Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Skarga/ "Diego Salazar" Ave


AvE

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Link do Twojego konta:[/b] https://forum.v-rp.pl/profile/241-ave/
[b]Link do konta oskarżonego:[/b] Nie posiadam, postać oskarżonego "Diego Salazar"
[b]Powód składania skargi:[/b] Brak jakiegokolwiek odegrania wyciągania noża czy też zaatakowania nim.
[b]Wyjaśnienie sprawy:[/b] W biznesie z kebabem moja postać "Bjorn Halvardsson" została zaczepiona gdy wychodziła z lokalu przez Diego, 
poczekałem na niego przed lokalem pytając czy ma jakiś problem do mnie. Diego po przepychankach słownych nie odegrał nic, 
a ja odegrałem że wyciągam nóż, następnie odskoczyłem trzymając ręce w górze czyli przybrałem postawę gotową do ataku/obrony i także odegrałem że po tym moja postać coś chce powiedzieć, 
lecz już nie zdążyłem bo poleciał szybki lpm i wtedy zobaczyłem pierwsze i jedyne /me spluwa na Bjorna.
[b]Dowody:[/b] Czat przewinięty do początku: 

unknown.png

 

Czat z akcji: unknown.png

 

Edytowane przez Ave
Jaguar, Mygon, Wiki i 4 innych lubią to

FygPhax.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że wytłumaczenie że mamy konflikt IC który powstał znikąd tak samo jak niszczenie pubu. (chętnie poznam szczegóły ataku) jest dla mnie śmieszne. Po drugie to ja podszedłem do niego przygotowany a to ja kończę na deskach. Czyli gramy serwer typu DM czy RP?

Jaguar, Alexa, Qrimzoo i 1 inny lubią to

FygPhax.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi screen pokazuje, że przed użyciem noża, wskazał ci go bezpośrednio w grze, co podważa argument "broni z dupy". Chodzisz po mieście sam w kamizelce klubu, który ma bardzo złą renomę wśród pozostałych, więc nie dziw się, że konkurencja was dojeżdża gdy tylko na siebie wpadniecie. OMG Brutality nie bierze się z wyzwisk tylko z czynów.

kuki_, nashi, wojtek i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, vinsu napisał:

Drugi screen pokazuje, że przed użyciem noża, wskazał ci go bezpośrednio w grze, co podważa argument "broni z dupy". Chodzisz po mieście sam w kamizelce klubu, który ma bardzo złą renomę wśród pozostałych, więc nie dziw się, że konkurencja was dojeżdża gdy tylko na siebie wpadniecie. OMG Brutality nie bierze się z wyzwisk tylko z czynów.

zła renomę, wy nawet z nami nie graliście  IC, nic zero, więc naszą zła renoma z nieznanych nikomu powodów uważam za śmieszną, co zrobiliśmy że taką "zła renome" mamy?

//edit Dobra, nie zauważyłem tego odegrania pokazania kosu gdyż jest to niestety nieczytelne ale to nie zmienia faktu że liczyłem na gre na jakimś poziomie a dostałem takie coś, juz nie wspominając co była na pw.

Edytowane przez Ave
Jaguar i Wiki lubią to

FygPhax.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeżeli mogę wyrazić tutaj swoje zdanie to skrypt automatycznie odgrywa wyciąganie broni nad nickiem postaci. Z drugiej strony w GTA V elegancko jest widać jak ktoś wyciąga broń. Nie widzę sensu ponownego odgrywania wyciągania broni.

 

//Edit:

Tym bardziej, że zazwyczaj taki wykonywany atak jest akcją dynamiczną.

Edytowane przez Rzadki
Wiktor, Szybki i kleszczu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Ave napisał:

zła renomę, wy nawet z nami nie graliście  IC, nic zero, więc naszą zła renoma z nieznanych nikomu powodów uważam za śmieszną, co zrobiliśmy że taką "zła renome" mamy?

 

W swojej aplikacji zawarłeś historię, jakoby przyjechałeś do Paleto nie wiadomo skąd na co bardzo źle patrzą gangi pierwotnie tu utworzone i to nie jest ich wina, że bronią swojego terenu i interesów przed jakimiś słoikami. Ja tam nie mam nic do ciebie absolutnie, ale tak kończy się odgrywanie pojawiania się w mieście z doopska. Po prostu wszyscy dostosowali się do twojej fabuły i na nią odpowiedzieli.

pbgzero lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ave napisał:

W waszej apce nie widzę nic na temat że już byliście tutaj przed nami, tak samo jak wasi "przyjaciele" którzy w apce dopiero rozglądają się za otwarciem clubhouse

 

No to że nie umiesz odczytać lokalizacji z naszywek przedstawionych w temacie, które dobitnie wskazują teren działania exiliados oraz tego, że peckerwoods są lokalsami a nie turystami z norwegii, to sory, w sumie to niech to rozpatrzą i elo, nie ma tu sensu dyskutować o takich banałach. Spłakałeś się o jakąś kosę zamiast zlać to i grać sobie dalej. Jakby ci tam ukradł cały hajs i klucze do garbusa to bym zrozumiał skargę, że na środku ulicy w biały dzień takie coś, ale że kosa od wrogiego bajkera? Że ci się chciało xD

 

  

4 minuty temu, testuwa napisał:

ogólnie to ten dziki nożownik też dzisiaj koło 15 wysiadł na środku ulicy z fury i próbował mnie walnac z noza, a jak nie trafil to wsiadl do fury i spierdolil xD

 

dawaj ssy zamiast rzucać piaskiem w ryj

Edytowane przez vinsu
nashi i wojtek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, pierwszy opiekun organizacji miał plan że od początku  wszyscy mają byś mali i świeże organizacje. Ale wy teraz jesteście długo w napleto. Dobrzee 😄 
Dostosowałem się a że jesteśmy przyjezdni, to inna sprawa. A jak chcecie tak sie bawić okey. Widzimy sie IC

Wiki lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro napisał:

Powiem tak, pierwszy opiekun organizacji miał plan że od początku  wszyscy mają byś mali i świeże organizacje. Ale wy teraz jesteście długo w napleto. Dobrzee 😄 
Dostosowałem się a że jesteśmy przyjezdni, to inna sprawa. A jak chcecie tak sie bawić okey. Widzimy sie IC

 

Więc czemu napisałeś cały background fabularny swojej organizacji, jeśli wszystkie org powstały z dniem startu? Skończcie pisać bo się błaźnicie tymi argumentami xD

 

@down skończyłem rozmowę, pozdrawiam.

Edytowane przez vinsu
kuki_ i wojtek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w waszej aplikacji widzę tylko zdjęcie clubhouse, możne i byliście, ale wasi sojusznicy już dopiero szukają miejsca na clubhouse co wynika z ich aplikacji ale to nie jest temat skargi. I nie mój drogi nie spłakałem się o kose tylko o chujowe odegranie a raczej jego brak. Moja postać chciała zagrać IC, jakoś rozkręcić ten "konflikt" ustawić sie po 20 ale lepiej walnać LPM i wbić kose w biały dzień niż lepiej wyjaśniać takie rzeczy w jakimś zaułku i nie w biały dzień 🙂

vinsu i Wiki lubią to

FygPhax.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Jaro napisał:

Powiem tak, pierwszy opiekun organizacji miał plan że od początku  wszyscy mają byś mali i świeże organizacje. Ale wy teraz jesteście długo w napleto. Dobrzee 😄 
Dostosowałem się a że jesteśmy przyjezdni, to inna sprawa. A jak chcecie tak sie bawić okey. Widzimy sie IC

Na chuj się tutaj udzielasz skoro nie wnosisz do skargi nic konkretnego? 

kuki_ lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin