Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Szukam] Managera/ów i kelnerów do Le Chat Blanc!


Katsuru

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Przez fakt, że zmniejszyła mi się ilość wolnego czasu do gierki, a ludzi co jakiś czas pytają "co dalej z Le Chat Blanc", postanowiłem napisać ten temat, aby może jakimś cudem znaleźć chętnych do pomocy w prowadzeniu restauracji, jak i chętnych do gry kelnera.

 

Jeżeli chodzi o managerów, szukam kilku kompetentnych osób, którzy będą w stanie poświęcić trochę czasu na ogarnięcie podstawowych rzeczy, aby restauracja sama się bujała, tj. Rekrutacja, ogarnianie premii i tak dalej.

Jeżeli ktoś się na to zdecyduje, wynagradzam to % zysków biznesu, dogadamy się jaki to będzie procent.

 

Jeżeli chodzi o kelnerów, to szukam osób z potężnym poziomem, którzy to potrafią nakreślić osobie narracyjnie fajny klimat, jaki goście spotykają w restauracji.

Zarobki kelnera to podstawowy payday + $1000 premii ode mnie za każde przepracowane 45 minut na duty + giga napiwki, jakie zostawiają u nas osobistości z Los Santos

 

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, zapraszam do kontaktu na discord Katsuru#9530

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin