Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Kanał z muzyką


WebsteR

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem! Od jakiegoś czasu zajmuje się muzyką, a dokładnie gram na konsoli DJ'skiej mając przy tym swój kanał na YouTubie. Aktualnie można tam znaleźć klimaty ze starych lat jakże i te dzisiejsze klubowe. Tym samym przechodzę szkolenie z FL Studio, gdzie można będzie też zobaczyć na kanale nuty z mojej własnej produkcji.  Nie zamierzam nikogo nakłaniać do zostawiania like czy tam subowania, aczkolwiek jeżeli ktoś lubi takie klimaty to czemu by nie spróbować i wspomóc w moim rozwoju. Tak więc chętne osoby zapraszam do odwiedzenia mojego kanału! Pozdrawiam i dziękuje za przeczytanie tego postu! 🙂 

 

https://www.youtube.com/channel/UCVhHbYhOgZnDdrVTQO0d9xg?view_as=subscriber

 

PS: Zgoda udzielona przez Kubasa..

Edytowane przez WebsteR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

Dnia 4.08.2020 o 21:40, WebsteR napisał:

Cześć i czołem! Od jakiegoś czasu zajmuje się muzyką, a dokładnie gram na konsoli DJ'skiej mając przy tym swój kanał na YouTubie. Aktualnie można tam znaleźć klimaty ze starych lat jakże i te dzisiejsze klubowe. Tym samym przechodzę szkolenie z FL Studio, gdzie można będzie też zobaczyć na kanale nuty z mojej własnej produkcji.  Nie zamierzam nikogo nakłaniać do zostawiania like czy tam subowania, aczkolwiek jeżeli ktoś lubi takie klimaty to czemu by nie spróbować i wspomóc w moim rozwoju. Tak więc chętne osoby zapraszam do odwiedzenia mojego kanału! Pozdrawiam i dziękuje za przeczytanie tego postu! 🙂 

 

https://www.youtube.com/channel/UCVhHbYhOgZnDdrVTQO0d9xg?view_as=subscriber

 

PS: Zgoda udzielona przez Kubasa..

 

O super, też bawie się od jakiegoś czasu w mixowanie. Czego używasz?

Edytowane przez siarinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O coś pamiętam, że robiłeś właśnie takie rzeczy, pamiętam, że mówiłeś coś o tym na DistrictRP o ile to byłeś Ty - jak tam grałem, właśnie taka osoba była... Szczerze nie pamiętam czy to na pewno tam się o tym dowiedziałem, ale raczej tak. Tak czy siak, spoko hobby/praca, cokolwiek tam uważasz 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, DIMITRI napisał:

O coś pamiętam, że robiłeś właśnie takie rzeczy, pamiętam, że mówiłeś coś o tym na DistrictRP o ile to byłeś Ty - jak tam grałem, właśnie taka osoba była... Szczerze nie pamiętam czy to na pewno tam się o tym dowiedziałem, ale raczej tak. Tak czy siak, spoko hobby/praca, cokolwiek tam uważasz 🙂

To i tak nie jest efekt końcowy. Ciągle się rozwijam i raczej nie odpuszczę. Tak jak mówiłem, od malego to za mną szło i sprawia mi to przyjemność. A wcześniej to możliwe ze to DEVLOW był i się reklamował.. 😄

Edytowane przez WebsteR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, siarinho napisał:

Na mixowanie domowe Numark kompletnie mi wystarczy. W sumie też nie szkoda, jak na jakiejś imprezie się rozjebie. Ale myśle o DDJ od jakiegoś czasu już

No, to powinno ci wystarczyć. Jeżeli chodzi o DDJ, to sam polecam, dużo opcji i fajnie do nauki są własnie ten model, który ja mam. Teraz będe zmieniał na Dj Pioneer XDJ-RX, tak więc to juz bardziej zaawansowanie. Całyczas trzeba gnać do przodu 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, WebsteR napisał:

No, to powinno ci wystarczyć. Jeżeli chodzi o DDJ, to sam polecam, dużo opcji i fajnie do nauki są własnie ten model, który ja mam. Teraz będe zmieniał na Dj Pioneer XDJ-RX, tak więc to juz bardziej zaawansowanie. Całyczas trzeba gnać do przodu 😄

To ma swój wbudowany program w mixer? Jak to działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2020 o 16:58, siarinho napisał:

Ostatnio mam niezły problem. Zainstalowałem Serato Pro DJ i nie wiem czemu, program nie wykrywa mapy mojego Mixtrack.. Ktoś coś?

Oj, niestety nie wiem. A patrzyłeś w ustawieniach ogolnie na Windows jakze i w programie? Bo kazde jedne błędne skonfigurowanie właśnie prowadzi do takich rzeczy.. 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin