Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

NBA


exc25

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, houstonfornication napisał:

Westbrook w Lakers, ciekawie. 😎

Ciekawie to dopiero będzie za rok jak będą w playoffach grać. Imo jak żadnych kontuzji nie będzie to Nets vs lakers w finałach gwarantowane. Przez te kontuzje skończyło się w tym roku na tym, że Suns grali w finałach. Chociaż w sumie nie wiem czy Westbrook aż tak dobry pod Lakers. Będą podwajać LeBrona i ktoś bedzie musiał rzucać za trzy w tym przypadku Westbrook.

NBA: Russell Westbrook zagra w Lakers z LeBronem Jamesem! - PROBASKET

Edytowane przez exc25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, exc25 napisał:

Ciekawie to dopiero będzie za rok jak będą w playoffach grać. Imo jak żadnych kontuzji nie będzie to Nets vs lakers w finałach gwarantowane. Przez te kontuzje skończyło się w tym roku na tym, że Suns grali w finałach. Chociaż w sumie nie wiem czy Westbrook aż tak dobry pod Lakers. Będą podwajać LeBrona i ktoś bedzie musiał rzucać za trzy w tym przypadku Westbrook.

NBA: Russell Westbrook zagra w Lakers z LeBronem Jamesem! - PROBASKET

Westbrook jest kozakiem, gdyby nie kontuzja Lebrona i Davisa to pewnie sezon inaczej by się potoczył - ale drużyna nie może cały czas grać tylko na Lebrona imo.

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook jest kotem to fakt, ale czy ja wiem czy wkomponuje się w ten team tak, żeby wygrywali wszystko. Chociaż w sumie sam Lebron + AD mogliby zdominować ligę na full zdrowiu. Plus fakt, że Nets też mają w teamie Irvinga + Hardena + Duranta. Ciekawie będzie za rok, oby jak najmniej kontuzji. Ale i tak szacun dla Giannisa. Wyjebało mu kolano, wrócił po kontuzji w tych samych playoffach i rozpierdalał każdego. Jak widziałem tą kontuzję live to już sobie mówiłem, że przegrali a tu miła niespodzianka.

 

hoodbyair lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, iminthetrenchesrelax napisał:

Image

moje nowe rookasy w rakietach, KPJ & JALEN GREEN ZROBIĄ OGIEN

ciekawi mnie czy się rozwiną do tego stopnia, że rockets wygra pierścien

czy ich wypierdola ze skladu za jakiegos superstara po 1 sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe newsy:

Kyle Lowry w Miami Heat 

Lonzo Ball/ Alex Caruso w Chicago Bulls. Lonzo poszedł w wymianę za Tomas Satoransky, Garrett Temple i pick z drugiej rundy.

Kawhi Leonard odrzucił swój kontrakt i jest free agentem. Ale może podpisze lepszą ofertę od Clippers.

Spencer Dinwiddie jest blisko podpisania kontraktu z Washington Wizards

Edytowane przez exc25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin