Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/satan666 i in.] Zosia


Zosia

Rekomendowane odpowiedzi

Link do twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/635-zosia/

Link do konta oskarżonego: -n/d nie podał mimo kilku próśb na discordzie. Robert Zavadzky //Edit: skarga nie jest na samego Roberta Zavadzkyego, jednakże na grupę, która dopuściła się tych czynów, ze względu na duży clutter w momencie pisania akcji proszę o sprawdzenie nicków IC osób wykonujących akcje opisane niżej. Edit#2: Osoby, o których pisałam wypowiedziały się w skardze: Robert Montoya(https://forum.v-rp.pl/profile/388-satan666/), Louis Espionza, Samuel Pesce, Otiz Rivera. 
Powód składania skargi: - Disgusting RP,   

Wyjaśnienie sprawy: - Wchodząc do półświatka przestępczego oczekiwałam pewnego poziomu gry. Moja postać zajmuje się sutenerstwem na szeroko zakrojoną skalę, osoby, które ze mną grają nie mają z tym problemu i zgadzają się na tę grę. Mimo, że grają prostytutki to uważam, że należy im się szacunek OOC. Kilka osób chciało wynająć moją prostytutkę po dużo niższej cenie, która była w Vanilla Unicorn. Moja postać poszła na ten układ załatwiając im dziewczynę, wyraźnie zaznaczyłam na chacie IC, że ma wrócić do mnie w jednym kawałku, fetysze mnie nie interesują, dodatkowo wyraźnie zaznaczyłam, że rzeczy takie jak sranie do ryja odpadają(mimo tego, że prawie każde zdanie od nich sprowadzało się do fekaliów(no bo wiecie, beczka i tak dalej)). Miałam przekonanie, że o rzeczy podchodzące pod disgusting RP mogę być spokojna, bo to powinno być uzgodnione ówcześnie z osobami, które grają taką akcję. Niestety klienci mojej postaci postanowili zabawić się w inny sposób, po pierwsze każąc prostytutce podlegającej pod moją postać jeść pety(?) następnie wąchać swoje pierdy(?). No przepraszam bardzo, ale czy ja gram w Roblox, czy na Vibe XD. Piszę tą skargę po części wraz z @Corollavirus ponieważ ona została pokrzywdzona, jednocześnie zaznaczam, że dostałam bardzo dużą naganę od społeczności kilka miesięcy temu za wykonanie akcji BDSM(która uwierzcie była dużo, dużo bardziej łagodniejsza i lżejsza niż to co się tu stało) w centrum, za co przeprosiłam osoby urażone i  obiecałam, że takie akcje nie będą więcej miały miejsca z osobami, które na to nie wyrażą ówcześnie wyraźnej zgody. Całkowicie rozumiem pozycję @Corollavirus, która nie chciała grać takich rzeczy, sama postąpiłabym identycznie.  Z góry zaznaczam, że starałam się rozwiązać sprawę polubownie proponując ostatecznie oddanie wszystkich pieniędzy i cofnięcie akcji, jednak @Konrad nie wyraził chęci. Z mojej stopy proponuję cofnięcie akcji, jednocześnie proszę uszanować zdanie @Corollavirus bo według mnie nikt na serwerze nie powinien doświadczać akcji tego typu nawet jeśli gra prostytutkę. 

 Dowody: Proszę sprawdzić nasze logi, usprawiedliwiam to faktem, że tego jest tyle, że moje zdolności poznawcze nie są w stanie tego prześledzić. Od 2:00 do 3:30 postać UID 13201, i 8593. Dodatkowo @hittheblock może się wypowiedzieć bo zetknął się z akcją i widział jej poziom, był jeszcze jeden supporter ale niestety nie pamiętam nicku OOC, który nam bardzo pomógł. 

Edytowane przez Zosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc co ja robie w tej skardze jak to nawet nie moja org zrobila tylko ktos inny? zostalismy poproszeni o pomoc  zeby z kogos sciagnac kase to wykonalismy robote
image.png.7520164b90908b187c8447c86404540b.png
dodaje jeszcze kozackiego skrina i propozycje zosi

Edytowane przez kondziozps
swizek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, kondziozps napisał:

czesc co ja robie w tej skardze jak to nawet nie moja org zrobila tylko ktos inny? zostalismy poproszeni o pomoc to przyjechalismy i zrobilismy robote
image.png.7520164b90908b187c8447c86404540b.png
dodaje jeszcze kozackiego skrina i propozycje zosi

"Z góry zaznaczam, że starałam się rozwiązać sprawę polubownie proponując ostatecznie oddanie wszystkich pieniędzy i cofnięcie akcji, jednak @Konrad nie wyraził chęci"

jest to napisane dosłownie w skardze. XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zosia napisał:

"Z góry zaznaczam, że starałam się rozwiązać sprawę polubownie proponując ostatecznie oddanie wszystkich pieniędzy i cofnięcie akcji, jednak @Konrad nie wyraził chęci"

jest to napisane dosłownie w skardze. XD

ok ale dalej nie wiem czemu moj nick ic pojawil sie w skardze skoro to nawet nie moja organizacja nasrala twojej prostytuce do mordy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kondziozps napisał:

ok ale dalej nie wiem czemu moj nick ic pojawil sie w skardze skoro to nawet nie moja organizacja nasrala twojej prostytuce do mordy

image.png.d4c7defcad86967ea39f08f1da4b57e7.png

WYRAŹNIE TO ZAZNACZYŁAM, powtarzam. Nie mam do ciebie spiny, tylko do osób, które to grały - niestety jest piąta rano, nie pamiętam kto, ale pamiętam, że ty się na to rzucałeś więc na ciebie napisałam skargę, na discordzie nie miałeś do tego nic przeciwko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, decz napisał:

Hawick nie miało z tym nic wspólnego prócz wsparcia grupy przestępczej @Satan666, organizacja nie chce cofnąć akcji bo my nic nie zawiniliśmy, a z racji, że toczyła twoja postać biznesy pod klubem który należy do nas, oraz jeden z członków twojej organizacji ukradł nam auto, to myślimy, że sprawa IC może się ciekawie potoczyć, pozdrawiam cieplutko.

Po pierwsze, ja nie mam organizacji. Po drugie nikt ode mnie wam nie ukradł samochodu. Po trzecie do biznesów pod waszym klubem jestem w stanie napisać narrację, że takie rzeczy faktycznie miały miejsce od mojej postaci, skarga się jednak tego nie tyczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rowur napisał:

a skarge napisalas bez konkretnego powodu tylko zeby udupic druga osobe dla sportu czy jak?

Propozycje rozwiązania skargi masz w ostatnim wersie, jeśli dla ciebie cofnięcie akcji to udupienie to nie wiem na jakich zasadach opierasz swoją postać, że cofnięcie akcji zmiecie ją z planszy. 

3 minuty temu, decz napisał:

Czemu ty piszesz skarge a nie osoba "pokrzywdzona"?

Bo ja mam tego konsekwencję IC, OOC. Corolla odpisze, spokojnie. //Edit: Skarga jest konsultowana z nią na bieżąco, nawet przed publikacją.

Edytowane przez Zosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, decz napisał:

Nie napisałem, że skarga się tego tyczy, odniosłem się do tego, że chcesz, aby akcje cofnąć, co jest oczywistą głupotą.
Uważam, że postraszyły cię dwie organizacje, więc się przestraszyłaś i stwierdziłaś, że napiszesz skarge. X D 

Skarga tyczy się disgusting RP, oferowałam cofnięcie akcji, żeby wszyscy poszli spać spokojnie, jeśli wam się nie chce to nie. Puściłybyśmy to w niepamięć. 

1 minutę temu, rowur napisał:

jak to nikt nie ukradl skoro 2 twoich ziomkow podjechalo autem z uwaga uwaga WŁĄCZONYM ALARMEM ze mozna bylo go uslyszec jakies 10 sekund przed ich przyjazdem

fura nie byla ich, wzieli ja = kradziez

To nie są moje ziomki, ja nie jestem w żadnej organizacji, jeśli ktoś ci faktycznie samochód ukradł to załatwiaj to z tymi co ci ukradli. Jeśli napadłyby cię dwie ŻEŃSKIE prostytutki to wtedy bym za to bez problemu odpowiadała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, rowur napisał:

kurwa ale ja nie mowie ze jestes w organizacji xDDDDDD 


wspolpracujesz z chlopami, bez powodu bys nie wyciagnela klamki po tym jak jeden z nich dostal kose w zebro

No wyciągnęłam klamkę, jak jeden z ludzi których znam dostał kosę pod żebro. Naprawdę, przysięgam nic nie wiem nt. kradzieży twojego samochodu, tak samo jak moja postać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin