Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/morfeusz] K3YSTON3


AsheyZ

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3016-k3yston3/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Lyman Griffin

Rodzaj kary: Ban

Powód nałożenia kary: Przelewanie majątku

Członek ekipy nakładający karę: Morfeusz

Wyjaśnienie sytuacji: Po śmierci mojej poprzedniej postaci V-Lidera gangu, na której posiadałem wiele dóbr w postaci narkotyków i broni, wróciłem grać do tej samej organizacji. Lider zaproponował mi, żebym znów był V-liderem, więc automatycznie zagarnąłem te wszystkie dobra spowrotem na swoją nową postać. Organizacja rozpadła się, a ja zostałem ostatnią aktywnie grającą postacią. Sprzedałem wszystkie przedmioty, bogadząc się przy tym. Dodatkowo w między czasie, jeden ze znajomych powiedział, że przestaje grać na Vibe Role-Play i oddał mi swoje pieniądze (Ok. $100.000) oraz samochód "Penumbra FF" - odgrywając, że jego postać musi uciekać z miasta. Przyznaje, że przedmioty ze zmarłej postaci, były w magazynie do której miał dostęp mój znajomy, grający w tym samym gangu. Za moją namową, przeniósł broń, narkotyki i pieniądze z sejfu na moją nową postać. Nie uważam, że dobrze postąpiłem i jestem całkowicie świadomy tego, że złamałem punkty regulaminu za które otrzymałem  taką, a nie inną karę. Jednak proszę o wzięcie pod uwagę tego, że nigdy wcześniej nie byłem karany i nigdy nie działałem umyślnie na szkode serwisu. Do wszystkiego się przyznaje i deklaruje poprawe. Apeluje o zdjęcie kary w postaci "Bana na 9999dni" na blokade postaci. Pozdrawiam ciepło wszystkich! 

Ewentualne screeny/świadkowie: Nie dołączam.

Dejvv, Rybi, tenge i 7 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałeś łącznie udział w ponad 10 przerzutach, przekręty na różne skale, nagminne łamanie regulaminu serwera i zapędy do DM skłoniły nas do banicji, odpocznij sobie trochę od gry. Możesz próbować apelować za dwa tygodnie. Odrzucam.

noteker, Hubiks, Sidneyo i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin