Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Hernsby Detectives


ToNieJaJestem

Rekomendowane odpowiedzi

hernsbybaner.thumb.png.610d3b0ad22fd7f9e404dbb1c1f093d4.png

h.png.7607339aa4a60c886f49c14ac66e88b2.png

Hernsby Detectives to biuro detektywistyczne utworzone przez Patrick'a Hernsby - 22 latek 
pochodzący z San Andreas, Los Santos. Patrick w wieku 14 lat oglądał dzień w dzień filmy
detektywistyczne jak i kryminalne wciągając się w to - jego celem wówczas stało sie utworzyć 
biuro detektywistyczne zajmujące się głównie problemami rodzinnymi, zdradami, poszukiwaniami,
sprawami kryminalnymi jak i śledztwami internetowymi. W sierpniu 2021 roku facet wział się w 
garść tym samym próbując postawić swoje największa marzenie z dzieciństwa na nogi co nie było
najłatwiejszym zadaniem, uzyskawszy licencje detektywa w urzędzie miasta Los Santos, zakupił
też czarnego Premiera oraz mały budynek pełnący role biura.

h2.png.f139a69d9b4a7721bebdb703a579f891.png

Dyrektor - Patrick Hernsby - ((podam nr po accept)) - [email protected]

 

Cześć i czołem! Na serwisie ostatnio jest mało komunikacji nastawionych na gre z innymi, przynajmniej tak mi sie wydaje. Wpadłem na pomysł takiego, a nie innego projectu planując ładnie go rozegrać. Podanie jest schludne i nie wygląda może bardzo przekonująca, jak prawie z każdym moją aplikacją, a wychodzi często coś klimatycznego i ciekawego! Początkowo będe grać sam, a z czasem pewnie zbudujemy elitarną ekipkę! Pozdrawiam i do zobaczenia w gierce! ~ToNieJaJestem

Klonek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin