Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/satan666 i in.] Zosia


Zosia

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, decz napisał:

Nie wiem, bezsensowna dyskusja i skarga, skarga na złą osobę, napisana przez złą osobę. Uważam, że powinniśmy kontynuować grę IC, twoja postać sobie narobiła bałaganu i powinna odnieść tego konsekwencje, dobrej nocy.

Skarga dotyczy disgusting RP, nie kradzieży auta, nie strzelaniny, nie konsekwencji IC. Czy to jest takie ciężkie do przetworzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Zosia napisał:

Skarga dotyczy disgusting RP, nie kradzieży auta, nie strzelaniny, nie konsekwencji IC. Czy to jest takie ciężkie do przetworzenia?

a my tego nie zrobilismy kurwa a ty nadal dolaczylas do skargi konrada i nas 

swizek lubi to

NIE WIEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zosia napisał:

Skarga dotyczy disgusting RP, nie kradzieży auta, nie strzelaniny, nie konsekwencji IC. Czy to jest takie ciężkie do przetworzenia?

a ciezko jest przewtorzyc to ze nikt stad nie mial zadnego powiazania z disgusting rp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, rowur napisał:

a my tego nie zrobilismy kurwa a ty nadal dolaczylas do skargi konrada i nas 

Konrad bez problemu na discordzie zgodził się, żeby skarga była adresowana na jego postać(nie wiem dlaczego, nie moja borszka -  prosiłam go, aby mi podał osoby, dokonały disgusting RP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, decz napisał:

To doinformuj się i napisz skarge na właściwą osobe.

Próbowałam się doinformować co jest zawarte w skardze, byłam przekonana, że konrad brał w tym także udział IC dlatego jest w głównym poście skargi. Edytowałam go zaznaczając, że skarga tyczy się osób wykonujących disgusting RP. Przed nikim niczego nie chce zatajać, po prostu sytuacja miała miejsce późno w nocy, naprawdę wystarczy mieć dostęp do logów i sprawdzić trzy linijki. Nikt tu nie chce nikogo udupiać, prosiłam o dane osób, które faktycznie były w to zamieszane, żeby takiej sytuacji nie było. To, że na to nie poszliście to już serio nie jest moja wina, zrobiłam naprawdę co mogłam, żeby to rozwiązać elegancko i bez zbędnego harmidru. 

Mea culpa, po prostu postać IC, na której konto miała być skarga ma takie samo imię, mogło mi się pomylić co jest już poprawione.

Edytowane przez Zosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze tylko jeden i ostatni post w tej skardze, która jest śmieszna w chuj.

1. Pod klubem Vanillia Unicorn, który należy do @decz poznałem postać @Zosia, która zaoferowała nam prostytutkę - było już późno więc uznalismy że sobie beke porobimy, więc sie zgodziliśmy na jej cene 20k za jakąś babę, gdzie IC wielokrotnie zostało zaznaczone iż laska będzie dosłownie latać po ścianach.

2. Zabraliśmy prostytutkę do nas na mieszkanie i zaczęliśmy się nad tą postacią znęcać - bicie jej i tak jak napisałem, nie graliśmy nic poważnie więc @druggy zagrał że pierdzi jej na łeb i tak generalnie to jeszcze kazaliśmy jeść prostytutce pety. Typiara nic nie grała, jebła afka (nie pisała żadnych protestów OOC po prostu poszła AFK), więc zagraliśmy że dzwonimy do jej burdel mamy, że zwrot forsy i chuj.

3. Przyjeżdża burdel mama i trzech ormianów, każemy zwrócić 20k i typiara se coś tam szepcze z prostytutką, potem ormianowi i no uznajemy że kręcą coś więc IC wydzwaniamy wszystkie ekipy jakie z nami współpracują gdyż Robert_Montoya ma gigantyczne plecy w świecie IC w praktycznie całym półświatku i wtedy nagle wezwali support. Jestem na 90% pewny że @Zosia myślała iż support nas powypierdala do AJotów i zatrzyma te 20k, ale po dłuższej kłótni zaoferowała cofnięcie akcji i zwrot 20k już chyba gdy był @hittheblock, który nakazał nam nie grać że jej pierdnęliśmy na twarz i mamy kontynuować akcje od momentu w którym chcemy zwrotu hajsu.

4. Więc kontynuując akcje już o drugiej w nocy zadzwoniłem po @decz aby wpadł z kafarami do nas na hood aby odzyskać moje siano wtedy @Zosia dała nam 15k i zrobił się dym o ten hajs (pozostałe 5k) ofc ic. @decz wpadł z ekipą i nagle mieliśmy dwukrotną przewagę nad naszym przeciwnikiem i żądaliśmy zwrotu hajsu, ale laska za wszelką cenę nie chciała zwrócić tych pieniędzy. Uznałem że w takim razie jest mi winna już 10k, a żeby podkręcić sytuacje na jej niekorzyść przedstawiłem @decz ze laska te dziwki podstawia pod ich klub gdzie oni mieli nalot FIB.

5. Nadal była super twarda, jakiś inny gość pojechał po resztę siana i ziomale tej laski zajebali fure polakom, więc ci ugodzili nożem złodzieja (nadal nic niestosownego), no to @Zosia wjebała mi bw 9mm, aczkolwiek pewnie chciała to zrobić wcześniej bo pytała IC czy odejdę z nią na bok, ale nie chciałem gdyż nie miałem broni przy sobie. Po tym jak mnie powaliła z bw zostali rozjebani przez moich towarzyszy.

6. Ja trafiłem IC dzięki @decz i @kondziozps do szpitala i stojąc sobie tam prowadziłem rozmowe z @Zosia.

Teraz tak nie mam nic sobie do zarzucenia - @Corollavirus jako osoba taka pokrzywdzona nawet nie protestowała OOC, strzeliła afka na 30minut i wróciła pewnie jak ją zawołałaś do gry. Nie wyszedł wam wałek z administracją by zatrzymać siano, a dodatkowo trafiliście na poważniejsze postacie z półświatka którym nie chcieliście zwrócić notabene 5k, więc ujebałem Ci postać fabularnie abyś becelowała naprawdę już gigantyczne kwoty za te twoje numery. Dodatkowo gdy już ogarnęłaś, że odjebałaś lipe fabularnie dla siebie to napisałaś do @kondziozps na discord aby cofnąć akcje, ale mleko już się rozlało a konsekwencje za grę IC trzeba ponosić - w półświatku przestępczym przynajmniej. Twoja kumpela @Corollavirus powinna również się liczyć z tym, że jako prostytutka może trafić na klientów którzy niekoniecznie chcą ją ruchać a po prostu pobić, bo są sadystami bądź to dla nich rozrywka - to wszystko to gra IC i gdyby nie to że jesteście jacyś dziwni po prostu, to byście wyciągneli z tego POZYTYWNĄ interakcje czyli jak np trauma IC twojej postaci i chęć zmiany życia czy cokolwiek. To nie second life tylko roleplay, a tym powyżej pokazaliście, że nie potraficie przegrywać. Nie chce mi się wrzucać screenów, ale to co pojawiło się od @kondziozps gdzie @Zosia prosi go o cofnięcie całej akcji gdy to szambo się rozlało jest wystarczającym dowodem.

 

Spoiler

2021.08.08-02.57.png2021.08.08-03.41.png2021.08.08-03.58.png

ale musi ktoś mieć miękką psyche by pierdzenie na twarz i kazanie jedzenia petów go złamało, ale przykro mi nie współczuje - to nie było nic szczególnego.

Aha i jest spora różnica między graniem akcji BDSM gdzie każesz lizać typowi swoje stopy czy coś w środku centrum xD! A napierdalaniem prostytutki w zamkniętym budynku. Laska w żaden sposób nie portestowała OOC tylko jebła afka, gdzie widać że jesteśmy na głosówce i sobie cisnelismy beke ze ma 14lat i na imie Oskar, a do pokoju wszedł stary i zobaczył czat xD. Piszesz coś o szacunku OOC, gdzie dopóki nie została wezwana administracja by ewidentnie wymigać sie od konsekwencji gierki, to nikt nikogo nie obraził - cały czas ciągnęliśmy wątek IC. Dodatkowo my nawet tej prostytutki wynająć nie chcieliśmy tylko ty nam to zaoferowałaś XD

unknown.png

Przestan manipulować i kłamać, każdy wie że chcesz się wymigać od konsekwencji postrzelnia mojej postaci i ja sie nie zgadzam na cofnięcie akcji.

Edytowane przez Satan666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Satan666 napisał:

Pisze tylko jeden i ostatni post w tej skardze, która jest śmieszna w chuj.

1. Pod klubem Vanillia Unicorn, który należy do @decz poznałem postać @Zosia, która zaoferowała nam prostytutkę - było już późno więc uznalismy że sobie beke porobimy, więc sie zgodziliśmy na jej cene 20k za jakąś babę, gdzie IC wielokrotnie zostało zaznaczone iż laska będzie dosłownie latać po ścianach.

Tak było, nie zmyślam, ale dopowiem, że było zaznaczane, że żadnych fekaliowych spraw, srania do ryja ma nie być. 

9 godzin temu, Satan666 napisał:

2. Zabraliśmy prostytutkę do nas na mieszkanie i zaczęliśmy się nad tą postacią znęcać - bicie jej i tak jak napisałem, nie graliśmy nic poważnie więc @druggy zagrał że pierdzi jej na łeb i tak generalnie to jeszcze kazaliśmy jeść prostytutce pety. Typiara nic nie grała, jebła afka (nie pisała żadnych protestów OOC po prostu poszła AFK), więc zagraliśmy że dzwonimy do jej burdel mamy, że zwrot forsy i chuj.

Powinnam zakończyć na tym jakikolwiek dialog skoro jak sam twierdzisz "nie gracie nic poważnego". Zastanów się dlaczego miała AFK, hm.. może dlatego, że kazaliście jej jeść pety i pierdzieliście jej do ust? XD po wiadomościach na /w, które administracja może sprawdzić w logach można zauważyć widoczną niechęć do grania tego typu akcji, to że wam tego nie pisze na chacie OOC to nie znaczy, że wam na to pozwala. Zawsze jak robię jakąś bardziej podejrzaną akcje dot. uprowadzenia i jakiegoś zabiegu medycznego zawsze pytam czy osoba, która w tym uczestniczy chce to grać, jeśli nie chce to ją po prostu wypuszczam i tyle, koniec tematu, akcji nie było.

9 godzin temu, Satan666 napisał:

3. Przyjeżdża burdel mama i trzech ormianów, każemy zwrócić 20k i typiara se coś tam szepcze z prostytutką, potem ormianowi i no uznajemy że kręcą coś więc IC wydzwaniamy wszystkie ekipy jakie z nami współpracują gdyż Robert_Montoya ma gigantyczne plecy w świecie IC w praktycznie całym półświatku i wtedy nagle wezwali support. Jestem na 90% pewny że @Zosia myślała iż support nas powypierdala do AJotów i zatrzyma te 20k, ale po dłuższej kłótni zaoferowała cofnięcie akcji i zwrot 20k już chyba gdy był @hittheblock, który nakazał nam nie grać że jej pierdnęliśmy na twarz i mamy kontynuować akcje od momentu w którym chcemy zwrotu hajsu.

1. Przyjechaliśmy bo chcieliście zwrotu za nią, chciałam z nią pogadać IC co jej robiliście, że nie chciała tego robić(grać). 2. Jesteście świetną organizacją skoro do trzech ormian i jednej baby wołacie wszystkie ekipy, które z wami współpracują XD. Co do supportu to faktycznie liczyłam na szybszą reakcje pod względem tego, że całej tej akcji by nie było i wszyscy poszliby w spokoju spać bez żadnych zwad i spin gdybyście nie postanowi się pobawić w nocy i nie odegrać takiego gówna bo inaczej nie nazwę akcji, które chcieliście zrobić Corolli. To, że dla was to jest śmieszne to nie znaczy, że dla innych też. Co do zwrotu kasy to nie oferowałam go na początku bo zmarnowaliście nam czas, w którym moglibyśmy zarobić dużo więcej. 

 

9 godzin temu, Satan666 napisał:

4. Więc kontynuując akcje już o drugiej w nocy zadzwoniłem po @decz aby wpadł z kafarami do nas na hood aby odzyskać moje siano wtedy @Zosia dała nam 15k i zrobił się dym o ten hajs (pozostałe 5k) ofc ic. @decz wpadł z ekipą i nagle mieliśmy dwukrotną przewagę nad naszym przeciwnikiem i żądaliśmy zwrotu hajsu, ale laska za wszelką cenę nie chciała zwrócić tych pieniędzy. Uznałem że w takim razie jest mi winna już 10k, a żeby podkręcić sytuacje na jej niekorzyść przedstawiłem @decz ze laska te dziwki podstawia pod ich klub gdzie oni mieli nalot FIB.

Wyżej napisałam czemu całej kasy wam nie oddałam, co ciekawe nie 10k byłam wam winna, tylko po dziesięciu minutach z tych dziesięciu k zrobiło się pięćdziesiąt, w dodatku zacząłeś rzucać w stronę mojej postaci niewygodne fakty(z czym nie mam problemu, ale z racji iż uważam, że cała sytuacja nie powinna mieć miejsca ze względu na waszą chęć odgrywania "niczego poważnego"). 

9 godzin temu, Satan666 napisał:

5. Nadal była super twarda, jakiś inny gość pojechał po resztę siana i ziomale tej laski zajebali fure polakom, więc ci ugodzili nożem złodzieja (nadal nic niestosownego), no to @Zosia wjebała mi bw 9mm, aczkolwiek pewnie chciała to zrobić wcześniej bo pytała IC czy odejdę z nią na bok, ale nie chciałem gdyż nie miałem broni przy sobie. Po tym jak mnie powaliła z bw zostali rozjebani przez moich towarzyszy.

Naprawdę IC ani OOC nic nie wiedziałam o żadnej kradzieży samochodu, przysięgam. Chciałam z tobą przejść na bok, żeby porozmawiać, otworzyłam ogień dopiero wtedy jak zobaczyłam, że jedna z osób, z którymi gram zostaje ugodzona nożem. Jeślibym wiedziała, że to wendeta za to, że ukradł ci samochód to bym tak nie postąpiła więc przepraszam, po prostu z 10 metrów nie za bardzo wiedziałam co tam się dzieje, zobaczyłam tylko jak wbijacie mu BW więc otworzyłam ogień. 

 

9 godzin temu, Satan666 napisał:

Teraz tak nie mam nic sobie do zarzucenia - @Corollavirus jako osoba taka pokrzywdzona nawet nie protestowała OOC, strzeliła afka na 30minut i wróciła pewnie jak ją zawołałaś do gry. 

Serio ta postać nie musi nic grać jeśli zmuszacie ją do takich rzeczy, naprawdę. Nikt nie miał sprzeciwu do tego jak ją biliście, jeśli jednak pojawiają się akcje takie jak wyżej wymieniłam to nikomu nie życzę, żeby musiał coś takiego grać. To jest serwer RP, to jest gra, to nie jest przymus, nie musisz tutaj grać rzeczy, które faktycznie bolą cię OOC, zrozumcie to, mamy się tutaj dobrze bawić. 

9 godzin temu, Satan666 napisał:

Nie wyszedł wam wałek z administracją by zatrzymać siano, a dodatkowo trafiliście na poważniejsze postacie z półświatka którym nie chcieliście zwrócić notabene 5k, więc ujebałem Ci postać fabularnie abyś becelowała naprawdę już gigantyczne kwoty za te twoje numery. 

Moja postać dziennie na swoim "biznesie" wyciąga dużo więcej niż to wasze 20k miałoby cokolwiek zmienić. Serio nie potrzebuje do 20k wałków z administracją. 

9 godzin temu, Satan666 napisał:

a dodatkowo trafiliście na poważniejsze postacie z półświatka którym nie chcieliście zwrócić notabene 5k, więc ujebałem Ci postać fabularnie abyś becelowała naprawdę już gigantyczne kwoty za te twoje numery. Dodatkowo gdy już ogarnęłaś, że odjebałaś lipe fabularnie dla siebie to napisałaś do @kondziozps na discord aby cofnąć akcje, ale mleko już się rozlało a konsekwencje za grę IC trzeba ponosić - w półświatku przestępczym przynajmniej. Twoja kumpela @Corollavirus powinna również się liczyć z tym, że jako prostytutka może trafić na klientów którzy niekoniecznie chcą ją ruchać a po prostu pobić, bo są sadystami bądź to dla nich rozrywka - to wszystko to gra IC i gdyby nie to że jesteście jacyś dziwni po prostu, to byście wyciągneli z tego POZYTYWNĄ interakcje czyli jak np trauma IC twojej postaci i chęć zmiany życia czy cokolwiek. To nie second life tylko roleplay, a tym powyżej pokazaliście, że nie potraficie przegrywać. Nie chce mi się wrzucać screenów, ale to co pojawiło się od @kondziozps gdzie @Zosia prosi go o cofnięcie całej akcji gdy to szambo się rozlało jest wystarczającym dowodem.

 Nie wiem kim są twoje postacie z półświatka, ale z tego co widzę to nie za bardzo "poważniejsze" no chyba, że poważniejsze postaci półświadka pierdzą na twarz i zmuszają kogoś do jedzenia petów(XD), bez ówczesnej zgody OOC. Jak ja niby po tym co zastałam miałam was traktować? Po tym co zobaczyłam to ja już się w cyrku nie śmieje. Ja jak i postać kreowana przeze mnie nie ma żadnych problemów z konsekwencjami wynikającymi z gry jeśli tylko wynikają z porządnej gry. Niejednokrotnie moje inne postaci były okradane, porywane i zawsze grałam elegancko i nie miałam do nikogo zwady. Temat skargi tyczy się dosłownej definicji disgusting RP, którą zrobiliście. 

Nie wspominam nic o tym, jak na /b pisaliście, że swoją laskę OOC też napierdalacie i nie ma nic przeciwko i innym argumentom tego typu. To wszystko jest do sprawdzenia. Pozdrawiam. 

Edytowane przez Zosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jakakolwiek akcja podchodząca pod disgusting rp tj. znęcanie się, różne formy przejawu bestialstwa, nekrofilia, trwałe okaleczenie, molestowanie seksualne (różnego typu role seksualne z dotykaniem innej osoby w niewłaściwy sposób) i inna powszechnie uważana za odpychającą musi zostać poprzedzona wyraźnym zapytaniem OOC"

czego się tłumaczycie że nic nie protestowała jak to w waszej roli było spytać się na ooc czy jest zgoda xD

greygods lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko sam fakt, że jak już było grubo po akcji to @Zosia zamiast iść spać uznaje że pisze skargę

 

Wbrew zdaniu dwóch administratorów, tylko po tym co już grubo odjebała

 

 

Edytowane przez Satan666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin