Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/ollie] shnopse


shnopse

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3271-shnopse/

Nazwa postaci na którą nałożono karę:Moss Floss
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: Szkodnik, nie nadajesz sie do rozgrywki.
Członek ekipy nakładający karę: ollie
Wyjaśnienie sytuacji: poniedziałkowej nocy (000 - 010) wbiłem na serwer na postaci, która miała być w celebrity project w celu zrobienia sobie zdjęcia, nudziło mi się więc jak zobaczyłem dwóch gości od mojego dobrego kolegi z organizacji, więc podbiłem do nich i im na /c pisałem durnoty ooc coś tam napisali na /b ze lece aj czy coś takiego i wziąłem to jako pisanie dla zartów, bo kto normalny coś takiego pisze na powaznie za jakieś gówno. Potem powiedzieli zebym wsiadał, zrobiłem to i dalej pisałem jakieś głupoty ooc w ic, po paru minutach napisali do supporta i się wkurwiłem, ze mnie podjebali o takie gówno to zacząłem ich obydwu wyzywać, dostałem słusznego aj za to co zrobiłem juz totalnie wkurwiony zacząłem wypisywać totalne głupoty równiez do mojego ziomka na /pw co im nie zrobię itd za co przepraszam i napewno bym czegoś takiego nie zrobił ani nie zrobiłem, mówie dobra huj odsiedze to po paru minutach patrze do gry ze dostałem bana 999 za moim zdaniem byle gówno, bo za coś takiego powinienem dostać jakiegoś sporego aj ale nie bana 999.  Proszę o zmiane bana na krótszego, albo zamianę na klątwe, jakiegoś długiego w huj aj bo moim zdaniem 999 to za duzo za takie coś. 
Ewentualne screeny/świadkowie:

insane, Fens, sadson i 11 innych lubią to

3fa1934fc2b0f3b31ca1b3be9bbf09d4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin