Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[17.06.2021] Postrzał kilku motocyklistów


Moolson

Rekomendowane odpowiedzi

 

**17.06.2021 ok. godziny 17:30 niedaleko grupki motocyklistów na Vespucci  podjechało Buritto bez blach, w którym kierowca jak i reszta (2) byli zamaskowani. Buritto wjechał tyłem, a następnie dwójka zamaskowanych gości z paki wyciągnęła karabiny, kolejno rozstrzelali grupę stojących tam facetów. Odjeżdzając osobnik z dachu rozstrzelił ich oponę, więc zatrzymali się na plaży i go rozstrzelali. Samochód został, a faceci rozbiegli się w stronę Del Perro omijając centrum Vespucci. Kamer raczej nie było, z racji iż był to zaułek.  Z opowiadań świadków byli ubrani w Brązowa brudną kurtkę i niebieskie jeansy, oraz charakterystyczna szara bluza w białe wzorki, zaś trzecia osoba  w różową bluzę.**


Lokalizacja: 
unknown.png


Burritto | UID 20646
M4A1 | UID 303147
AK-47 | UID 463842
9mm | UID: 242669

 

 

Edytowane przez Moolson
xDolar, Fazi i deeziak lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zozim napisał:

(Zostawiliscie furgonetke na deptaku, wystarczy z niej sciagnac odciski palcow + tak jak Ci pisalem, strzelanie z automatow na plazy przed godzina osiemnasta)

( jednej osoby odciski sa kierowcy z reszta tam jest w chuj odciskow, bo to nie nasze bylo plus  - od tego jest LSPD. Strzelanie było, bo strzelalście na centrum o godzinie 16 XD!)

Edytowane przez Moolson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, zozim napisał:

(no tak, przeciez tylne drzwi same sie otworzyły i wcale nikt ich nie musiał otwierać gołymi łapami)

f5d9da0031b168f88e66e611af4076d4.png Sector Clear

 

(Kurwa gościu, powtarzam, że nie widziałeś gry z wcześniej, a tego fck to mam xd bo widziałem was cały czas w maskach jak jeździcie bez celu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin