Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Salon Tatuażu] 050 Ink


Triple

Rekomendowane odpowiedzi

1116900424_atera.png.a472624360085cc82faadf0da948ea31.png

050 Ink, salon tatuażu wcześniej znany jako HittINK powstał jako jeden z pierwszych biznesów na Davis. Wszystko za sprawą imigranta, Benito Verelano, który kulturę tatuażu wyciągnął prosto zza więziennej kraty. Od pierwszego klienta w 98' do ostatniego w 2010 biznes był w rękach tylko jednej osoby, wszystko zanosiło się na to, że pociągnie jeszcze przez długie lata. Pewnego pięknego jak na Davis popołudnia bez strzelanin i krzyku ćpunów na rogach w drzwiach do studia pojawiło się dwóch smutych Panów, którzy tylko pomachali świstkiem papieru przed twarzą Benito - salon został oficjalnie zamknięty, a w jego miejsce już miesiąc później powstał monopolowy. 

**od kilku dni w miejscu starej pralni na Davis widać było grupkę latynosów, która kręciła się przy sklepie i jego bannerach.**

 

tattoo.png.dbd9af2b519ad73a74dfc2524448a10a.png

**20.08.2021 - znany dobrze na Rancho uliczny tatuażysta Horacio Lanoges wraz z grupką znajomych zerwali plomby blokujące drzwi do pralni. Lokal powitał nowego właściciela.**

Horacio Lanoges zwany przez braci na osiedlu Skullface od małego uczył się rysować, wszystko co robił wychodziło mu zadziwiająco dobrze, jakby urodził się z talentem do tworzenia. Osiedle aż huczało od ludzi, którzy starali się dorwać młodego Horacio tylko po to, żeby skrobnął im coś na ciele. Ludzie zjeżdżali z całego Ghetta widząc kolejne dziary na ciałach swoich ziomali. Młody Skully' pomyślał o otwarciu studia, a jedyne miejsce, które miało dla niego jakiś sentyment to budynek po starym studio, o którym w jego rodzinie historie mówili mu ojciec i wujkowi, razem z każdym starszym wyjadaczem z osiedla - wiedział, że musi działać szybko. 

Przez chorobę właściciela studio, przez krótki czas było zamknięte. Jednak uczeń Horacio Joey Almos, który jako młody chłopak dużo rysował i za sprawą Lanogesa nauczył się fachu tatuaży, przejął biznes, chwile mu zajęło zanim naprawdę można było go nazwać tatuatorem jednak chłopak wie co robi. Obecnie to właśnie Almos prowadzi studio najlepiej jak potrafi, skupił swoją uwagę jak tylko mógł na danym lokalu aby funkcjonował jak najlepiej.

Spoiler

Siemanko, jestem Frenzi - na wstępnie tylko powiem, że gram sobie w RP od 2k8 roku, wszystkie kolejne lata spędziłem na różnych serwerach i projektach, ostatnie półtora roku spędziłem na Fivem grając sobie standardowo tatuatora. Każdy kto ze mną przez te wszystkie lata grał wie, że tatuaże to mój konik i prawie każda z moich postaci była tatuatorem. Jakieś 8 lat temu prawie każdy dzień spędzałem w studio na moim osiedlu obserwując i ucząc się jak wygląda sztuka tatuażu, ale ostatecznie nie zostałem tatuatorem, a szkoda. Wpadam na serwer jako świeżak z przejedzonym już projektem studio, ale widziałem że ani na Rancho, ani na Davis nie ma żadnego więc pomyślałem - czemu nie. Chwilowo pogrywam sobie przy ekipie Cinasa, którego znam prawie całą karierę na RP, z tą organizacją też wiążę losy swojej postaci. Studio miałoby służyć jako most między Rancho a Davis, gdzie każdy mógłby przyjść pogadać i zrobić sobie dziarkę. Myślałem w międzyczasie o projekcie street tattoo, kogoś takiego jak artysta uliczny, który z doskoku pracuje na ulicy, a robił tatuaże największym gwiazdom USA. Każdy jakoś zaczynał przygodę z tym serwerkiem, ja swoją chiałbym zacząć ze studiem tatuażu - z góry dzięki i pozdrawiam cieplutko. 

 

 

Edytowane przez donfilip2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

**Ludzi którzy znają ów lokal, mogą się dowiedzieć że Joey Almos przejął pałeczkę po Skullym, który choruje i nie ma sił na prowadzenie działalności, obecnie studio funkcjonuje dobrze. Joey rozpuścił wieści że zatrudni nowych pracowników, można znaleźć jego telefon i post na ten temat na stronie biznesu, na LF.**

https://li.v-rp.pl/050INK

i6DX7jD.png

Edytowane przez donfilip2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin