Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

fuck what the opp said

Rekomendowane odpowiedzi

OKhKWc8.jpg

52 Hoover Gangster Crips (znani również jako The Young Hoggs) to gang uliczny wywodzący się z zachodniego wybrzeża Hrabstwa Blaine dokładniej znajdujący się w miejscowości Paleto Bay. Przed przyłączeniem się do karty Gangster Crips (3x) funkcjonowali jako Hoover Groovers, którzy istnieli na długo przed powstaniem parasolki Crips. Jako jedyny set Hoover dalej funkcjonuje pod kartą Trays (3x), kiedy reszta funkcjonuje jako Hoover Criminals Gang (HCG). 

ekZ9oM2.jpg

Young Hoggs (jak i każdy inny set Hoover) rozpoznaje się po kolorze pomarańczowym który wzięli od drużyny Houston Astros. Spora część kultury 52 wywodzi się z kultury Crips, mają wiele podobnych cech sięgających od części ubioru po mowę. Do największych wrogów Five Deuce zalicza się gangi spod karty Neighborhood Crips/Rollin O's takie jak Rollin 50s NHC, 59 East Coast Crips, Rollin 30s Harlem Crips, Rollin 40s NHC, Main Street Mafia Crips i wiele innych setów. Pozytywne stosunki utrzymują z setami Hoover Criminals Gang jak i większością setów spod karty Trays. Bliską relacje utrzymują również z Trouble Gangster Crips. Nazywa się ich 51-2 (51-Deuce), 51 odpowiadające za Trouble GC a 2 (Deuce) za 52HGC.

OOC:
Staraliśmy się przystosować istniejący set jak najbardziej pod standardy panujące na serwerze. Ciężko przenieść gang z Los Angeles któremu w grze odpowiada Los Santos na Paleto Bay, ale myślę, że nie ma tragedii. Aplikacja jest raczej zwięzła lecz zarazem treściwa, da się z niej wywnioskować najważniejsze rzeczy cechujące wybrany przez nas gang. Z pewnością jeśli serwer wypali i nabierze zainteresowania aplikacja będzie rozwijana a wszystko, czego brakuje aktualnie będzie przedstawiane na ssach. Chcemy pograć na silniku gta v czysto pod rp tak jak robimy to od dłuższego czasu na silniku san andreas, przy okazji sprawdzić jak wszystko będzie funkcjonować i z jakim przyjęciem spotka się serwerowy półświatek przestępczy. Ja jak i poszczególne osoby z mojej ekipy będziemy chętni do pomocy przy półświatku jeśli okaże się, że ludzie przykują do niego uwagę i będzie on odpowiednio wspierany przez ekipę serwisu. Doświadczenie mamy raczej spore, cała ekipa sporo już przegrała na trybie roleplay (mogę podesłać konta z serwisu na którym gramy na mta).
Ekipa:
Ja
unoski
velly
insane
gbekarton
flexin
vpmx
majkeloff

Edytowane przez southern
Pawel33, unoski, Piechu i 22 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin