Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

014. Wywiad z niepokonanym mistrzem wagi półciężkiej Tomasem Domino!


Pablo Escobar

Rekomendowane odpowiedzi

LaG0fKFu8odZufBwp0giJkbgmFMmHoQujxGmd3Tm
 

BY LINDA WILLIAMS | 08.07.2021



Dnia 06.07.2021 odbył się wywiad Lindy Williams z mistrzem aktualnym mistrzem wagi półciężkiej federacji VFF, czyli Tomasem Domino! Miejmy nadzieje, że czegoś uda wam się dowiedzieć na jego temat! Zapraszamy do przesłuchania!
 


**W artykule osadzono nagranie audio z wywiadu, dołączono również odnośniki do platform streamingowych.**

Spoiler

Linda Williams: Witajcie mieszkańcy Los Santos! Z tej strony Linda Williams i dzisiaj wyjątkowo nadajemy z mojej rezydencji w Sky Apartments, a to dlatego, że w Weazel News jest lekka awaria, a czego nie robimy dla swoich słuchaczy?

Tomas Domino: Witam, z tej strony niektórym lepiej znany, innym może troszkę mniej. Aktualny mistrz wagi półciężkiej federacji VFF, Tomas Domino.

LW: To uprzejmość mamy już za sobą! Jak wiadomo, jestem znana z kontrowersyjnych wywiadów, a nie wszyscy się na to godzą. Także dziękuje Ci, że przybyłeś na walkę ze mną. Skąd pomysł na udział w pierwszej edycji VFF?

TD: Prawdę mówiąc nie był to mój pomysł. Mój brat Michael dostrzegł federacje VFF i namówił mnie, abym wysłał swoją kandydaturę na zawodnika. Tak się złożyło, że już cztery dni po wysłaniu zgłoszenia miałem okazje zawalczyć na gali.

LW: Szedłeś na galę, odnosić taki sukces jak odnosisz teraz? Czy chciałeś tylko zarobić pieniądze, nie patrząc na to, czy wygrasz, czy przegrasz?

TD: Od zawsze powtarzam, że ja idę po swoje. Jak widać, do tej pory słowa dotrzymuje, co do gotówki za walkę. Nie liczyła się dla mnie, chciałem sprawdzić się z kimś, kto jest zawodowcem.

LW: Teoretycznie pieniądze nie liczą się dla każdego, ale trzeba z czegoś żyć, prawda? Aktualne czasy oferują nam wiele wygody, nawet takie jak widzisz w moim apartamencie. Obejrzymy teraz urywek walki z Raulem na ostatniej gali. Jesteśmy właśnie w tym momencie, gdzie sprowadzasz przeciwnika jednym ciosem do nokautu. Jest to trzecia runda, trzy zero - jak na zawodową galę. Nie sądzisz, że przeciwnik, z którym stanąłeś na ringu, pomylił miejsca?

TD: Dużo rozmawiałem z Raulem przed walką. Obiecaliśmy sobie jedno, ta walka ma być widowiskiem, przez co ani trochę nie uważam, że Raul byłby w stanie mi się podłożyć. To nie była walka o pas, ja nie miałem nic do stracenia. A on miał wiele do zyskania, Raul jest zbyt doświadczonym oraz profesjonalnym zawodnikiem, aby zrobić coś takiego a na pewno nie podczas tej walki.

LW: Nie miałam okazji wcześniej rozmawiać z Tobą Tomas, ani z Raulem. Wymiana zdań i to tyle. Dlatego nie oceniam, ale jak dla mnie walka kobiet była bardziej emocjonująca, jak upadanie Raula trzy razy z rzędu.

TD: Przypomnijmy sobie moją walkę o pas. Wyglądała całkowicie podobnie, a nie uważam Sandersa za byle jakiego zawodnika. Co do rewanżu, to tak Raul wspominał o takowym, ale dopiero gdy zostanie mistrzem w swojej kategorii wagowej. Warto przypomnieć ze Raul jest ode mnie kategorie niżej. To też zrobiło swoje podczas walki. A co do walki kobiet - w końcu walczyła moja narzeczona. To musiało być emocjonujące.

LW: No ja byłam zaskoczoną tą walką, bo nie popieram walki kobieta na kobietę. Powiedz mi coś o walce. Dałeś z siebie sto procent, czy oszczędzasz siły na lepsze walki? Kiedy następna edycja?

TD: Co do piątej edycji VFF niestety, to już pytanie nie do mnie a do włodarzy federacji. Może oni zdradzą jakiś mały smaczek.

LW: Myślałam, że coś może wiesz o „smaczku” nowej edycji. No, ale poczekamy na oficjalną informację w takim razie. Rozumiem umowy i tak dalej zobowiązujące Cię do ciszy.

TD: Prawdę mówiąc po walce z Raulem nie mam sam osobiście pomysłu, z kim mógłbym się zmierzyć. Pokonałem cały klub SCORPION MMA. Kto następny? Może mój rodzony brat?

LW: To prawda aktualnie jesteś mistrzem w swojej wadze, a miasto jest duże. Może ktoś ćwiczy się i szykuje na Ciebie? Zobaczymy. Opowiedz nam coś o swoim klubie treningowym. Skąd pomysł? Jakieś większe plany, inwestycje?

TD: Pomysł na klub zrodził się, gdy ja oraz brat szukaliśmy klubu, aby móc efektownie trenować. Podał nam pomocną dłoń Ronnie West wraz z jego klubem, lecz pozostaniu mistrzem stwierdziłem, że warto iść na swoje. Aktualnie w naszym klubie są prowadzone wszelakie zajęcia ze sztuk walki oraz fitnessu. Nawet, teraz gdy prowadzimy ten wywiad, odbywają się zajęcia. W planach mamy zorganizować niedługo amatorski turniej MMA.

LW: Czyli chcecie zrobić konkurencję dla VFF?

TD: Ależ skąd, gdzie mój klub a cała federacja. Będzie to czysto amatorski turniej, na który niestety zawodowcy będą mieli zakaz wstępu. Będzie to dobra okazja dla świeżej krwi w tym sporcie, aby się wykazać.

LW: Tak, ale amatorzy w końcu staną się profesjonalistami i będziecie musieli zrobić galę dla takich, albo oddać ich w ręce VFF. Prawda?

TD: Przewiduje prędzej tę drugą opcję, VFF bardzo dobrze się rozwija. Sądzę, że nie byłbym w stanie zrobić dla nich konkurencji, a przynajmniej nie teraz.

LW: Czyli nie wykluczasz odejść i pójść na swoje tak jak zrobiłeś z klubem? Rozwijanie się to dobra rzecz. Większe pieniądze, lepsze kontrakty. Wszystko na swoich zasadach, prawda?

TD: Nie wypada być mistrzem w swojej federacji Lindo. Jak na razie nie mam takich planów, ale gdy mój czas jako zawodnika już minie. Kto wie?

LW: W takim razie życzę Ci samych sukcesów na drodze. Musimy już kończyć ten przyjemny wywiad, bo chciałam jeszcze na koniec pojechać do Twojego klubu i zobaczyć się z Twoją ekipą i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

TD: Czemu by nie? Klub stoi otworem dla każdego. Na koniec chciałbym dodać tak od serca dla wszystkich, nie poddawajcie się! I walczcie zawsze o swoje.

LW: To piękne słowa, a więc - nie poddawajcie się, walczcie o swoje. Jesteś tego idealnym przykładem! Żegnamy się z Wami Los Santos, a teraz hit tego lata już na antenie!


Jak myślicie, czy Tomas Domino utrzyma swój pas mistrza? A może Raulowi uda mu się go odebrać w rewanżu, na który tak mocno czekamy? Co wy o tym sądzicie? Piszcie! 

 



reklamy.png

Edytowane przez Djabeu
Bolec, OWIEC, Nozownik i 1 inny lubią to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin