Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[13.09.2021] Ava Velerez ft. Hyper | The Weeknd - Blinding Lights Cover


le dechet

Rekomendowane odpowiedzi

**Poniedziałkowego wieczoru 13 września na kanał "Hyper" został opublikowany nowy materiał muzyczny wykonany przez Ava Velerez, naturalnie z jej zespołem czyli tytułowym "Hyper". Całość jest nagrana średnim w jakości sprzętem, mimo to widać schludność w całokształcie. Materiał muzyczny to Cover, bardzo popularnego utworu The Weeknd - Blinding Lights, który podbił miliony serc słuchaczy. Tak jak w poprzednim materiale, widać tutaj mini teledysk w tle, jednak na głównym planie widnieje oczywiście okładka -hyper-. Tekst utworu został mimo wszystko na nowo zinterpretowany przez zespół, dlatego widać kolejno tak jak w poprzednim utworze grupy znaczne zmiany w tekście. Zgodnie z opisem materiału oraz relacją na Lifeinvader, od dziś można zakupić nagraną płytę z oboma utworami zespołu z wokalistką Avą na czele; Crazy i Blinding Lights. Całość dystrybucji nie wygląda na profesjonalną i nie jest powiązana z żadnym pośrednikiem stąd bardzo mała ilość kopi, opublikowany został link przekierowujący na e-mail justhyper@... z podanym wzorem zamówienia płyty z obowiązkiem potwierdzenia płatności w przypadku zakupu kartą. Płyta została wyceniona na 50$. W opisie również został udostępniony link do strony zespołu, gdzie udostepniono informację na temat powstającego EP z autorskimi utworami**

 

 

unnamed.png

Spoiler

[Intro]
Yeah

[Zwrotka 1]
Próbowałam się dodzwonić
Wystarczająco długo czekałam na infolinii
Nie możesz kazać mi czekać uczuciem, może
Idę przez nasze wspólne wspomnienia
Nie musisz nawet robić zbyt wiele
Możesz mnie cieszyć jednym wspomnieniem, kochanie

[Pre-Chorus]
Rozglądam się za nami
Los Santos jest podłe i okropne 
W pobliżu nas nie ma nikogo, może to czas na nas? 
Widzę jak przez mgłe, chciałabym żebyś był na czas

[Refren]
Powiedziałeś, wystarczyło mi tylko jedno słowo
Nie, zawirowałeś mi w głowie, nie odpuszczę
Chciałabym żebyśmy znów byli jak na jawie
Och, kiedy tam byliśmy, ufałam tylko tobie
Hej hej hej

[Zwrotka 2]
Kończy mi się nadzieja
Bo widziałam Cię z nią
Więc ruszam w drogę po lepsze życie, kochanie, oh

[Pre-Chorus]
Los Santos jest podłe i okropne 
W pobliżu nas nie ma nikogo, może to czas na nas? 
Widzę jak przez mgłe, chciałabym żebyś był na czas

[Refren]
Powiedziałeś, wystarczyło mi tylko jedno słowo
Nie, zawirowałeś mi w głowie, nie odpuszczę
Chciałabym żebyśmy znów byli jak na jawie
Och, kiedy tam byliśmy, ufałam tylko tobie

[Bridge]
Po prostu mam nadzieje, pragnę Ci dać znać 
Więc proszę po prostu odpisz mi ten raz 
Nie pozwolę oddać Cię bez walki

[Refren]
Powiedziałeś, wystarczyło mi tylko jedno słowo
Nie, zawirowałeś mi w głowie, nie odpuszczę
Hej hej hej
Hej hej hej

[Outro]
Powiedziałeś, wystarczyło mi tylko jedno słowo
Nie, zawirowałeś mi w głowie, nie odpuszczę
 

Promocja:

**Na Lifeinvaderze, powstała oficjalna strona "Hyper" na której będą publikowane najszybciej wszelakie wiadomości na temat nadchodzących nowości związanych z HYPER i ich członkami, tam między innymi pojawiła się informacja o płycie z dwoma coverami, oraz zapowiedź EP z autorskimi utworami nad którymi prace już ruszyły. Całość została udostępniona również przez poszczególnych członków bandy.**

https://li.v-rp.pl/pages/hyper

copy_405427463.png

unknown.png

 

Spoiler

Numer konta postaci:
Ava Velerez - 7319640193

 

image0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin