Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

002. Przemoc rodzi przemoc czy jednak rozładowuje napięcie?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

image_4.png

Weekendy bywają różne. Najczęściej opływają w różnego rodzaju alkohole, niestety mieszane z używkami  i innymi nieciekawymi rzeczami, których NIE ZALECAMY próbować, a unikać 👀. Do tej pory uważaliśmy, że w mieście takim jak Los Santos osoby związane z show-biznesem stronią od spędzania czasu w towarzystwie "szarych obywateli" i raczej wolą swoje własne towarzystwo z wyższych sfer. Pomyliliśmy się? Najwyraźniej 😶

unknown.png

Tak, dobrze widzicie. To Gino Lacroix we własnej osobie okłada pięściami jednego z bawiących się w klubie gości! Jesteśmy w stanie naprawdę zrozumieć wiele. Może jego luźny, pozamiejski styl nie spodobał się raperowi, a może nieznajomy skrytykował którąś z produkcji znanego artysty? Można dopisać wiele teorii do tego zdarzenia, jednak nic nie tłumaczy tego, że Gino nie potrafi utrzymać nerwów na wodzy. A może to tak zwana "woda sodowa" przyćmiła jego zdrowy, racjonalny pogląd na otaczający świat? Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, a raper resztę wieczoru spędził w towarzystwie takich sław jak Protais, Tiara i nawet Raven. Mamy nadzieję i głęboko wierzymy w to, że pocieszyli urażonego kolegę po fachu, mimo późniejszych zaczepek kolegów pobitego...

Gino, mamy dla Ciebie radę - nie przejmuj się tym co mówią o Tobie inni, bo skończysz źle. Przemoc nie rozwiązuje problemów 😠 Mamy nadzieję, że wyciągnąłeś z tej bojki jakieś wnioski i życzymy pójścia po rozum do głowy,
redakcja Celebrity Preview 💋

 


Chcesz się z nami skontaktować i podesłać coś hot? Kliknij tutaj, a resztę zostaw nam! 

 

Edytowane przez KUBV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Pod artykułem wypowiedział się Leo Apollo**

Serce mi krwawi, zostałem wczoraj pobity przez tego celebrytę, tak jak widać na zdjęciu. Jako weteran United States Army Rangers który służył w Afganistanie, walczyłem tam z terrorystami, abyście tu w Stanach Zjednoczonych byli bezpieczni. Po 11 września, chciałem zrobić wszystko, aby taka sytuacja więcej się nie powtórzyła. Jestem zwykłym obywatelem z Sandy Shores, dla większości z was tylko cieniem. Wczorajszego dnia zostałem uderzony i opluty przez tego czarnoskórego mężczyznę, dlaczego? Ponieważ nie podobał mu się mój wygląd, wygląd człowieka prostego. Serce mi krwawi, mam złamane trzy kości w prawej ręce, naruszoną szczenkę i obite żebra. A idą żniwa, trzeba iść w role i kukurydze zebrać. Boli, boli serce że człowiek został tak potraktowany. Nie wiem czy będę mógł pracować, nie wiem co teraz powiedzieć rodzinie gdy zapyta się mój syn 'Tato, co mamy dziś do jedzneia' a Tata z bólem serca powie 'Nic'. Tak, tak będzie ponieważ teraz, wychodząc ze szpitala, nie jestem zdolny do pracy na farmie. Nie wiem, boje się że żona mnie zostawi. Kurwa, przepraszam ale czy tak powinno traktować się weteranów wojennych? Walczyłem z was kurwa!! Pomózcie mi teraz :/// 

 

Niech was Bóg błogosławi i całą Ameryke!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin