Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Braki we wczytywaniu


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzę jakiś czas na serwerze, idę przed siebie i nagle biegają puste nicki bez widocznych postaci, jeżdżą motocykle widmo i to już jest znak, że jak wejdę do jakiegokolwiek interioru to scrashuje mi grę. Jakiś fix na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tam gdzie masz zainstalowany altv utworzyć plik tekstowy i wkleić do niego to: 

 

start /high altv.exe

 

Potem musisz zapisać ten plik z rozszerzeniem .bat, czyli klikasz tam jak to wkleisz ctrl+shift+s, wpisujesz tam "losowanazwa.bat", a poniżej zaznacz wszystkie pliki, nie tylko .txt.

Generalnie to coś zmienia priorytet aplikacji na wysoki, dzięki czemu mi np. nie znikają tekstury itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Arekk napisał:

Spróbuj tam gdzie masz zainstalowany altv utworzyć plik tekstowy i wkleić do niego to: 

 

start /high altv.exe

 

Potem musisz zapisać ten plik z rozszerzeniem .bat, czyli klikasz tam jak to wkleisz ctrl+shift+s, wpisujesz tam "losowanazwa.bat", a poniżej zaznacz wszystkie pliki, nie tylko .txt.

Generalnie to coś zmienia priorytet aplikacji na wysoki, dzięki czemu mi np. nie znikają tekstury itp.

obczaje to, choć po restarcie kompa póki co jest lepiej. nie wiem, może jakiś gówniany plik mi się wczytał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 3.09.2020 o 18:14, mjd napisał:

@prodiga I jak? Problem ustąpił? Jeśli znasz rozwiązanie daj znać. 

 

ustąpił, tylko teraz nie wiem czy to przez plik, o którym wspomniałeś czy po korekcie serwerowej, bo problem ustąpił następnego dnia :P+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin