Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/laflare1017] Kamszot


Kamszot

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:  Kamszot

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Ivan Nepeyvoda
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): blokada postaci
Powód nałożenia kary: Ucieczka od gry IC
Członek ekipy nakładający karę: laflare1017
Wyjaśnienie sytuacji: Około godziny 00:00 sprzedawałem zielone na cornerze, w pewnym momencie miałem zamiar wychodzić i iść spać, na ulicy przejeżdżało PD, w chwili, w której wyszedłem policja prawdopodobnie wjechała w zaułek. Sama sytuacja w pewnym stopni stawia mnie w bardzo złym świetle, ale chciałbym zaznaczyć nie zrobiłem tego umyślnie. Nie jestem żadnym odwalaczem, czy must win'em, nadal zależy mi na kreowaniu postaci Ivana i jestem gotów przyjąć każdą inną karę po odblokowaniu postaci.
Ewentualne screeny/świadkowie:-

VenonatWQ, AlexsandrosXD and Miki lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie. Pomimo całkiem dużego stażu, nie masz jakoś specjalnie brudnej kartoteki, co w obecnej sytuacji ratuje ci skórę, bo mogę oprzeć na tym swój osąd. Po logach nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić, czy zrobiłeś to umyślnie, czy też nie, a to o czym wspomniałem wcześniej pozwala mi z czystym sumieniem dać ci jeszcze jedną szansę. Zdejmuję blokadę, nakładam 300 minut AJ.

Kamszot and VenonatWQ lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin