Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[ODRZUCONE]Strefy przestępstw


tepesz.com

Rekomendowane odpowiedzi

Polegałoby to na tym, że byłaby mapka na forum gdzie były by dokładnie zaznaczone "strefy" w których
1. Nie można wykonywać żadnych przestępstw, chyba że osoba którą np. gonimy podczas drive-by tam wjedzie. (ścisłe centrum miasta)
2. Można wykonywać przestępstwa, porywać, okradać etc. po godzinie np. 21:00 do np. 05:00
3. Można wykonywać wszelakie przestępstwa o każdej porze dnia i nocy.

Chodzi o to, żeby ludność cywilna również miała jakieś miejsce w którym można się bezpiecznie czuć i normalnie pograć bez obaw o jakieś słabe zaczepki czy przysłowiowy DM w ich kierunku.

Bartas, MILXRD i U Can Try lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sylwester napisał:

Miasteczko jest na tyle małe, że nie jest to zbyt dobry pomysł... Tym bardziej, że wszędzie i tak jeżdżą radiowozy. Nie ma co bez sensu niczego ograniczać.

Mimo, że miasteczko jest małe, jeżdżą radiowozy i jest pełno ludności to nie przeszkadza to organizacjom przestępczym robić dym w miasteczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gram w organizacji przestepczej, ciagle jak gram gram na mieście nie zamykam sie w interiorach i az do dzisiaj nie widzialem żadnej zadymy, dzisiaj jedyną zadyme jaką widzialem to moja wlasna która wyniknęła z czystej rozgrywki wiec no nie wiem czy jestem takim szczęściarzem że tego nie widzę? Według mnie jest git bo PD jest aktywne i trzyma rękę na pulsie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Morfeusz napisał:

nie gram w organizacji przestepczej, ciagle jak gram gram na mieście nie zamykam sie w interiorach i az do dzisiaj nie widzialem żadnej zadymy, dzisiaj jedyną zadyme jaką widzialem to moja wlasna która wyniknęła z czystej rozgrywki wiec no nie wiem czy jestem takim szczęściarzem że tego nie widzę? Według mnie jest git bo PD jest aktywne i trzyma rękę na pulsie

 

chyba jesteś szczęściarzem

 

wracając do propozycji - myślę, że jak na tak małe miasteczko jest wystarczająco dużo szeryfów i nie trzeba ograniczać przestępstw, tym bardziej że wjechała bomba w postaci san andreas penal code.

 

 

 

lickmydick i Sbk lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Rzadki napisał:

 

chyba jesteś szczęściarzem

 

wracając do propozycji - myślę, że jak na tak małe miasteczko jest wystarczająco dużo szeryfów i nie trzeba ograniczać przestępstw, tym bardziej że wjechała bomba w postaci san andreas penal code.

 

 

 

Tego nie uważam za zadyme wariacie a za fajną, przemyślaną akcje - a to różnice według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin