Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/satan666 i in.] Zosia


Zosia

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Satan666 napisał:

Dodam tylko sam fakt, że jak już było grubo po akcji to @Zosia zamiast iść spać uznaje że pisze skargę

 

Wbrew zdaniu dwóch administratorów, tylko po tym co już grubo odjebała

 

 

 

1 godzinę temu, skoubi napisał:

czy pierdniecie na twarz to disgusting rp? nwm szczerze ale jesli to jest disgusting rp to ta dziwka ktora byla obracana mogla napisac na /b sory ja tego nie gram a nie isc na afk bezpardonowo i pozniej miec problem o to xd

"Jakakolwiek akcja podchodząca pod disgusting rp [...] musi zostać poprzedzona wyraźnym zapytaniem OOC"

Edytowane przez Zosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zosia napisał:

Konrad bez problemu na discordzie zgodził się, żeby skarga była adresowana na jego postać(nie wiem dlaczego, nie moja borszka -  prosiłam go, aby mi podał osoby, dokonały disgusting RP)

unknown.png

unknown.png

Jak ty kurwa nie wiesz na kogo skarge piszesz i do kogo masz problemy, @kondziozps przyjechał po całym pierdzeniu akurat pomóc nam ściągnąć naszą kase z waszej bandy, a to że ty nie myślisz i uznałaś że będziesz dziwki puszczała pod klubem który jest pod obserwacją FIB i oczywiscie co nie jest w smaku Konradowi, to naraziłaś ich tam wszystkich taką grą i ściągasz na nich problemy IC, gdyż może te wszystkie naloty które mieli to przez twoją durną gre w ich lokalu. Dlatego Konrad nie chce cofnąć akcj jeśli tego nie rozumiesz i dlatego też myślał, że piszesz na niego skargę - bo widać że chcesz wymigać się od konsekwencji. Normalne że lepiej 5k bulić niżeli 50k za puszczanie dziwek pod czyimś klubem. 

Od dziś drodzy GMowie jeśli ktokolwiek mi napluje na twarz, pobije mnie i jakoś potorturuje czy cokolwiek tego typu, gdzie chociaż raz zostanie moja postać znieważona jakkolwiek, to pisze skargę i odwołujemy akcje i do moich wrogów no właśnie jestem nietykalny, polecam pytać się na /b czy przypadkiem splunięcie na moje truchło to nei disgusting rp. 

Miała prawo przerwać akcje na samym początku, ale grała to z nami - nie uważam byśmy zrobili cokolwiek złego i tyle. Przerwaliście tą akcje bez jakiekoklwiek jebanego /b, najpierw szepty, rozmowa na discord pewnie a potem szybkie wezwanie administracji - nawet kurwa nam uwagi nie zwróciliście na /b. Jeszcze te wasze postacie się kręciły po naszym hoodzie między innymi JANE WALKER pokrzywdzona laska z niskim IQ grubo po akcji i dzwoniła do burdel mamy chociaż ta przed chwilą leżała tam z bw. Dlatego też nie zgadzam sie na żadne cofnięcie akcji, nie jeśli ta akcja niesie takie konsekwencje za sobą przez nieudolność czyjeś gry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Satan666 napisał:

unknown.png

unknown.png

Jak ty kurwa nie wiesz na kogo skarge piszesz i do kogo masz problemy, @kondziozps przyjechał po całym pierdzeniu akurat pomóc nam ściągnąć naszą kase z waszej bandy, a to że ty nie myślisz i uznałaś że będziesz dziwki puszczała pod klubem który jest pod obserwacją FIB i oczywiscie co nie jest w smaku Konradowi, to naraziłaś ich tam wszystkich taką grą i ściągasz na nich problemy IC, gdyż może te wszystkie naloty które mieli to przez twoją durną gre w ich lokalu. Dlatego Konrad nie chce cofnąć akcj jeśli tego nie rozumiesz i dlatego też myślał, że piszesz na niego skargę - bo widać że chcesz wymigać się od konsekwencji. Normalne że lepiej 5k bulić niżeli 50k za puszczanie dziwek pod czyimś klubem. 

Pisałam już dwa razy, że skarga jest na osoby dokonujące disgusting RP, jak odezwaliście się w skardze to ją od razu edytowałam. 

Jednej grupce na parkingu raz tam zaoferowałam prostytutkę(wam) to tyle jeśli chodzi o mój sprytny plan sprowadzania na was nalotów FIB XD.

21 minut temu, Satan666 napisał:

Od dziś drodzy GMowie jeśli ktokolwiek mi napluje na twarz, pobije mnie i jakoś potorturuje czy cokolwiek tego typu, gdzie chociaż raz zostanie moja postać znieważona jakkolwiek, to pisze skargę i odwołujemy akcje i do moich wrogów no właśnie jestem nietykalny, polecam pytać się na /b czy przypadkiem splunięcie na moje truchło to nei disgusting rp. 

Miała prawo przerwać akcje na samym początku, ale grała to z nami - nie uważam byśmy zrobili cokolwiek złego i tyle. Przerwaliście tą akcje bez jakiekoklwiek jebanego /b, najpierw szepty, rozmowa na discord pewnie a potem szybkie wezwanie administracji - nawet kurwa nam uwagi nie zwróciliście na /b. Jeszcze te wasze postacie się kręciły po naszym hoodzie między innymi JANE WALKER pokrzywdzona laska z niskim IQ grubo po akcji i dzwoniła do burdel mamy chociaż ta przed chwilą leżała tam z bw. Dlatego też nie zgadzam sie na żadne cofnięcie akcji, nie jeśli ta akcja niesie takie konsekwencje za sobą przez nieudolność czyjeś gry.

Mam problem w tym, że wszystkie konsekwencje, które na nas spłyną są wynikową waszej durnej gry, która jak sam mówisz nie była na poważnie. 

Edytowane przez Zosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Zosia napisał:

Mam problem w tym, że wszystkie konsekwencje, które na nas spłyną są wynikową waszej durnej gry, która jak sam mówisz nie była na poważnie. 

Właściwie to nikt Ci nigdy nie nakazał gry tam gdzie grają oni. Wystarczy trzymać się z daleka od gry z różnymi dziwnymi ludźmi zwłaszcza grającymi w org przestępczych. Sama swoją chciwością na wciśnięcie dziwki komukolwiek się da nagrałaś sobie tą akcje i tylko do siebie powinnaś mieć pretensje. 

187wiechu lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę cytować regulamin, wskazywać wam palcem punkt, który złamaliście, tłumaczyć, że tak się nie powinno robić i powtarzać w kółko to samo. Co miałam do powiedzenia to powiedziałam, myślę, że wy też. Proszę kogoś z administracji, żeby włączył tutaj ten tryb na akceptowanie odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewertowałem ten wysyp masy informacji która jest niczym labirynt. Dochodząc do ładu i składu, Kondzio i Hawick nie mieli z tym nic wspólnego, a cała skarga skierowana jest w @Satan666. Owszem, zgadzam się z tym że chłopaki pod wpływem "nocnej beczuni" mogli przesadzić co skutkowało niechęcią do dalszej gry ze strony @Corollavirus ale od tego macie czat ooc, żeby w takich momentach napisać /b "chłopaki to przesada, nie chce tego grać bo mnie to obrzydza" czy cokolwiek w ten deseń, jeżeli by tego nie zrozumieli wtedy wzywać kogoś spod /a i reagować dalej. Tak jak wspomniał druggy, dostali zakaz od burdel mamy w formie IC, olali to w formie IC, powinni ponieść konsekwencje IC. Akcji nie cofamy, niech toczy się swoim torem aż do momentu jej rozwiązania. @Satan666 i @druggy na przyszłość, jeżeli chcecie grać coś co może naruszyć strefę komfortu drugiej osoby i wkracza na disgusting RP, zapytajcie czy możecie to zagrać - w innym przypadku jest to łamanie zasad. 

Na sam koniec, notka dla wszystkich graczy. Jeżeli ktoś przesadza, robi cokolwiek złego co was obrzydza, poinformujcie go o tym na czacie OOC, powiedzcie że nie chcecie grać akcji tego typu. Wszystko co wkracza na tą cienką linię i granicę dobrego smaku, powinno być ustalane między osobami uczestniczącymi. Bądźcie ludźmi i zrozumcie drugiego człowieka. Skargę uznaje za rozpatrzoną ale werdykt jest neutralny, niech osoby oznaczone zastosują się do wskazówek i więcej błędów nie popełniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin