Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Audycja na antenie LS Sensations | 09.19.2021


trendsetter

Rekomendowane odpowiedzi

**Podobnie jak poprzednio, audycja nie ma oficjalnego zapisu. Można za to znaleźć zapisy z audycji w internecie.**

 

NN: Noel Nease po raz kolejny przy mikrofonie, prosto ze studia LS Sensations. Jak się czujecie Santos? Jeżeli chodzi o mnie, to można powiedzieć, że zaliczyłem drugą młodość. Czuję się jak młody bóg. Spytacie - Neal, dlaczego?

NN: Odebrałem w końcu ze studia swoje dziecko. Jedyne, które mnie prawdopodobnie spotka w życiu. Kabriolet z 1988. Prawdziwe cudo, w które będę mógł włożyć całą moją wypłatę i oszczędności swojej matki na moje przyszłe studia.

NN: Jednak przechodzą do meritum. Chciałbym z początku przeprosić Quentina Little i jego uroczą asystentkę z szybką nawijką. Za co dokładnie? Za to, że zapomniałem wspomnieć o albumie, który zaprezentował w przerwach od walk.

NN: Stary, ten album rządzi. Kawałek Freaky to totalna miazga. Szkoda tylko, że nie zaprezentowałeś tego przed trochę większym gronem. Przykładowo na jakimś stadionie. Może nie zapełniłbyś go jak Kanye. Jednak powierzenie takiej gorącej premiery federacji, która jest znana z wielu skandali i wybryków? Ale dobra, niech ci będzie. I tak było nieźle. Jak dla mnie? To jest przyszła gwiazda tego miasta. Tylko wiesz co? Coś mi nie pasuję.

NN: Chodzi o twoją twarz. Ludzie zadają sobie pytania - jak to możliwe? Przecież stałeś się jakby innym człowiekiem. Ile musiałeś włożyć we wszystkie zabiegi, żeby odmienić swoją twarz w taki sposób?

NN: Musisz pochwalić się tym, kto stoi za tą pracą. Nie wierzę zbytnio takim rozgłegłym zabiegom estetycznym, bo jak wszyscy dobrze wiemy z praktyki - wielu to oszczpeciło. W twoim przypadku wygląda to całkiem nieźle.

NN: Ale odbijając od tej zgrabnej mordki i wracając do naszych wczorajszych tematów. Trochę się tam pozmieniało. Po tym jak Ronnie West zaczął wygrażać się Kingsleyowi Lacazette, że dorwie go na ulicy fani znowu nie wiedzą czego mogą się spodziewać po najbliższej gali. W trakcie ostatniej konferencji została zapowiedziana walka Lacazette vs Domino, która miałaby się odbyć podczas szóstej odsłony gali VFF.

NN: Jednak, czy aby na pewno się odbędzie? Wczoraj opowiadałem o promowaniu niesportowego zachowania przez Ronniego Westa. Dzisiaj Lacazette w odpowiedzi na zaczepki Westa wstawił zdjęcie z kijem baseballowym.

NN: Oczywiście z komentarzem sugerującym, że idzie zrobić porządki z prowodyrem tego sporu. Rozumiem, że przed każdą walką i w każdym sporze mogą towarzyszyć nam złe emocje. Ale chyba zawodnik nie posunie się do tego, żeby faktycznie użyć tego kija w stronie swojego byłego ziomka? To raczej zbyt głębokie domysły. Kingsley zapowiedział spadek masy ciała, aby zawalczyć wraz z Westem o jego pas "który i tak jest gówno wart".

NN: Ronnie West przyjął jego wyzwanie. Dodatkowo oznaczając w poście włodarza federacji, sugerując mu, że ma po raz kolejny zmienić kartę walk. Jednak co ze sporem z Domino i Lacazette? Co z ich walką?

NN: Fani snują coraz to inne domysły. Domino postanowił zabrać głos w sprawie i nazwał francuskiego zawodnika tchórzem. Pod postem Tomasa wybuchła burza pomiędzy zawodnikami. Kingsley stwierdził, że mógłby pokonać dwójkę zawodników w trakcie jednej gali. I to jest właśnie to, dlaczego nie przepadam za jego osobą. Te wybujałe ego w końcu go zniszczy. Uwierzcie mi, że gdy ten koleś zaliczy solidną wtopę - ludzie go zjedzą.

NN: Jeżeli chcecie się wgłębić w spór pomiędzy Domino i Lacazette odwiedźcie najświeższy post Tomasa Domino na Lifeinvader. Jest co poczytać. Jednak wracając jeszcze do tematu zabawy w wolnym czasie od treningów.

NN: Tydzień temu, po gali VFF 5 miał się odbyć after w jednym z klubów na Davis - NUMBER ONE BAR & CLUB. Impreza została niespodziewanie przerwana, a na fanpage klubu pojawiła się informacja jakoby właściciel klubu Kris McLary miałby zostać porwany. W poście stwierdzono także, że podejrzanymi osobami są redaktorzy portalu plotkarskiego Mask OFF, ponieważ napastnicy byli zamaskowani. Logo Mask OFF to też maska. Logiczne?

NN: Kurwa, nie. Co to za tok rozumowania? Przecież osoby piszące plotki na tym fanpage to jakieś niespełnione dzieciaki, które potrzebują się wyżyć na celebrytach, a ludzie karmią ich kolejnymi wiadomościami, w tym fałszywymi.

NN: Oni mieliby stać za porwaniem właściciela jakiegoś klubu? Nie, nie ma opcji. Kompletnie tego nie kupuję. Co do tego właściciela - możecie go kojarzyć pod ksywą NO NAME MUSIC. Jednak czy aby na pewno został porwany?

NN: Nie wiedziałem, czy to kolejny marny chwyt marketingowy, czy prawdziwa informacja czytając tą wzmiankę o Mask OFF. Jednak dzisiaj internet obiegło jego nagie zdjęcie. Facet jest nieźle posiniaczony.

NN: DJ nie wydał żadnego oświadczenia w tej sprawie na swoim fanpage, czy też tablicy. Jednak widzę, że jest dostępny na Lifeinvader. Kris, daj nam jakiś znak życia, że jesteś już cały. No i bezpieczny, pod dobrą opieką medyczną.

NN: Ciekawe gdzie finalnie imprezowały osoby po gali? Zostali w tym klubie i prowadzili imprezę bez DJ zapuszczając hity z telefonu? Nie, dobra. Nie powinienem z tego żartować. To było złe.

NN: Najbardziej ucieszył mnie fakt, że moja wczorajsza audycja była na tyle głośna, że bohater wczorajszej audycji, sam Mathias Parsen wystawił w moim kierunku posta w jego stylu. Tak zwane mądrości Parsena.

NN: Koło północy stwierdził w poście, że zamierza pozbyć się radia. Nie jest mu już do niczego potrzebne, skoro jakiś Neal, którego kompletnie nie zna pozwolił sobie na obrażenie jego majestatu. Stary, już to naprawiam.

NN: Noel Nease, jestem po szkole muzycznej w San Fierro. Nagrywam kawałki R&B, które dopiero CZEKAJĄ na odpowiedni moment, żeby wrzucić je w neta. Lubię świat celebrytów i nawijać sam do siebie. Teraz już mnie znasz.

NN: Tylko no tak, pozbyłeś się radia... jednak mam sposób. Po tym jak wczoraj popisywałeś się w swoim ubiorze klauna na promenadzie usłyszałem, że dojeżdżasz do Paleto na treningi. Bo tak, grasz w drużynie z Paleto.

NN: Może uda mi się ciebie znaleźć na tym dzisiejszym wydarzeniu w tamtej okolicy? Wpadam tam. Wypatruj modnie ubranego czarnucha, który zabija wszystkich dookoła swoim niepowtarzalnym stylem. Wpadam tam moim kabrio.

**Nastąpiła przerwa w audycji. W radiu leciały jakieś utwory z bloku muzycznego.**

NN: Jestem już na miejscu. Paleto Sport Fest. Zapach gnojówki i bryza prosto z oceanu. Czuję, że mógłbym zamieszkać w tej okolicy.

NN: Rozglądam się wzrokiem po okolicy. Kojarzę parę osób z okolicy. Jednak najbardziej w oko wpada mi piąty z kolei freshman z projektu WWR, Richard Wyatt. Podejdę do niego, zobaczymy co z tego wyjdzie.

**Tutaj zaczął się krótki wywiad z Ricky Wyatt.**

 

NN: Ricky Wyatt na moje szczęście zgodził się odpowiedzieć na kilka moich pytań. Stary, co Cię tutaj sprowadza? Myślałem, że osoby Twojego pokroju wpadają na imprezy trochę innego typu. Co Cię tutaj sprowadza?

RW: Jestem nieszablonowym człowiekiem, po za tym fajnie czasem posłuchać dobrej muzyki, która akurat nakurwia za moimi plecami.

NN: Lubisz taki gatunek muzyki? Remedy to klimaty, które zupełnie odbiegają od tego co nagrywasz. Nie wiedziałem, że jesteś taki wszechstronny. Jednak w sumie to właśnie pokazałeś w trakcie ostatniego wywiadu dla WWR. Wyłamałeś się poza schemat.

RW: Na moich playlistach, możesz nawet posłuchać kurwa Beethovena - dzisiaj akurat faza na taką muzę.. po za tym wpadłem tu również z laskami - wiesz.

NN: Jasne, nie chciałbym psuć Ci całego widowiska, którego mógłbyś właśnie doświadczać. Ostatnie pytanie. Widziałeś gdzieś w okolicy Mathiasa Parsena?

RW: Kurwa, a kto to?

NN: Dzięki za odpowiedzi. Trzymaj się, Ricky.

RW: Trzymaj się, pamiętajcie żeby nie kupować koszulek Kingsley'a!

**Kolejna krótka przerwa w audycji.**

 

 

NN: Niestety nie mogłem dopatrzeć się Mathiasa Parsena w tłumie. Może odsypia po tym "zdrowym trybie życia", który prowadzi? O północy ripostował mi na Lifeinvader, a potem chwalił się pobudką o 5:45. Nie ma opcji, że to zdrowe.

NN: Chociaż słyszałem kiedyś toerię, że człowiek powinien spać dwa razy dziennie, po cztery godziny. Podeślijcie mi na DM, czy to prawda. A tymczasem żegnam się - mówił dla was Noel Nease, stacja LS Sensations.

 

Posty, na które warto zerknąć:

https://li.v-rp.pl/posts/36494

https://li.v-rp.pl/posts/37096

https://li.v-rp.pl/posts/37098

https://li.v-rp.pl/posts/37127

 

Edytowane przez trendsetter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin