Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Audycja na antenie LS Sensations | 09.25.2021


trendsetter

Rekomendowane odpowiedzi

**Jest to oficjalny zapis z audycji dostępny na stronie radia LS Sensations.**

 

NN: Yoooo, jak leci Santos? Noel Nease, radio LS Sensations. Liczę na to, że zaliczyliście zajebisty weekend, bo mój był dosłownie taki sam. Można powiedzieć, że dawno nie tryskałem taką pozytywną energią.

NN: Zacznę przede wszystkim od najgorętszej informacji. W końcu nie muszę nawijać sam na antenie. W trakcie weekendu nawiązałem trochę kontaktów, znajomości. Zaprosiłem do studia gościa, którego niektórzy mogą już znać. WWR Freshman, Flair Records. Wybitny producent muzyczny. Niezły raper. Koleś, który niedługo podbije wasze serca czymś bardziej świeżym od projektu WWR.

NN: Śmiało, stary. To twoja chwila. Zrób swój wymarzony wstęp, od którego ja już powoli rzygam. Chyba skończę z tym gównem. Zacznę nawijać od razu na temat.

MT: Siema, siema.. Ale mnie przedstawiłeś Noel, jakbym był jakimś pieprzonym celebrytą - shiii, stary.. Jak jest u ciebie, co ziomuś?

NN: Dla mnie nim jesteś. Jak jest? Zazwyczaj nie nawijam o sobie. Jednak czego się nie robi dla swoich ziomali ze studia?

NN: Mogę się pochwalić tym, że w końcu zacząłem intensywnie działać nad swoimi kawałkami. Nagrywam już od dawna, ale teraz wchodzę na zupełnie inny poziom.

NN: właściwie nie wiem dlaczego wcześniej się z tym kryłem. Wstydziłem się? Uważałem, że to jeszcze nie zasługuje na upublicznienie?

MT: Yeah, słyszałem to i to jest gorący produkt, słowo. Musisz nad tym zacząć działać i to udostępnić, bez czapy.

NN: i to zamierzam zrobić, o ile dogadam się z paroma osobami. Przede wszystkim odczuwam delikatne braki w swojej twórczości. Nie chodzi o moją część.

NN: Chodzi bardziej o to, że.. moja twórczość skupia się na emocjach związanych z miłością. Teoretycznie mógłbym to wydać samodzielnie. Ale myślę, że potrzebuję tam jeszcze jakiegoś seksownego, damskiego wokalu, która jednocześnie będzie drugą stroną tego wszystkiego. Będę mógł do niej kierować wszystkie swoje słowa. Oskarżać ją za swoje cierpienia, za bajeczne chwile, za miłość którą mnie spętała. Nie wydam tego, jeżeli nie znajdę idealnej osoby do duetu.

NN: Jednak wystarczająco nawinąłem o sobie. Może pochwalisz się tym, co sam zamierzasz wydać, co wydałeś w ostatnim czasie?

NN: Dlaczego ludzie mają cię kochać? I dlaczego będą kochali jeszcze bardziej?

MT: Doskonale wiesz pewnie z sociali, że pracuje nad swoją EP. Prace przystopowały nieco ostatnio, przez moje życie prywatne.

MT: Odłożyłem to wtedy na dalszy bok, każdy by pewnie tak zrobił - ty też, co nie. Od kiedy wróciłem do miasta wróciłem do EP, prace są skończone.

MT: Przed przyjazdem tutaj spędziłem ostatnie godziny w swoim studiu.. Dokończyłem wszystkie featuringi

NN: Prywatne gówno potrafi rozstroić nawet największego artystę. Wiesz co? W moim przypadku jest inaczej.

NN: Ostatnio też spotkało mnie trochę zawodów. Jednak to właśnie one zmotywowały mnie do skończenia prac nad jednym kawałkiem.

MT: W twoim przypadku może jest inaczej, u mnie jest inaczej - u każdego kurwa jest inaczej, nie.

NN: Jesteś w stanie zdradzić, co to będą za featuringi? Nie trzymaj każdego w niepewności do samego końca.

NN: Każdy jest zbudowany inaczej. Totalnie to szanuję i nawet nie zamierzam mówić, żeby ktoś działał jak ja. To jest właśnie cudowne w ludziach.

MT: Powiem tak, z miejsca chciałem podziękować MTM Mustafa za normalne i zdrowe podejście do roboty, bardzo chciałem zobaczyć go na swoim krążku.

NN: Co rozumiesz przez "zdrowe" podejście do roboty?

MT: Po prostu poinformował mnie wprost, że nie da rady.. Niektórzy potrafią lecieć w chuja dniami i tygodniami, rozumiesz.

NN: Zawsze warto powiedzieć wszystko na wstępie. W innym przypadku kogoś może czekać spory zawód. Pamiętajcie o tym. Nawet nie chodzi o muzykę, pracę, czy cokolwiek związanego z zarabianiem pieniędzy. Tyczy się to także życia prywatnego.

MT: Wracając, kurwa.. Bo zapomniałem co chciałem, a już wiem.. Liczę, że jednak w przyszłości coś razem wydamy - bo wiem, że to byłoby mocne.

NN: Jest też szansa, że rywalizacja w projekcie WWR was tak wciągnie, że skończy się to na diss trackach.

NN: Sam się pogubiłem do czego zmierza ten projekt. Zamierzacie tam rywalizować, współpracować? Ktoś ma wygrać, przegrać? Nie interesowałem się tym zbytnio. 

MT: Nie prowadzę beefów, jestem neutralny.. Podczas projektu należy się bawić muzyką, stary - niż robić z tego miejsce do wojny.

NN: Dobra, a co w przypadku gdyby ktoś na serio cię wkurwił? Dobrze wiesz, że takie sytuacje zazwyczaj wychodzą niespodziewanie.

MT: Nie odpowiadam na zaczepki, totalnie koło chuja mi lata takie zachowanie.

NN: Szanuję podejście, chociaż że sam mam trochę inny styl. Moje ex na pewno oberwą po dupie.

MT: Będziesz wkurwiał swoje byłe? Ostro. Czegoś takiego nie było tutaj chyba nigdy, ale mogę się mylić.

NN: Słyszałeś mój kawałek. Teoretycznie nawijam o swoich emocjach, ale jednocześnie odwołuję się do innej osoby.

NN: Jednak dobra. Nie zagłębiając się w to wszystko, bo to jeszcze dalekie plany. Chcesz zdradzić jakieś inne nazwiska? Niech zgadnę - Little? Byłoby dziwnie, gdyby tam nie wystąpił.

MT: Zabawmy się w zgadywanke, stary.. Spróbuj zgadnąć gości.. Jest ich yyy.. Trzech, z czego jedna występuje podwójnie.

NN: Zgadywanki? Ostatnio zmieniłem trochę nastawienie względem gier dla dzieci przez ten nowy serial netflixa. Jednak nie, nie chcę mi się w to bawić. 

NN: No i Dami. Go nie muszę nawet zgadywać.

MT: Zero zabawy, ehh.. Nie da się z tobą bawić.. Z jednym zgadłeś, z jednym nie - stary..

NN: Wpadłem właśnie na genialną zabawę, która może ci się spodobać. Chociaż tym także pewnie cię nie zaskoczę.

NN: W końcu przychodzi ten czas, kiedy muszę się zabawić nastrojami celebrytów, nawijając o nich przeróżne rzeczy.

NN: Niektórzy mnie za to nienawidzą, inni mnie wspierają. Jednak jakby nie chcieli, żeby o nich nie nawijano - raczej nie publikowali tego wszystkiego w Internecie.

MT: Mów do czego dążysz, stary.. Bo nie do końca rozumiem, nie wiem czemu.

NN: Nie wiem, czy śledziłeś moje ostatnie audycje, ale przewinęło się sporo tematów związanych z VFF.

NN: Był ostry młyn pomiędzy Domino, Westem i Lacazette. Zdążyłeś za tym nadążyć?

MT: Śledzę to, czemu miałbym tego nie śledzić? To najgorętszy beef ostatnich tygodnii, serio..

NN: Jakieś trzy dni temu Lacazette wypuścił dziwne info na swojej tablicy. Dotyczył on utraty pasa mistrzowskiego przed galą. Właściwie nikt się do tego nie odniósł.

NN: Do czego ktoś miałby się odnieść? Brzmiało jak kolejna dziwna zaczepka z jego strony. Nikt nie ogarnął o co mu chodzi.

MT: Chujowe prowokacje, z tego co wiem chodziło o porwanie Domino i to, że skradziono mu pas.. Chujowa sprawa i chujowe zachowanie ze strony Lacazette.

NN: Ten cały spór jest pokazem chujowizny, co by nie było. I tak, właśnie o to chodziło. Wcześniej krążyły tylko o tym same plotki.

NN: Jednak Tomas w końcu potwierdził na swojej tablicy, że ktoś dorwał go we własnym DOMU. To jest właśnie cena sławy.

MT: No sam całokształt zachowania jest pokazem chujowizny, bo to bezsensowne prowokacje, które nie mają kurwa sensu.

MT: No nikt nie chciałby być dorwany, tym bardziej we własnym domu, kurwa nie oszukujmy się stary.

NN: Ja widzę tutaj drugą stronę medalu. Ludzie kochają takie spory i to raczej normalne, że zawodnicy się pogryzą w social mediach. Nikogo to raczej nie dziwi.

NN: Ale zobacz. Wpierw West nawija, że Lacazette to jego ziomek. Vesper chodzi z nim na drogie kolacje, a finalnie gryzą się publicznie. Przez to nabrałem dystansu do nich wszystkich.

MT: Chuj już w ten spór, ale to wygląda jakby serio ktoś komuś zabawkę zabrał. Ale cóż, liczę po prostu po wszystkim na zajebistą walkę i niech wygra lepszy.

NN: Pytanie - kto będzie finalnie stawał do walki? Niby została zapowiedziana walka Lacazette kontra Domino, ale w międzyczasie wybuchł spór z Westem.

NN: Domino wspomniał w ostatnim poście dotyczącym porwania, że nie wiadomo jak to będzie dalej. Czy może ominąć go najbliższa gala?

MT: Wiesz, z jednej strony takie porwanie zostawia coś na psychice.. Nie jest to lekkie do zrozumienia, rozumiesz..

NN: Chociaż nie, źle to doczytałem. Wybaczcie. Pomyłka, cofnij.

MT: Może będzie walka każdy na każdego? Albo coś na podstawie eliminacji? I ostatni wygrany wygrywa pas, czy coś? Nie wiem.

NN: Spojrzałem teraz na ostatni fragment tekstu. Jednak zdanie wcześniej stwierdził, że zobaczymy go w oktagonie podczas VFF 6.

NN: Dlatego przepraszam z góry każdego, którego mogłem wprowadzić tym wszystkim w błąd.

MT: To jednak cieszy fanów, że będzie obecny w oktagonie.. Ma ogromny fanbase, ludzie go wspierają, nie ważne co..

NN: Wątpię, żeby doszło do takich form walk o jakich mówisz. Myślę, że przez takie walki federacja jeszcze bardziej podupadłaby wizerunkowo.

NN: Poza tym - pewnie skupiliby się na Lacazette. Zmasakrowaliby go. Nikt nie zapamiętałby takiej walki w dobry sposób.

MT: Nie znam się stary na walkach, byłem na jednej albo dwóch galach VFF - jedynie czytam sobie posty na socialach, tyle.

NN: Lacazette jednak słynie z tego, że lubi się zbuntować. Jakiś czas temu dostaliśmy info, że nie wystąpi na gali przez nieporozumienia z organizatorami. Potem jednak go widzieliśmy.

NN: Dalej informacja o tym, że zamierza spaść z wagi, żeby dorwać pas Ronniego Westa. Co jeżeli sam zadecyduje z kim zawalczy poprzez przejście w inną kategorię wagową?

MT: Może to jednak wynika po prostu z niezadowolenia zawodnika do włodarzy i aby może coś zmienili? Nie wiem, kurwa. Jestem w tym zielony.

NN: Myślę, że będziemy mieli jeszcze sporo czasu przed kolejną galą, żeby dostać jakieś informacje o tym wszystkim. Nie ma co nad tym niepotrzebnie spekulować.

NN: Niech wygra lepszy jak mówiłeś i tyle. Konferencje, spory internetowe to tylko dodatkowy smaczek. Zawsze liczy się wynik sportowy.

MT: Yeah, dokładnie o tym mówiłem - stary.. To tak jak w koszykówce są spory między zawodnikami, a i tak oboje dają dobre show..

NN: Nie będę zadręczał cię tym tematem, skoro sam mówisz, że jesteś w tym kompletnie zielony. Zostańmy przy sporcie, ale zarzućmy czymś zupełnie innym.

NN: Lubię doceniać wschodzące talenty na terenie LS. Do takich mogę zdecydowanie zaliczyć Judy Gaskarth, która skrywa się pod pseudonimem Judy37.

NN: Zakładam, że większość odbiorców w tym momencie zastanawia się - kim jest ta dziewczyna? Nie musicie tego wyszukiwać, chętnie ją przedstawię.

NN: Judy zadebiutowała w internecie parę miesięcy temu, przedstawiając swoje wyczyny rowerowe. Niby nic specjalnego. Wpierw pokazała co najwyżej wyczyny bmx na skateparku.

MT: Judy jest ostra, widać to po filmikach, że potrzebuje dużej ilości adrenaliny. Szczerze, bałbym się robić wyczyny na rowerze takie jak ona.

NN: Sporo młodych osób robi coś podobnego. Nikt nie zbiera zasięgów. Więc dlaczego ona? To właśnie dzięki jej kolejnej twórczości, którymi podbiła zasięgi na v-tube.

NN: Myślę, że mało kto zdecydowałby się na zjazd z największego szczytu w najbliższej okolicy. Jednak nie ona. Ona pokazuje, że granice dla niej nie istnieją.

MT: Miałem okazje ją poznać prywatnie, nie pamiętam w sumie gdzie - ale, mogę określić, że jest ostro popierdolona w znaczeniu pozytywnym.

NN: I właśnie na takich osobach nam zależy w tym mieście. Co najlepsze, ta dziewczyna robi to wszystko na własną rękę. Zakładam, że po tych filmikach musi być nieźle rozchwytywana.

NN: Chętnie zobaczyłbym ją w jakiś ekstremalnych filmikach z udziałem innych kaskaderów. Może nie interesuję się tym wszystkim, ale gdy jestem w łóżku o trzeciej nad ranem to właśnie sięgam po takie kanały. Ewentualnie te dotyczące gotowania.

NN: Nic mnie tak nie usypia jak dźwięki skwierczenia wagyu. Jestem pewien, że większość z was zasypia w podobny sposób.

NN: Jednak podsumowując tą laskę. Jeżeli jesteś fanem, bądź fanką sportów ekstremalnych - jej kanał to obowiązek.

NN: Wpadajcie na jej kanał, Judy37. Liczę na to, że nasze słowa jeszcze bardziej zmotywują ją do dalszego działania.

MT: Dokładnie, zgadzam się z tym - brakuje jeszcze tylko do kompletu osoby, która by jeździła wyczynowo na deskorolce..

NN: Myślisz, że deskorolka? Ostatnio modne są filmiki, gdzie kaskaderzy skaczą przykładowo nad pędzącym samochodem, czy mijają się z lecącym samolotem. To jest dopiero pojebane.

NN: Jednak to nie wszystko z jej strony. Parę dni temu nadawałem livestreama z Paleto Sport Fest. Jedną z atrakcji były także wyścigi offroadowymi autami.

NN: Judy pochwaliła się, że wygrała właśnie w tej kategorii. Utalentowana laska, co nie? Wyścigi przy zawrotnych prędkościach na plaży, zjazdy z najwyższych szczytów okolicy. Czego jeszcze możemy się po niej spodziewać?

MT: Kurwa, kobieta wielu talentów.. Nie wiem w czym ona jeszcze może dominować, stary.

NN: Dobrze wiesz w czym mogłaby cię zdominować. **zarechotał**

NN: ALE DOBRA, NIE MUSISZ ODPOWIADAĆ. Przepraszam. Nie powinienem o tym nawet wspominać.

MT: Jesteś durniem, Noel.

NN: Schlebiasz mi. Zazwyczaj nazywają mnie debilem.

MT: Dobra, to się poprawie.. Jesteś debilem, ale pozytywnym - za to cię lubię, słowo.

NN: Jednak tak, to faktycznie było złe. Judy, nie obrażaj się. Obiecuję dobrą kolację w ramach przeprosin.

MT: NOEL TO ROMANTYK JUDY, ZAUFAJ MU I NIE DAJ SIE PROSIĆ DWA RAZY.. HAHA.

NN: Tymczasem - potrzebuję przerwy. Zbyt bardzo się rozmarzyłem. Mówił Noel Nease i Memphis Tavares, radio LS Sensations.

 

Noel 'Nelly' Nease - https://li.v-rp.pl/nelly

Memphis 'Memphis6' Tavares - https://li.v-rp.pl/memphis6

Przydatne linki:

https://li.v-rp.pl/Judy37

https://li.v-rp.pl/posts/37685

https://li.v-rp.pl/posts/37497

 

 

 

Edytowane przez trendsetter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin