Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[ODRZUCONE] System BW2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

o ile system sprawdzałby się świetnie w trochę utopijnym jak na polskie standardy ideale rp to myślę, że jest trochę za szybko. 

 

to jednak zmiana za bardzo uderzająca w typowego polskiego użytkownika i lepiej byłoby jednak od tego nie zaczynać

ollie i kbs lubią to

6oUdCNv.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, majkeloff napisał:

wprowadzenie bw2 calkowicie by zepsulo sens jakichkolwiek strzelanin pomiedzy jednym gangiem, a drugim gangiem

jaki sens ma granie gangstera-robokopa ktory przyjmie wiecej pociskow niz ma lat i naklei se plaster na zadrapanie bo go drasnelo, a nie trafilo

Evit i mikeh lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, wojtek napisał:

schizofrenik tabletka, chłop sam sobie odpisuje
koles, z twoim podejsciem to byśmy utknęli w 2011 n4g i graniu zielonych bandan na fiucie - na tym polega rozwój i nawet taki roleplay idzie w lepszym kierunku z każdym rokiem

Wypraszam sobie taki komentarz randomie. Z twoim podejściem to ten serwer nie będzie raczej przyjemnością i zabawą. Wymyślacie kolejne durne i niepotrzebne propozycje aby nabijać sobie posty tematy i lajki aby lizać sobie dupy. Jeśli coś się nie podoba bo nie ma tutaj takiego super systemu co proponujesz obawiasz się jakiś rzeczy to wracaj na sampa gdzie pewnie takie coś jest. Podaj też dobry argument gdzie taki system jest i czy w ogóle działa. 

Piklo lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaguar napisał:

Podaj też dobry argument gdzie taki system jest i czy w ogóle działa. 

Kolejny bez umiejętności czytania ze zrozumieniem xD było pisane kilka razy o GTA World, nie o SAMPie (chociaż na zagranicznym ls-rp tez cos takiego funkcjonuje)

No ale tak, to kolejny serwer pełen randomów. A to że jest jedną z największych międzynarodówek to tam szczegół

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, nashi napisał:

jaki sens ma granie gangstera-robokopa ktory przyjmie wiecej pociskow niz ma lat i naklei se plaster na zadrapanie bo go drasnelo, a nie trafilo

 

jesli chcesz odgrywac realny swiat jeden do jednego to w chuj duzo aspektow by sie zmienilo na serwerze, dla ludzi z polswiatka przestepczego nie mialoby sensu np. zmieniac postaci co tydzien, bo ktos ja zajebal na dmie xD 
dmy na rp sa tylko jebanym DODATKIEM w grze gangow, a oddzialywanie bw na smierc postaci w tym aspekcie jest wg mnie po prostu bezsensowne
 

unoski, insane, EmDe i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, majkeloff napisał:

 

jesli chcesz odgrywac realny swiat jeden do jednego to w chuj duzo aspektow by sie zmienilo na serwerze, dla ludzi z polswiatka przestepczego nie mialoby sensu np. zmieniac postaci co tydzien, bo ktos ja zajebal na dmie xD 
dmy na rp sa tylko jebanym DODATKIEM w grze gangow, a oddzialywanie bw na smierc postaci w tym aspekcie jest wg mnie po prostu bezsensowne
 

chyba nie zrozumiales propozycji

lexiz napsal to wlasnie po to zeby nie zmieniac często postaci, bo w przypadku kiedy twoja postać zginie przez bw2, to w świecie IC nie ginie twoja postac (np.) dżordż flojd, tylko jakis inny dżordż z tej samej dzielnicy lub tego samego gangu, a twoja postac nie ma nic wspolnego z tym zajsciem, jedynie moze mścić sie za to ze zabili mu jakiegos ziomala z gangu

Sons, mikeh, unoski i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, nashi napisał:

chyba nie zrozumiales propozycji

lexiz napsal to wlasnie po to zeby nie zmieniac często postaci, bo w przypadku kiedy twoja postać zginie przez bw2, to w świecie IC nie ginie twoja postac (np.) dżordż flojd, tylko jakis inny dżordż z tej samej dzielnicy lub tego samego gangu, a twoja postac nie ma nic wspolnego z tym zajsciem, jedynie moze mścić sie za to ze zabili mu jakiegos ziomala z gangu


ok, wybacz, nie przeczytalem najwyrazniej dosc uwaznie
tylko zeby ktos z wbitym bw2 nie tracil nielegalnych itemow przy sobie, jak to bylo na polskim serwerze sampa. wielokrotnie byly z tym problemy, ze odwalacz komus wbil bw2 i osoba tracila bron + dragi, jak miala przy sobie. gdy bedzie czyste bw2 bez tracenia itemkow to jestem nawet w stanie sie zgodzic, ze jest to spoko urozmaicenie w grze

Edytowane przez majkeloff
Ginxter, insane i unoski lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, majkeloff napisał:


ok, wybacz, nie przeczytalem najwyrazniej dosc uwaznie
tylko zeby ktos z wbitym bw2 nie tracil nielegalnych itemow przy sobie, jak to bylo na polskim serwerze sampa. wielokrotnie byly z tym problemy, ze odwalacz komus wbil bw2 i osoba tracila bron + dragi, jak miala przy sobie. gdy bedzie czyste bw2 bez tracenia itemkow to jestem nawet w stanie sie zgodzic, ze jest to jakiekolwiek urozmaicenie w grze

bw2 bez tracenia itemow bedzie troche bez sensu, wlasnie po to usmiercaja ci postac zebys stracil przedmioty (nie wypadają, usuwają sie), ktore akutalnie masz przy sobie, a co do odwalacza to chyba troche gdybanie, bo na codzien nie nosisz calego dorobku na /p

Sons, mikeh i wojtek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, nashi napisał:

bw2 bez tracenia itemow bedzie troche bez sensu, wlasnie po to usmiercaja ci postac zebys stracil przedmioty (nie wypadają, usuwają sie), ktore akutalnie masz przy sobie, a co do odwalacza to chyba troche gdybanie, bo na codzien nie nosisz calego dorobku na /p

tracenie itemow tylko od broni palnej i juz problem z glowy, bo raczej jezeli ktos gra na tyle dlugo, zeby miec spluwe to raczej nie jest odwalaczem z doskoku, a jak tak to znaczy ze ktos zle filtruje graczy w organizacji

nashi lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą zabitą postacią to całkowity bezsens, albo po prostu ja to źle rozumiem. Gość a zabija gościa b, gość a odgrywa całkowicie co innego, a gość b gra sobie dalej jakby nigdy nic przez co będzie kompletny brak poszanowania postaci, swojego majątku i reszty. Zacznie się masowe kozaczenie, grindowanie pitosu i nie mówcie mi, że od wszystkiego jest administracja - oni też mają swoje do roboty, prócz siedzenia w gierce i rzucania karami dla poszczególnych osób. 

Trevlo lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, pufiaczyna napisał:

Z tą zabitą postacią to całkowity bezsens, albo po prostu ja to źle rozumiem. Gość a zabija gościa b, gość a odgrywa całkowicie co innego, a gość b gra sobie dalej jakby nigdy nic przez co będzie kompletny brak poszanowania postaci, swojego majątku i reszty. Zacznie się masowe kozaczenie, grindowanie pitosu i nie mówcie mi, że od wszystkiego jest administracja - oni też mają swoje do roboty, prócz siedzenia w gierce i rzucania karami dla poszczególnych osób. 

bw2 nic nie zmienia w kwestii ck postaci, bez tego masz jeszcze mniej randomowych śmierci na ulicach, nic nie stracisz bo przeciez za 5 minut wstaniesz se z bw, odegrasz ze 10-ty raz w tym tygodniu musnął cie pocisk rykoszetem i fajrancik ; DD

wojtek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin