Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[szukam] ludzi do la mara salvatrucha


Moolson

Rekomendowane odpowiedzi

siema, szukam osobek do gry przy latino, postaram sie ogarnac gierke, bo mi czasem odpierdalalo - przyznam, wiec chetne osoby co do gry zapraszam na discorda, aplikacje mam przygotowaną, czekam tylko na ludzi Moolson#1111 



 

Spoiler

Projekt_latynosow.png

NAME: La Mara Salvatrucha;
FOUNDED: 1970/1980;
ETHNICITY: Hispanics (latin)
TERRITORY: Covenant Ave, Los Santos
CRIMINAL ACTIVITIES: Murders, drug trafficking, robberies,  kidnapping
ALLIES: None;
RIVALS: None;



Mara Salvaturucha to bardzo powszechna organizacja, która jest zwana jako MS-13. Początkowo grupa ta powstała by chronić salwadorskich imigrantów przed innymi groźnymi gangami. Wkrótce MS-13 dostał miano najgroźniejszego gangu znanego z okrucieństw i rywalizacji z Gangiem 18. ulicy. Członków grupy ,,MS-13'' możemy poznać po licznych tatuażach na całym ciele. Po dostaniu się w szeregi rodziny Salwadorów trzeba zrobić sobie pierwszy tatuaż w jak najbardziej widocznym miejscu. Jest nim część twarzy, szyja lub kark. Odzwierciedlają się oni niebieskimi kolorami, by w jakiś sposób odróżniać się od innych groźnych osiedl które są dla nich wielkim zagrożeniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Duerte LoKo
Przed chwilą, Moolson napisał:

chcesz wpuszczac murzynow do latynosow? 

Dzisiejsi mareros wpuszczają czarnoskórych w swoje szeregi. Chodzi mi o tych z LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Duerte LoKo napisał:

Dzisiejsi mareros wpuszczają czarnoskórych w swoje szeregi. Chodzi mi o tych z LA.

wiesz, murzynow mozna wpuscic, ale nie ze wlatuje ci nagle 20'tu do gangu, pojedyncze przypadki bylyby ok, bo w koncu jest 2021 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Duerte LoKo
4 minuty temu, Moolson napisał:

wiesz, murzynow mozna wpuscic, ale nie ze wlatuje ci nagle 20'tu do gangu, pojedyncze przypadki bylyby ok, bo w koncu jest 2021 rok

Czarnoskórzy są dużą mniejszością w MS-13 z LA, ale sam fakt, że przyjmują. Robią to kliki z programu, bo ci z 503 tego nie robią, nawet kobiet nie przyjmują, podczas gdy kliki z programu to robią, np. Normandie Locos Salvatruchas przyjmuje czarnych i kobiety.

Edytowane przez Duerte LoKo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin