Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

GRA/Spectre


GrillowanyBekon

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3851-grillowanybekon/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Wendell Marshall
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: "po ucieczke chowasz się unspawnujesz wóz i dajesz /q z gierki.""
Członek ekipy nakładający karę: Spectre
Wyjaśnienie sytuacji: Próbuję się dziś zalogować i nagle okazuje się iż otrzymałem bana. Co ciekawe nie złamałem żadnego punktu regulaminu, zwyczajnie wyszedłem z gry. Zarzuca mi się, że po ucieczce się schowałem, co samo w sobie jest infantylne i nielogiczne. Gdybym dalej jeździł po mieście to zapewne otrzymałbym karę za jakieś  prowokacje albo coś w tym rodzaju. Po upewnieniu się, że dawno zgubiłem pościg schowałem  auto w ustronnym miejscu i wyszedłem z gry. Było późno, postanowiłem skończyć grać. Jeśli w regulaminie nie ma zapisu, aby po ucieczce przed LSPD odczekać pół godziny czy godzinę to nie ma żadnych podstaw aby dawać mi jakąkolwiek karę. Wiadomo, że nie doszłoby już do złapania mnie IC. Zakładam, że GM wystawiający karę pewnie gra we frakcji LSPD i tak się chciał odgryźć.
Ewentualne screeny/świadkowie: brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin