Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Warsztat] Reworked Original Motorworks


Cocain

Rekomendowane odpowiedzi

r22.png

 

Reworked Original Motorworks - nowo założone studio tuningowe, prowadzone przez Tosh White w miasteczku Paleto Bay. Miejsce zrzeszające wszystkich bez wyjątku ludzi z zamiłowaniem do kiczu, braku wyczucia smaku w designie swojego auta oraz szaleńczej prędkości. Docelowo miejsce to miało swój target dla osób lubiących importowane samochody, z biegiem czasu stało się skupiskiem różnych modeli niekiedy przerastające najśmielsze oczekiwania gości. Wchodząc do środka, można zobaczyć typowy uliczny klimat towarzyszący temu miejscu-głośna trapowa muzyka, szaleni ludzie oraz ich nietuzinkowe zabawki, które z pewnością wywołają w Tobie szok, nie koniecznie pozytywny.

 

Studio swoje korzenie wywodzi z początku roku 2020, gdzie zaczynali jako mały warsztat auto-detalingowy, z biegiem czasu brnąc w branże zaczęli, składać własne autorskie projekty, którymi podbili serca młodzieży w Paleto Bay. Obecnie na wyposażeniu studio posiada profesjonalną stację diagnostyczną, dzięki temu na spokojnie oprócz typowych modyfikacji silnika czy cusotmizacji designu swojego auta, możesz tam przeprowadzić standardowe badanie diagnostyczne czy oddać swoje auto na podstawowe naprawy mechaniczne oraz strojenie.

 

Bez_tytuu.png

 

Czołem, po krótkim wstępie przejdę do sedna. Wstawiam swoją aplikację na typowe studio tuningowe które będzie podwalinami pod przyszły projekt jaki mam w planach stworzyć na serwerze razem ze znajomymi. Nie będzie to typowy warsztat w którym przyjedziesz po szybką naprawę furki czy klepanie karoserii. Zajmujemy się typowo modyfikacjami aut pod każdym względem, czy to mechanicznym czy wizualnym - jak wspomnialem będzie można u nas również naprawić auto aczkolwiek tylko i wyłącznie uszkodzenia typowo mechaniczne, nie bawimy się w mirka lakiernika blacharza astronaute - innymi słowy robimy coś swojego, stawiamy na klimat i na fajne akcje z każdym kto jest chętny coś z nami pograć, nawet gdyby miał tylko wpaść i pogadać o głupotach. Miejsce które wybralem nie jest przypadkowe, wieczorami na tej stacji będą odbywały się meet upy, pod szyldem Reworked - fajna muzyka, pogadanki, kto wie może nawet coś więcej, chce tutaj owiać to nutką tajemnicy do wstawienia mojego kolejnego projektu. Doświadczenie w prowadzeniu tego typu projektów mam ogromne, mimo mieszanej oponii na mój temat uważam się za weterana grając od roku 2008 jeszcze na takich serwerach jak stara, dobra mż'tka. Myślę że nie zawiodę i uda mi się wprowadzić coś ciekawego oraz pomóc w rozkręceniu zmotoryzowanego towarzystwa w Paleto Bay. P.S jak widzicie specjalnie ominąłem takie rzeczy jak dodawanie cenników czy opisywaniu jak dobrze dokręcamy śrubki, według mnie taka forma i przekaz merytoryczny jest dużo lepszy w porządnej aplikacji . Pozdrawiam.

Edytowane przez Morfeusz
Macabra i twice lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na stronie internetowej studia pojawił się wpis.**

 

Siema świrusy! Polajkowaliście już naszą stronę na lifeinvader? No to na co jeszcze czekasz! Dla każdego kto zalajkuje fanpage dajemy 10% zniżki na jednorazową usługę 😉 Nie czekaj, odwiedź nas! https://li.v-rp.pl/pages/rom

fp.jpg

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na stronie internetowej studia pojawił się wpis.**

Coraz więcej zadowolonych klientów! Nasze studio rozwija się naprawdę z dnia na dzień coraz lepiej, dzięki uprzejmości chłopaków z MD Dealer, możemy ruszyć z kolejnym projektem. Pozdrówki dla was!

fp.jpg

Macabra i AzotoN1 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin