Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Klub i bar] Lux Club


kuki_868

Rekomendowane odpowiedzi

szymon_mnie_wkurwia123.thumb.png.f1419f5f28a2bbba7966a67662945955.png

- - -

Wielkie otwarcie!

- - -

 

Lux Club - nowo powstały klub zlokalizowany w okolicach Davis, doMAM_DUZEGO_CHUJA123.thumb.png.01ed919622abfb12842ce51425b4c159.pngkładnie na Carsvon Ave. Jest inicjatywą imigranta z Rosji - Zahara Aristowa - który chcę spróbować swoich sił na rynku klubów po przepracowaniu długiego okresu czasu jako barman. To miejsce otwarte jest dla wszystkich - można tutaj spotkać zarówno gangsterów jak i biznesmenów. Potrzebujesz chwili odpoczynku, relaksu? Chcesz spróbować najlepszego alkoholu i jedzenia w Los Santos? Chcesz poznać nowych ludzi? Nasz klub jest idealnym wyborem - mamy wszystko czego potrzebujesz. Nie zwlekaj i odwiedź nas już teraz!

 

- - -

Biznes działa głównie całodobowo jednakże najwięcej osób jest wieczorem w godzinach 19-22. Przed lokalem mamy dostępny parking dla klientów - wszystkie wasze auta się zmieszczą. Obok budynku mamy wybudowane korty do grania w tenis ziemny dla rozrywki gości. Lokal od środka jest bardzo duży i zapewnia wiele możliwości. Ogromna sala główna, sala VIP, ogromny bar to tylko kilka z wszystkich rzeczy, które możemy zaoferować.

 

neon3.thumb.jpg.85cd1ec983f0e9461477e6779ca4e375.jpg

- - -

Jako klub, mamy i przedstawiamy specjalny system karnetów ze zniżkami do np. strefy VIP dla naszych klientów:
- Diamond, 10.000$ (upoważnia do wejścia na salę VIP za darmo po kupieniu karnetu, specjalne miejsce przy barze i wiele więcej przywilejów)
- Gold, 5.000$ (upoważnia do wejścia na salę VIP o połowe taniej [normalnie: 2.500$, ze zniżką 1.250$]
- Silver, 2.500$ (upoważnia do wejścia na salę VIP o 15% taniej [normalnie: 2.500$, ze zniżką 2.125$]
Wszystkie oferty to karnety na jeden miesiąc.

- - -  

Niżej przedstawiamy nasze menu obowiązujące aktualnie. Posiadamy wiele drinków w ofercie oraz jeszcze więcej dań i posiłków. Każdy znajdzie coś dla siebie!

 

neon.thumb.png.95d0d377b1c96492f86fb4ee98371071.png

neon2.thumb.png.3be1ecae541b4c558b6feeb3fee76289.png

 

- - -

Zapraszamy!

- - -

szymon_mnie_wkurwia123.thumb.png.f1419f5f28a2bbba7966a67662945955.png

 

 

Spoiler

Krótka notka OCC: Gram już sporo na serwerze, około miesiąca. Wkręciłem się w gierkę a teraz głównie gram jako barman w klubie i po prostu chciałem założyć swoje miejsce. Zobaczymy jak to będzie szło. Nic więcej nie mam do dodania 😉

 

Edytowane przez kuki_868
Mily69 i Koza lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Właściciel nowego klubu "Lux Club" - Zahar Aristow odebrał dziś kluczyki do lokalu. Już jutro przyjeżdza ekipa remontowa i zaczyna pracę nad wnętrzem lokalu. Przewidywane otwarcie klubu odbędzie się 25 września (sobota).**

unknown.png

 

Edytowane przez kuki_868
Mily69 i Koza lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin