Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

ceny minimalne


tepesz.com

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli będzie zamawianie dla organizacji przestępczych proponuję dodać ceny minimalne po których organizacje przestępcze mogą sprzedawać swój towar innym graczom, przykład:
Broń - cena hurtu + $1500
Amunicja - cena hurtu + $200
Tuning - cena hurtu + $1000

Oczywiście te "+$x" będzie zależało tylko i wyłącznie od administracji - ja rzuciłem randomowe kwoty tylko dla przykładu.

Chodzi o to, żeby nie było organizacji, które sprzedają towar praktycznie po cenie hurtowej tylko np. +$100, byleby zarobić i mieć klientów - jest to po prostu strasznie nierealistyczne.
((chodzi tylko i wyłącznie o zapis w regulaminie, a nie ograniczenia skryptowe))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

13 minut temu, KaVVaski napisał:

Chodzi o to, żeby nie było organizacji, które sprzedają towar praktycznie po cenie hurtowej tylko np. +$100, byleby zarobić i mieć klientów - jest to po prostu strasznie nierealistyczne.

tak dziala wolny rynek

Edytowane przez nashi
Sbk i wojtek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jest to nierealistyczne, że irl organizacje, które kupują broń za powiedzmy $20000 nie będzie sprzedawać jej jakimś randomom za $20100, bo 1. jest to nieopłacalne, 2. zbyt duże ryzyko przypału 3. jest to nieopłacalne po raz drugi.
Serio chcecie pozbawić organizacji przestępczych ich (podejrzewam) głównego zarobku w imię "wolnego rynku"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. Jeżeli ktoś chce sprzedawać broń z nikłym zyskiem (a wątpie że ktokolwiek będzie chciał) tylko po to by sprzedawać ich więcej to niech to robi, co do "zbyt dużego ryzyka przypału" - sprzedawanie broni samo z siebie jest przypałem.

 

4 godziny temu, nashi napisał:

tak dziala wolny rynek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin