Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Lee] pukawa


pukawa

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1357-pukawa/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Blaze Concord
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: Ucieczka od gry IC (/q podczas akcji)
Członek ekipy nakładający karę: Lee
Wyjaśnienie sytuacji:

Dzisiaj się loguję, bo chciałem zagrać i widzę, że nie mogę. W pierwszej kolejności myślałem, że ktoś mi hasło zmienił, ale jednak pojawiło się, że mam bana. Sam do końca nie wiem dlaczego, więc wszystkiego nie wyjaśnię. Mogę napisać tyle, co wiem.

Jakoś późno w nocy z kumplem wybraliśmy się na przejażdżkę po Santos oddzielnymi samochodami (taka objazdówka dla zabawy przed wyjściem z gry, pożegnaniem się na /w itp.), w pewnym momencie mojego znajomego zaczęło gonić LSPD, złapali go, czy tam zatrzymał się, w każdym razie doszło do interwencji. Trwała ona co najmniej 10 minut, bardziej w kierunku 20 minut, o ile nie dłużej. Pisaliśmy coś tam na /w sobie, bo już mieliśmy wychodzić z gierki i gdyby nie to zatrzymanie, nie byłoby nas już dwie minuty później na serwerze. Solidarnie więc czekałem na mojego kumpla i sobie gadaliśmy OOC, żeby nie musiał sam się męczyć przy tej akcji. W tym czasie zdążyłem pojeździć po prawie całym obszarze Los Santos trzema-czterema pojazdami, w tym finalnie motocyklem wyczynowym, gdzie robiłem sobie stunty dla zabicia czasu i raczej nikomu tym nie wadziłem (typu jazda na tylnim kole, wjazdy w ciasne alejki, jeden stunt po schodkach). Z trzy razy przejechałem koło ten interwencji, bo zdążyłem zwiedzić już pół mapy do tego momentu. Porównałbym to do 'gry w dinozaura', gdy Chrome mówi, że nie masz internetu. Zwykłe zajęcie czasu do punktu X. Po kilkunastu-dziesięciu minutach dostałem info, że interwencja się skończyła i hura mogłem wyjść z gry, rozpędziłem się jeszcze na koniec motocyklem (dalej w samotności) i skręciłem max w lewo waląc w ścianę, wtedy też dałem ALT+F4 i poszedłem sobie robić swoje poza gierką. Z tego co wiem, to mój kumpel podczas interwencji też informował tych gości z LSPD, że chce wyjść z gry, więc macie dowód sam w sobie.

jak to się kwalifikuje do bana na dwa miesiące to wybaczcie xd
Ewentualne screeny/świadkowie: @Ptaku

Vesa, goldonmywrist i club lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że przesadzałeś i denerwowałeś graczy z LSPD. Jeżeli już jeździsz i zabijasz czas to rób to tam, gdzie nie ma innych graczy. Zamieniam Ci tą karę na 120 minut AJ. Tutaj poszedł też mały błąd ze strony Leee, jest on nowy w ekipie i troche pochopnie zareagował. Następnym razem uważaj co i gdzie grasz, a najlepiej graj normalnie cały czas, a nie OOC.

Ptaku, bulkaa, Lukrownik i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin