Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Lowestein Plug Mafia ll Most Wanted Players 13


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

News raczej z tych zabawnych xD

Wraz z liderami organizacji przestępczej Most Wanted Players 13 ( @Satan666 @skoubi @xeNix997 @druggy ) organizujemy konkurs na naszego grajka w naszej organizacji - a dokładnie trzy osoby wyłaniamy do tego zaszczytnego tytułu. Jest to formie zabawy, gdyż jak wiemy gramy w tą grę dla zabawy (poza druggym) i z tego względu postanowiliśmy zorganizować taki o to konkurs. Do wygrania jest prawdziwa siopa alias pieniądze przelewane PSC/Paypalem w nominałach kolejno.

Pierwsze miejsce; 100zł

Drugie miejsce; 50zł

Trzecie miejsce; 25zł

Generalnie żeby wziąć udział w naszym hehe konkursie należy po prostu u nas grać aktywnie, rozwijać postać i kreować wątki - oceniamy całokształt gry, ale nie tylko my. Pod sam koniec trwania tej komicznej sprawy pojawią się trzy ankiety - jedna dla społeczności, jedna wewnątrz gangu a ostatnia dla liderów naszej organizacji byśmy wyłonili zwycięzców (wiadomo suma głosów). Konkurs trwa do 15.10 (mam nadzieje ze org nie padnie do tego czasu xD!).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, favelka napisał:

czy liderzy rowniez sa zaliczani do tej zabawy?? chcialbym oddac glos na robert montoya

Chciałem zrobić przekręt, ale reszta sie zbuntowała i liderzy wykluczeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, druggy napisał:

robert wydal 200zl na discord boosty discorda, zamowil tablet graficzny by zrobic logo organizacji, a teraz takie cos

 

cos mi sie wydaje ze zajmuje sie przestepczoscia nie tylko na vibe rp

to prawda
 image.png.bbfb5d158cdf152726bc5067c7b1f6b9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unknown.png

KUUURWa.. przychodzi, PD. user joined your channel, co? co? no co? kurwo jebana! przestań prześladować moich dilerów??? n0 DOSTAJE 911 KURWA ZGloszenie no to tam podjeŻDŻAm? ? mam to w cHUJU czy to jeST TWOJA ORGANIZACJA czy NIE!!!!? ci kurwa, SŁUCHAJ KAJTEK, KAJTEK! KURWA!!!! słuchaj mnie!! no ALE ja to kurwa PYTAŁEM SIPRZESTAŃ PRZEŚLADOWAĆ MOICH DILERÓW ! O CHUJ (HEJ WAKE UP) CI CHODZI? KURWA!!!! przyjeŻDŻASZ, mówisz H I D T A i będziesz ich przeszukiwał??? co TY KURWA drugie FCK chcesz ZŁAPAĆ? ALE O CHUJ TY SIĘ (HEJ WAKE UP) przypierdalasz teraz kurwa, SŁUCHAJ MNIE kurwa. O TO ŻE STRACĄ KURWA NARKOTYKI W GRZE?!?!?!? w CHUJU TO MAM!!!! gram IC i mam to w PIŹDZIE. KURWA !!! GRASZ IC TO JA ZARA OOOO TY!! KURWO JEBANA MASZ PRZEJEBANE !!! ZOBACZYMY SIĘ ZARA. MASZ KURWAAA.. BO STRACĄ SE KURWA NARKOTYKI PHAH? CHUUUJ CI NA PIZDE kurwa baranie mają BROŃ za kurwa połowę Twojej wypłaty kurwa rocznej. TO ZAJEBIŚCIE JUŻ KONIEC, KURWA? SPIERDAALAJ!!! CHUJ CI NA DZIWKE KURWA!! słuchaj. n0 co? słuchaj, kurwo, poczekaj chwile poczekaj chwile BO muszę coś zrobić. JUŻ SIĘ SKONFIDENCILI na DiscoRDZIE że stracą narkotyki ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unknown.png

Cytat

Ja @Member  Most Wanted Players przysiegam sluzyc wiernie Most Wanted Players, bronic lowenstein i ich granic stac na strazy manuala surenos strzec honoru gangstera surenos w dyskusjach organizacji bronic za sprawe mojej organizacji w potrzebie admin jaila ani banow nie szczedzic tak mi dopomoz mario

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin