Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Klub MMA/Fitness] Domino Fighting & Fitness


ECPU Byczol

Rekomendowane odpowiedzi

**Klub Domino Fighting & Fitness został oficjalnym partnerem sportowym Worldwide Federation. W ścianach klubu, przygotowuje się masa zawodników, największą uwagę zwraca na siebie sam Fionn Ward oraz Tomas Domino. Klub aktywnie prowadzi zajęcia grupowe oraz personalne. Między innymi podczas gali WMF1 zobaczymy trójkę reprezentantów klubu, a są nimi; Tomas Domino, Fionn Ward oraz Oakley Clarke.**

scianka_reklamowa_worldwide_czarne.png

plakat_gala.png

trening_domino_3.png

trening_domino_2.png

 

Wacha, Mitsu, HEIR i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

**W środowisku sportowym mówi się o nowo zapowiedzianym seminarium sportowym, w internecie huczy na temat tego, że wydarzenie to odwiedzą takie persony ze świata Brazylijskiego Jiu Jitsu. Również będzie szansa by spotkać zawodników Worldwide Federation, jak na każdym seminarium pod koniec imprezy odbędą się nominacje BJJ.**

https://li.v-rp.pl/posts/94338

doba_pl_236911-3e394215780625dbe57e4f660

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Klub z dniem dzisiejszy zostaje zamknięty ze względu na śmierć właściciela oraz brak czasu v-lidera @Nozownik. Pewna era się kończy, wątki rozgrywane przez ostatnie lata w Domino Fighting & Fitness mogą przejść jednogłośnie do historii Vibe Roleplay. Klub ten działał aktywnie w czasach, gdzie na serwerze prowadzone były takie federacje jak; VFF, RSF czy obecna genialna odsłona Worldwide Federation. 

Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju tego miejsca, największe podziękowania płyną do; @Nozownik@AnimaVilis@Jordan@Vesper@Spooken, podziękowania również należą się do Event Team'u którzy mieli okazję uczestniczyć w kilku wydarzeniach w naszym klubie. Jestem dumny że miałem okazję od ponad roku uczestniczyć w tym projekcie na swoich dwóch postaciach i dołożyć cegiełkę, jednocześnie ciągnąć projekt do maksymalnego poziomu rozwoju.

Biznes można wrzucić do archiwum, mogę powiedzieć że na dniach wleci podobny projekt tym razem spod szyldu Worldwide z udziałem moim oraz liderów federacji!

Edytowane przez ECPU Byczol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin