czy może macie jakąś bardziej rozbudowaną historię, co?
LaMelo Porter mówi: To nic nadzwyczajnego ziomuś, mieszkaliśmy blok obok siebie - te dwa czamuchy
bujały się od kołyski, poznaliśmy się jakoś w wieku ośmiu lat, od tamtej pory trzymamy ze sobą.
Gino Lacroix mówi: LaMelo niejednokrotnie ratowal mi dupsko, to solidny czarnuch.
LaMelo Porter mówi: Potem wspólna szkoła, ja opuścilem ją najszybciej -wyrzucili mnie, kumasz to?.
Curtis Cray mówi: Nie skończyłem drugiej klasy w highschool, nie mogleś zadać lepszego pytania,
czarnuchu. Wróćmy do tego, co jest teraz. Porter, twoja kolaboracja z NUMBERS z pewnością
zaskoczyła sporo osób. Jak ty się tam w ogóle pojawileś, czamuchu.
LaMelo Porter mówi: Czułem, że o to zapytasz - poznałem się z głowami NUMBERS na jednej z
domówek u mojej znajomej, dowiedziałem się, że zaczynają z tym gównem i po prostu wyskoczyłem z
propozycją.
LaMelo Porter mówi: Postawiłem wszystko na jedną karte, oni klepnęli to i wydaliśmy EPkę do calego
dropu, kupowałeś to ziomuś?
Curtis Cray mówi: Proste, brachu. Ta epka to było coś naprawde zajebistego. Pelny profesjonalizm od
podstaw, kozacko się tego słuchało.
Curtis Cray mówi: Na koniec. Czego możemy się spodziewać od GBO w najbliższym czasie?
Radziłbym wam to wyjawić tutaj, bo podbijecie sobie tylko zasięgi, uwierzcie mi. Macie na oku jakąś
nową twarz, która pasowałaby do labelu? Kiedy wspólny album z Lamelo.
Curtis Cray mówi: [...] No i może z kimś jeszcze, mówcie.
Gayle Duffy mówi: Loyalty Over Love, stary-wrzucamy to dzisiaj, otwieramy preorder - to będzie coś,
coś sporego.
LaMelo Porter mówi: LOYALTY OVER LOVE - ten miesiąc, wyczekujcie na to gówno, będzie o tym
najglośniej w tym mieście.
Gino Lacroix mówi: 22:00, dzisiaj. Glosniki w calym Santos rozbrzmieja.
Gayle Duffy mówi: Co do nowej twarzy, nie planujemy na tą chwilę żadnych ruchów - rozglądamy się.
Gino Lacroix mówi: Mamy kilku dzieciakow na oku, po prostu czekajcie. Jak juz cos zrobimy, to bedzie,
to cos mocnego.
Curtis Cray mówi: W porządku. Chyba nie mam więcej pytań, wybroniliście się. Dzięki za tą gadkę,
mówił dla was MC Clip razem z GBO. Trzymajcie się, do następnego.
Gino Lacroix mówi: Dzieki, MC Clip. Stay tuned.

(tekst wyciagniety z logow, moglem cos przeoczyc i zostawic blad)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin