Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC] Kitsune shisetsu


Piklo

Rekomendowane odpowiedzi

s3oj6Bi.png

Kitsune shisetsu - wlepkę z takim napisem można dostrzec na motocyklach grupy znajomych kochających szybkość oraz swoją rodzinę. Ekipa ta spędza czas głównie w prymitywnym warsztacie oraz salonie tatuaży jednego z członków, przez ludzi z zewnątrz często uznawanego za ich przywódcę, choć w rzeczywistości wszyscy uznają siebie za równych. Za dnia są zwykłymi ludźmi, pracującymi, zajmującymi się rodziną i znajomymi, dopieszczającymi swoje hobby, zaś w nocy można zauważyć ich drugą twarz.

 

Wyścigi uliczne, rajdy enduro, a może większe lub mniejsze zloty? Każde z tych zajęć jest domeną tej zwariowanej rodziny. Nie raz idzie ich zauważyć gnających po ulicach, organizujących rajdy po okolicznych lasach, bądź zbierających się na większych parkingach w celu popisania się swoimi maszynami oraz umiejętnościami, podczas których są otwarci na osoby spoza swojego grona.
 

 

HtzJJVm.png

Cześć i czołem moi drodzy! Razem z grupą znajomych postanowiliśmy spróbować czegoś nowego dla siebie, tworząc małą społeczność znającą się od małego. Fakt, że nie jesteśmy osobami które są weteranami takiego środowiska, według mnie jest na plus, ponieważ nieświadomie możemy zawsze wnieść coś nowego, co rozróżni nas trochę od przeciętnych ścigantów. Sam fakt, iż projekt jest stricte nastawiony pod motocykle, nie wyklucza to z interakcji osób które takowych nie posiadają, jesteśmy wręcz otwarci na osoby, które przykładowo będą chciały sprawdzić możliwości swojego wozu, w pojedynku z naszymi motocyklami, bądź zwyczajnie zjawić się na jednym ze zlotów i pokazać swoją perełke na czterech kołach. Sama notka IC jest dość krótka, z powodu iż będzie ona uzupełniana historią naszych postaci, na których chcemy się skupić.

 

Liczymy na pozytywny odzew, zarazem zapraszamy do konstruktywnych opinii w komentarzach, a tutaj mały dodatek ode mnie:

Spoiler

 

 

Aktualna ekipa:

Ja

@YouKii

@WIITD

@Pandoskonaly

@igorp03

@Kitku

i kilka niezdecydowanych osób

Jaguar, Wacha i YouKii lubią to

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Toggy napisał:

Czy państwo ogranicza się do jednego rodzaju motocykli? (na wideo widziałem przewagę ścigaczy)

Cóż, raczej większość motocykli będzie możliwa do zauważenia w ekipie, nie wliczając do tego chopperów, ponieważ od tego są jednak typowe kluby motocyklowe.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin