Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/hittheblock] tytek


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/711-tytek/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Yoshan Fuller
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: Odwalanie.
Członek ekipy nakładający karę: @hittheblock
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, cała sytuacja została wyjaśniona przez całą trójkę, której zarzucono odwalanie, aktualnie dwóch z nich zostało odbanowanych a ja jako jedyny po prostu musiałem pomyśleć nad grą na tym serwisie i dopiero teraz, po lekkiej zmianie ekipy i nieudanym starcie rywalizacji z innej platformy nabrałem chęci na ponowne rozpoczęcie gry na tym serwerze.

https://forum.v-rp.pl/topic/7809-grahittheblock-teti

W linku powyżej jest wyjaśniona cała sytuacja z tamtego dnia mimo tego wypadałoby nie zostawiać pustej apelacji jedynie z odnośnikiem do aplikacji trzeciej osoby w tej sprawie. Oprócz bana, którego nałożył mi @hittheblock odniosę się do dwóch pozostałych kar, które może i zostały nałożone mi słusznie, ale według mnie nie są one adekwatne co do rzeczy, które poczyniłem w grze/na forum. Więc zaczynając od bana365 za Odwalanie - siedziałem jakoś z rana w wakacje z @teti i @Quintyy na Vespucci Beach na mojej postaci wschodzącego rapera, dosyć naturalne środowisko jak na taką postać, raczej nie będę stał na cornerze w wschodniej części Los Santos, ani nie będę afczył na tarasie swojej willi na Vinewood bo na takiej nawet nie miałem $$$, więc jeydne co mi zostało to szukać gierki na Vespucci Beach, centrum rozgrywki VibeRP. No więc my, jako wcześniej wymieniona trójka spotkaliśmy kobiecą postać, która wyglądała z rysów twarzy męsko, po prostu widać że albo ktoś specjalnie zrobił sobie postać na odpierdol, albo nie zna się na kreatorze, cokolwiek. Podbiłem do tej postaci, zacząłem z nią grać, wskoczył temat że jest wstrętna i pytałem się czy jest transem, oczywiście gierka się toczyła bez jakiegoś wplatania OOC w IC, obie strony grały to bez żadnego problemu i nagle pojawił się @hittheblock który rozdał nam bany na rok, oczywiście w apelacji powyżej odniosłem się do wszystkiego a obu pozostałych graczy, z którymi w tamtym momencie grałem zostali już odbanowani po apelacji

Druga sprawa - właściwie odniosę się tutaj do obu przykrych mi sytuacji w jednym punkcie, w skrócie chodzi tu o moje punkty ostrzeżeń na forum, początkowo dostałem punkt, czy tam dwa punkty na samym starcie serwera za to że napisałem post "biała drużyna jebać murzyna" pod tematem organizacji skinheadów, w której grałem i która była jedną z pierwszych organizacji tego serwera. Nie jestem w stanie teraz sprwadzić kto to zrobił, bo mam globalną karę na forum, ale pamiętam że po krótkiej dyskusji doszliśmy do wniosku że okej, to co zrobiłem nie jest fajne że co gra, to gra a co forum, to forum. Natomiast kolejne punkty jakie dostałem to już jest szczyt okrucieństwa ze strony @laflare (piszę tą apelację w notatniku więc jak go nie oznaczyło to chuj) Jakoś na początku lipca postanowiliśmy z chłopakami z wajba zrobić serwer Minecraft, którego multimedia były na forum, ale zostały przez kogoś usunięte bez słowa i po dyskusji z @toyer nawet on się musiał początkowo główkować kto to zrobił i z jakiego powodu to zrobił. Ale wracając do głównego  wątku, czyli punkty nałożone mi przez @laflare to ten człowiek nałożył mi 6, czy tam 8 punktów (1/2 punkty różnicy od globalnej kary) za to że wstawiłem do multimedii z serwera MC filmik z tego oto serwera, po dyskusji dowiedziałem się że chodzi mu o to że pojawia się tam nick "Diablica2020" nad damską, nagą postacią z minecrafta w miniaturce. Moim zdaniem to już było jakieś wyżywanie się na mnie po tym jak siedząc wtedy w Event Team pod jego lejcami cały czas pruł mordę na ekipowym czacie że odwalam i nie daję tym dobrej opinii o ekpie ET gdzie w tym samym czasie inni członkowie dostawali nawet logi. Nadal czuję się zle potraktowany przez byłego supportera i mam nadzieję że ów kara zostanie przenalizowana przez osobę/osoby rozpatrujące tą karę.

Ostatni punkt/dwa punkty jakie dostałem to punkty od amnezji za to że napisałem w swoim showroomie z grafiką że przenoszę się z zamówieniami na vGaming, w żaden sposób nie zachęcałem ludzi do grania tam, po prostu tam miałem zamiar grać i tam miałem zamiar zbierać zamówienia, amnezja wypatrzyła że mam punkt/dwa róznicy do globala i to najwidoczniej wykorzystała. Jeśli chodzi o mój byt na VibeRP to nie uważam siebie za jakiegoś naczelnego odwalacza, większość moich logów z profilu było apelowane w odpowiednim dziale i akceptowane, angażowałem się w projekty półświatka, branży czy też ET. Oprócz akcji za które byłem karany AJ'otami czy banami to uważam siebie za gracza, który w (bardzo) małym stopniu przyczynia się do nakręcania akcji RP w centrach rozgrywki. Mam nadzieję że zostanę odbanowany na forum, oraz w grzę. W razie jakichkolwiek pytań prosiłbym o kontakt ze mną na discordzie tytek#0982 ponieważ nie mam dostępu do postowania, ani logowania się na konto @tytek

wstawiam za tytka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin