Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[ODRZUCONE] System BW2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, KwidyNNN napisał:

Powoli zaczynam się obawiać o jakość BCSO na serwerze, patrząc na tematy osoby która będzie tym kierować.

nom, słabe będzie bo gosć ma pojęcie o immersji amerykańskiej, a nie będzie zapraszania na tylną kanapę i drogóweczki komtrola drogowa kierowco będzie wysokie omandatowanie .

 

Arekk, Kril, nashi i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pufiaczyna napisał:

Z tą zabitą postacią to całkowity bezsens, albo po prostu ja to źle rozumiem. Gość a zabija gościa b, gość a odgrywa całkowicie co innego, a gość b gra sobie dalej jakby nigdy nic przez co będzie kompletny brak poszanowania postaci, swojego majątku i reszty. Zacznie się masowe kozaczenie, grindowanie pitosu i nie mówcie mi, że od wszystkiego jest administracja - oni też mają swoje do roboty, prócz siedzenia w gierce i rzucania karami dla poszczególnych osób. 

Osoby strugające kozaka tylko i wyłącznie ze względu na to że nie stracą po tym swojej postaci byłyby po prostu wyłączane z rozgrywki. Razem z tą propozycją ściśle w parze idzie propozycja Wojtka co do potrzeby napisania aplikacji by założyć tutaj konto. By to zrobić gracz faktycznie musiałby przeczytać poradnik o tym jak ten system działa i opisać go swoimi słowami by było wiadome że to zrozumiał.
Wszelkie sprawy związane ze śmiercią i odgrywaniem czasu na roleplayu zawsze były naciągane i nie da sie na to patrzeć dosłownie, to że wyrok trwający IC dajmy na to 5 lat kończy się po 5 godzinach i gracz wychodzi sobie na ulice jakby nigdy nic nikomu nie przeszkadza, właśnie to samo ma sie z systemem BW2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KwidyNNN napisał:

Czekam na propozycje dodania chatu głosowego bo przecież ZwIęKsZy dYnAmIkĘ, a na takich NAJWIĘKSZYCH platformach jak FiveM się sprawdza...

Mówiąc o GTA World mówiliśmy o największym serwisie RolePlay, wypalając z FiveMem jesteś po prostu ignorantem

To troche jakbyś porównywał gre w Arme do gry w CSa, przecież tu i tu sie strzela xD

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lexiz napisał:

Mówiąc o GTA World mówiliśmy o największym serwisie RolePlay, wypalając z FiveMem jesteś po prostu ignorantem

To troche jakbyś porównywał gre w Arme do gry w CSa, przecież tu i tu sie strzela xD

Stawianie GTAW jako wyznacznik poziomu gry, błagam Cię.

Jaguar lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki do cholery jest sens jechać "kropnąć" do bw konkretną osobę umyślnie, skoro przez waszą debilną (jedną z wielu) propozycję gość sobie wymyśli, że to nie on dostanie kulkę tylko nieistniejąca osoba i napastnik będzie musiał się do tego dostosować.

To że ten system sprawdza się na jakimś zagranicznym serwerze nie znaczy, że będzie dobrze działał tutaj, zagraniczna scena w porównaniu do Polskiej to obrót o 180°, zamiast "terroryzować" i zaśmiecać forum takimi durnymi propozycjami które nie mają szans się przyjąć, nikt dobrze życzący temu serwerowi ich nie chce i w razie wprowadzenia negatywnie oddziałały by na ilość graczy na serwerze (propozycja WL'ki XD)

Szczyt kretynizmu, głupie i kontrowersyjne

propozycje służące do legitnego nabijania sobie polubień przez siebie i swoich kolegów randomów z sampa. Nikt was tu chłopaki nie zna, a jak już to mniejszość, ale wiem tyle, że zorganizowaliście sobie nie lada antyreklamę i narobiliście sobie masę minusów u wielu starych graczy serwerów tej ekipy i nie tylko. Rozumiem że nie macie co robić wieczorami, a tak się składa, że punkty reputacji świetnie działają na waszą potencję ale bitch please.

 

Tyle ode mnie, więcej się w waszych powalonych propozycjach nie udzielam, bo już nie mam do was siły, z resztą nie tylko ja. Elo

 

Jaguar, GameKryst i oicloB lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD. Po prostu xD, nie ma sensu pisac niczego wiecej.
Gdybym chcial nabijac sobie posty i lajki to zrobilbym temat w dziale spolecznosc i odpisywal osobnym postem "Siema" kazdemu kto tam wejdzie.
Przed nastepnym wypowiedzeniem sie o czymkolwiek zalecalbym doczytanie o tym, wlasnie pokazales swietna polska postawe "Nie wiem to sie wypowiem" podkreslajac na samym poczatku postu ze nie masz pojecia jak ten system mialby dzialac.

//edit
z reszta cala ta dyskusja powinna skonczyc sie po poscie Kacalova ktory przedstawil stanowisko ekipy serwera dotyczace tej propozycji

//edit nie chce dodawac kolejnego postu by nabijac sobie statystyki, ale zabawne ze to juz kolejny raz gdy slysze od ludzi z pewnego community cos w stylu "nie podoba si to wypierdalaj" w dziale nazwanym propozycje

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kurwa skończ odpisywać jeden z drugim. Temat został dalej pociągnięty no i co teraz? Nashi pisał dalej komuś ty też, Wojtek też odpisywał. Poprzednia propozycja to też do zamknięcia daje się wam argumenty a wy dalej swoje. Dajecie pomysły z gtaw ale jak dostajecie kolejny raz odpowiedź że to nie przejdzie w Polsce to na chuja dajesz swój ten sam argument. Wypierdalaj na to gtaw jak ci się podobają tamte skrypty.

 

Czekam na kolejne punkty do kolekcji

Piklo, Wacha i GameKryst lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z reszta chuj, nabije sobie statystyki

Podejscie w stylu "Po co proponujesz cokolwiek innego niz PiS, przeciez w Polsce to nie przejdzie. Wypierdalaj za granice jezeli tak bardzo Ci sie to podoba"

Koncze dyskusje (przynajmniej tutaj), spokojnej nocy wszystkim spinajacym dupe o propozycje w dziale nazwanym propozycje 🙂 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale oni dają propozycje które zostały wprowadzone na polskiej scenie RP i się sprawdzają gostku x D to ze wolisz stac za ladą godzine podając burgery w spot miami by miec tego elegy cabrio ze stozkiem to juz nie nasza wina. Propozycje ktore rzuca lexiz są dobre

Sons, siarinho i wojtek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, KwidyNNN napisał:

Szczyt kretynizmu, głupie i kontrowersyjne

propozycje służące do legitnego nabijania sobie polubień przez siebie i swoich kolegów randomów z sampa. Nikt was tu chłopaki nie zna, a jak już to mniejszość, ale wiem tyle, że zorganizowaliście sobie nie lada antyreklamę i narobiliście sobie masę minusów u wielu starych graczy serwerów tej ekipy i nie tylko. Rozumiem że nie macie co robić wieczorami, a tak się składa, że punkty reputacji świetnie działają na waszą potencję ale bitch please.

 

Tyle ode mnie, więcej się w waszych powalonych propozycjach nie udzielam, bo już nie mam do was siły, z resztą nie tylko ja. Elo

 

Oh man ale akcja. To nie tak że dział propozycji jest od składania propozycji[strasznie kontrowersyjnych dodam, takich jak o zgrozo usunięcie celownika, bo na V zabija sie jednym headshotem ze wszystkiego, czy dodanie jakiejś tam formy weryfikacji do gry, tak żeby odwalający ludzie nie mieli tak łatwo(btw jeśli to jest dla Ciebie "kontrowersyjne" to nie chcę nawet myśleć o tym co możesz sądzić o polityce XD)] czy coś.
Co do "kolegów randomów", cóż. XD. To nie tak, że na nowym serwerze na(jakby nie patrzeć dla polskiej sceny) nowej platformie zgromadzą się grupy z różnych serwerów, i nie każdy każdego kojarzy. Dla "nas" randomami jesteście wy, no i nie powiem robicie sobie wielką antyreklamę u wielu z "nas" reagując tak agresywnie na jakieś sugestie do wprowadzenia nowinek na serwisie, które naprawdę rzucamy na dział nie z chęci nabicia sobie zielonego kutona w postaci reputacji, tylko na serio staramy się polepszyć to, jak będzie się grało na serwerze już po starcie. Zamiast zrobić jakieś nowe community które wymieni się wzajemnie doświadczeniem w grze i będzie starało się grać najlepsze rp jakie się da, to już dzielicie się na jakieś "my vs oni" i wspominacie coś o starych graczach, członkach ekipy z innych serwerów itd.
Co do "propozycji które nie mają szans się przyjąć" - cóż, na zagranicznych serwerach te zmiany weszły, i zdecydowanie wyszły tym serwerom na zdrowie. Zamiast próbować coś zmieniać na naszej rodzimej scenie to dalej trzymamy się tego samego, przez co serwery stają się coraz bardziej monotonne.

Edytowane przez Kril
nashi, verit, wojtek i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektorzy nadal nie rozumieja ze bw2 nie zmienia nic w dzialaniu zwyklego bw, nawet juz administracja otworzyla glowy i wiecej sluchaja, ale ty wiesz lepiej i nie zaakceptujesz nic czego wczesniej nie grales

 

/edit:

wy chyba myslicie ze chcemy to wprowadzic zeby wam zrobic na złość. ludzie ktorzy stoja za bw2 grali na obu systemach i obiektywnie stwierdzaja ze to jest po prostu dobre, a jak nie chcesz nowosci w rp to wroc sie do grania murzyna z bandaną

Edytowane przez nashi
mikeh, wontorek homie i wojtek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin