Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Szponto] makuksh


makuksh

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2483-makuksh/?tab=game

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Logan Santana
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada Postaci
Powód nałożenia kary: Wątpliwej jakości rozgrywka na danej postaci
Członek ekipy nakładający karę: @szponto
Wyjaśnienie sytuacji: 

Cześć.
Minął miesiąc, odkąd otrzymałem blokadę na postać, więc postanowiłem napisać apelację.
Przez ten czas miałem długą przerwę, nieco przemyślałem i doszedłem do wniosku, że warto z chłodną głową apelować od kary.
Wpłynęło wiele czynników na to, że wyleciałem z blokadą na postaci i zdałem sobie sprawę w danym momencie, że może dobrze się stało, ponieważ dłuższa przerwa na mnie pozytywnie wpłynęła.
Szanse na odzyskanie postaci zapewne są nikłe i dlaczego miałbym otrzymać szansę?
Chciałbym kontynuować grę na tej postaci i dalej ją rozwijać, poszerzać działalność muzyczną oraz wszelkie kontakty, które już były w zasięgu.
Jest to chyba jedyna postać, którą w pewnym stopniu fajnie wykreowałem i jedyna, na której grało mi się bardzo dobrze, bo było co robić i nieustannie mogłem pracować nad rozwijaniem wątków na tej postaci.
Sam ponosze winę i przynaje się do błędu. - Odwalił się tamtego dnia straszny syf, za co poniosłem konsekwencje, jednak chciałbym prosić o szansę, a na pewno jej nie zmarnuję i będę typem gracza, z którym warto prowadzić rozgrywkę.
Przepraszam i obiecuję poprawę, jeśli otrzymam szansę. Jeśli nie, to trudno. Zawsze warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozmawiałem ze szponto i doszliśmy do wniosku, że bylibyśmy w stanie umożliwić ci dalsze prowadzenie rozgrywki na tej postaci, POD WARUNKIEM, że zgodzisz się na kompletną czystkę majątku i zaczniesz od 'zera', zachowując jednak wszystkie wątki, które prowadziłeś na postaci. Blokuję ten temat do momentu, gdy dostanę od ciebie odpowiedź w wiadomości prywatnej na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin