Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

GRA nie wiem kto nadal,2khr beamer mlodziak


mlodziakszef

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://steamcommunity.com/profiles/76561198954512080/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Dave White
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Admin Jail
Powód nałożenia kary: Wyzwiska, błędne użycie kommend narracyjnych
Członek ekipy nakładający karę: Naprawde nie wiem
Wyjaśnienie sytuacji: Witam, wszedłem wtedy na wasz serwer pierwszy raz po zainstalowaniu owego klienta alt v i nie wiedziałem jeszcze jak wszystko działa, również nie wiedziałem jak napisać tak jakby OOC i zwrócić pewnemu panu uwage, dostałem admin jaila za bodajże wyzwiska oraz błędne użycie komendy narracyjnej, dostałem coś około 7 godzin admin jaila, bardzo żałuje tego co zrobiłem oraz chciałbym się odwołać od mojego jaila ponieważ wtedy jeszcze nie znałem za bardzo mechaniki gry oraz klawiszologii, wyszedłem kawałek ze spawna i podchodzi do mnie gość, rzuca do mnie bluzgami oraz pyta się mnie czy szukam problemów ja powiedziałem, że nie wszedłem w animacje i chciałem dać animację gestu rąk i zbugowałem się i nie wiedziałem jak ją anulować i przez przypadek uderzyłem gracza bo chciałem anulować moją animację napisałem, że przepraszam nie chciałem tylko nie mogę się ruszyć po czym zaczął mnie bić i dostałem BW, lekko się zdenerwowałem i zwyzywałem tego gracza przez co bardzo żałuję mojego czynu i chciałbym dostać unjaila i bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację oraz prosiłbym o wybaczenie ponieważ wtedy jeszcze nie wiedziałem co i jak, oraz 7 godzin to trochę długo, z Góry dziękuje.

Mam nadzieję, że przyjmiecie! 🙂
Ewentualne screeny/świadkowie:  nie posiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Zerknąłem w twoje logi i rzeczy, które wypisywałeś na /me i /do są na tyle niestosowne, że po prostu nie jestem w stanie zdjąć ci tej kary i cieszyłbym się z tego, że jest ona aż tak łagodna. Nawet jeśli nie wie się "co i jak" to po prostu nie pisze się takich rzeczy do innej osoby, przy okazji reklamując konkurencyjną platformę multiplayerową. "Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania." Jeżeli masz jakieś braki wiedzy dot. gry na tekstowym RP, to poświęciłbym czas który został ci do przeczekania w AJ'cie na zapoznanie się z regulaminem i przeczytanie jakiegoś poradnika. Odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin