Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Klub] Paleto Bay Bar & Night Club


AvE

Rekomendowane odpowiedzi

958QwvZ.png

 

"Paleto Bay Bar & Night Club" - Bar za dnia, a Klub nocą znajdujący się w Paleto Bay istnieje od połowy 2020 roku. Jest to idealne miejsce dla wszystkich imprezowiczów, którzy chcą dobrze się zabawić czy też wypić po ciężkim dniu. Klub z czasem nabiera coraz większą popularność wśród mieszkańców i trudno się nie dziwić, gdyż posiada bardzo dobrą lokalizację, niskie ceny jak na tego rodzaju miejsce, najlepszych DJ-ów, którzy tworzą dla nas świetną muzykę, oraz najlepsze drinki. Paleto Bay Bar & Night Club jest otwarty cały tydzień, w godzinach popołudniowych oraz wieczornych funkcjonuje tylko strefa barowa, która oferuje cały asortyment alkoholowy, szybkie przekąski oraz miejsce, gdzie można spokojnie posiedzieć, a w weekend otwierana jest także druga sala, która odpowiada już za klub nocny. Najczęstszymi klientami tego klubu są osoby młode, w średnim wieku oraz znajdujący się niedaleko motocykliści, którzy mają niedaleko swój clubhouse i nieraz przyozdabiają wejście do klubu swoimi maszynami.

 

unknown.png

 

unknown.png

 

unknown.png


**Zdjęcie nie odzwierciedla faktycznych cel w lokalu, służy jedynie do celów marketingowych.**

 

unknown.png

 

CZERWONY - OBSZAR ZABUDOWANIA

NIEBIESKI - ROZMIAR TERENU

 

LFXDFhU.png



6c1Gwld.png TnsWAiC.png OHbOK-75HkioAvDktQmJiQ_0_0.jpgd73045-2.pngd73045-7.png

unknown.png

Witam, mam na imię Adrian, na RP siedzę już dobrych kilka lat aktualnie z przerwami, startuje z podaniem na bar i klub, który będzie jedynym w swoim rodzaju. Podobne biznesy prowadziłem już nie raz nie dwa ale nigdy w takiej formie w jakiej chce to zrobić teraz. Zwykle prowadziłem zwykły bar gdzie podawało się jedzenie i zimne piwko, klub natomiast miałem przyjemność prowadzić tylko raz i chce spróbować swoich sił w tym ponownie. Mój biznes będzie całkiem inny pod względem panującego tam klimatu, lokalizacji oraz dołożę wszelkich starań, by był też miejscem najczęściej odwiedzanym, oraz najczęściej czynnym. Myślę, że brakuje takiego biznesu, w którym byłoby czuć połączony klimat baru oraz klubu. Oprócz prowadzenia samego klubu oraz baru mam zamiar w wybrane przeze mnie dni w miesiącu organizować także przeróżne atrakcje typu gry hazardowe, karaoke, quizy czy występy początkujących artystów.

 

Ekipa:

Właściciel: https://forum.v-rp.pl/profile/241-ave/

Kierownik: https://forum.v-rp.pl/profile/89-bolcio/

Pracownicy: https://forum.v-rp.pl/profile/613-moriko1709/

FygPhax.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na stronie "Paleto Bay Bar & Night Club" w serwisie Liveinvader powstało wydarzenie o pierwszej imprezie z okazji otwarcia.

szeVEgc.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4YlJYSi.png

 

Klub w dzień otwarcia przywitał 60-ciu nowych klientów. Goście bardzo chętnie korzystali z baru, niestety parkiet nie cieszył się zbyt dużym zainteresowaniem i bawiło się na nim nie więcej niż 20 osób.

Właściciel klubu liczył na większą frekwencje, dlatego obmyśla nową strategie jak lepiej zareklamować klub oraz planuje nowe, interesujące oferty na następną imprezę.

Wiki lubi to

FygPhax.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin