Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Duilio Loya


Gość Kenniy

Rekomendowane odpowiedzi

                               unknown.png?width=1187&height=493
Story.

Duilio Loya, dziewiętnastoletni - dzieciak, urodzony na Lowenstein a dokładniej na Rancho, Loy St. Wychowany przez tamtejszego ojca alkoholika, byłego gangstera z tamtejszych okolic w klice Surenos oraz matki - która za dnia była miłą, mamą, opiekuńczą - a wieczorami puszczała się z innymi, co hańbiła po cichu swojego ojca, małolat którym był Loya, dowiedziawszy się o historyjkach swojej matki z innymi gangsterami lub po prostu cywilami, próbował dokonać morderstwa na swojej matce, co nie poskutkowało dobrze - ponieważ było to niepowodzeniem, dlatego że matka obroniła się przed synem a jego własny ojciec zlał go do krwi, sąsiedzi wezwali departament, matka wszystko wyśpiewała a syn siedział cicho jak na niego przystało, ojciec nie trafił nigidzie przez to że syn nigdzie go nie zgłosił, dostał osiem lat - wyroku, w wieku trzynastu-lat, pierwszym jego wyrokiem był zwykły oddział dla dzieci wraz z psychologiem, do szesnastego roku życia, potem trafił do county jail, gdzie trafił do więzienia stanowego - w czerwonej sekcji. Przez ten czas nawiązał kontakty z tamtejszymi gangsterami z Lowenstein - u których starał się o Respekt, zdobywawszy go każdego roku, oficjalnie został naznaczony tatuażami. Wracając do dzieciństwa, jego kuzyn - Otiz znany jako Sleeps, wspomagał go podczas trudnych momentów, gdy Duilio siedział, jego ojciec zmarł - niestety Loya się o tym nie dowiedział lecz Otiz już tak, nie chciał tym denerwować i podłamać Duilio, ze względu że ojciec to jego autorytet, wracając do historii - podczas całej odsiadki, trzymał się z ciśle związaną więzienną kliką, gdy nachodził First Day Out, zaczął dogadywać się z swoim kuzynem Sleepsem, który postawił mu warunki oraz inne rzeczy - z którymi mógł wyjść na prosto na ulicach, wszystko szło dobrze, gotówka z narkotyków, nowe auto, lecz Loya naciskał na spotkanie ze swoim ojcem, które nigdy nie doszło bo przez naciski, wkońcu poszedł sam do swojego ojca. Dowiedział sie całej prawdy co zmieniło go z tamtejszego spoko przyjaciela, wesołego - na istnego potwora, co już nasprawiało mu problemów, przez akcję którą zrobił następnego dnia, pojechał w celu naprawienia tatuaży, dodania barw do salonu tatuaży, gdzie tam spotkał swoją przyszłą ofiarę gwałtu Lorelle Marcuzzi, kobieta gangstera Włoskiego, doszło tam do mniejszych spin - co spowodowało wybuch agresji nie spodziewany w facecie, chęć wyżycia się i zemsty, poczucie chęci do seksu - no i doszło, Duilio nieświadomy swojego ALTER-EGO, rzucił się na kobietę, z bronią, która zamknęła lokal a potem każdy mógł się domyśleć, facet wrócił na osiedle - zachowywał się jakby nic się nie stało, przez to wypadła ksywa: Shark'y, jest niespodziewany oraz szybki, w swoich decyzjach, ma swoje Alter-ego, które się wykrzstałca w dobro i zło, ta zła wersja jest nią najgorsza, ponieważ nigdy nie wiadomo co się po nim spodziewać, co zrobi, kim będzie, kim jest, twierdzi że to samozwańczy demon Shark'y. Jego dobra strona to jego przeciwnik z którym walczy do teraz, jest wtedy śmieszny, miły, pogodny - spokojny, to totalne sto-osiemdziesiąt stopni jego. Dni mijały po sprawie, a ciągle ucichała - niestety, nie nadługo, gdyż Duilio znów zaatakował niewinną kobietę w lokalu a dokładniej Coffe Shopie, chcąc znów dokonać czegoś złego - lecz powstrzymał się walcząc ze sobą. Popadł w paranoję, depresję, narkotyki - zmienił się, z umięśnionego faceta do chuderlaka, bez szerszej podstawy do życia, robił to co robił, co nocy wychodził na ulicę, handlował, bronił się, strzelał, lecz jedna noc zmieniła jego życię w kolejne długie lata odsiadki, chodzi tutaj o (21/22.09/2021) czterosobowy suv wyjechał z Lowenstein w kierunku innego osiedla, rozległo się wiele strzał, wiele syren - niestety jeden z tamtejszych agentów został zabity przez trójkę członków MWP13, z którą jest powiązany Duilio oraz sam został powiązany z morderstwem, usiłowanie morderstwa na trzech innych członkach organizacji oraz oficerów, w których ładował z pół-automatu, plotki się rozeszły, a zamieszanie dalej trwało i poszukiwania trójki zbiegłych.. 23.09.2021 - "Ubrał się schludnie, zgrabnie, ładnie, pięknie - wesoły i uśmiechnięty, wszedł do auta oraz odjechał w kierunku klubu Amnesia" ~ była partnerka D.Loya, no właśnie? impreza.. Która doprowadziła do ostatniego tańca oraz drinka przez najbliższe lata, wychodząc z klubu - zawitał go FIB oraz LSPD, którzy wezwali Backup na niego, grupki osób się zebrały, w centrum Vespucci. A dwie ciężarówki wypełnione Oficerami i Szeryfami, wjechało na akcję, poszukiwawczą na: Duilio Loya, który był powiązany z czterema wykroczeniami, przez takie zbiorowisko, dużo ludzi międzysobą plotkowali, robili zdjęcia oraz była sensacja, a facet był zabierany wśród tych grup do jednego z radiowozów. Został skazany na parę lat pozbawienia wolność za morderstwo agenta federalnego. W międzyczasie pojawiły się o nim artykuły na temat gwałtu Lorelle Marcuzzi - które trafiły do Crime.Com, a jego postać do teraz może być słyszalna na Davis, aktualnie wychodzi z zakładu karnego. ~ 26.09.2021.

                                                             unknown.png?width=749&height=347

Wyniki Psychologicznę, pacjenta - Duilio Loya #1.
Warto przypomnieć że nas pacjęt, jest po wielkim szoku psychicznym - który był wytworzony przez wieść o śmierci jego staruszka, z którego bierzesz przykład, ponadto jego ojciec tak samo był złym człowiekiem jakim jest nasz pacjet, czyli kryminalistą oraz gangsterem - wyróżnijącym się od innych, cechą główną naszego pacjęta jest socjopatyczne myślenie oraz obsesja na punkcie seksu, w skrócię jest sekistą - dlatego jego zbrodnię często padają na bez-bronne kobiety, które często ze strachu wręcz nie potrafią powiadomić lokalnych jednostek, dlaczego? Duilio to tajemnicza osoba, ale przeprowadziliśmy na nim badania z naszą przyjaciółką z pracy, popadła w nim w dłuższy romans - słowny, na samym początku Duilio czaruję swoim wdziękiem, grzecznością, a następnie potem uruchamia się prawdziwy demon, wykorzystujący niewinną kobietę do złych działań, to zmienia go w samozwańczego demona - cierpi na zaburzenie psychicznę zwanę /Osobowość dyssocjalna/ - na takie zaburzenie cierpiało wielu seryjnych morderców, tak samo sam: Ted Bundy, na nią cierpiał, wydaję sie do jeden na jeden podobny z tym seryjnym mordercą, może się nim wzoruje? pewne jest jedno - potrzebuję stałego leczenia w klinicę a nie kolejnej wolności! ~ rzekł Psycholog: Marian Broun.



W SKRÓCIE.

- Dokonał gwałtu na kobiecie, Włoskiego gangstera - w lokalu.
- Obrabował dwie kobiety w lokalny biznesie oraz dotykał je, sprawa nigdy nie została zgłoszona.
- Jego moralność oraz empatia, została zmiażdona wraz z odejściem jego ojca i dowiedzenia się prawdy po latach.
- Brał udziały w strzelaninach z różnymi grupami, był pare-razy skazywany za posiadanie broni/wprowadzanie zamieszania.
- Przez wszystkie wydarzenia, popadł w zaburzenia psychicznę Dyssocjalne oraz zaczął brać narkotyki.
- Jest kuzynem głowy ulic Lowenstein /Otiz "Sleeps" Rivera/
- Został dodany w najnowszym artykulę w Crime.Com, wszyscy dowiedzieli się prawdy o tym co zrobił.
- Był poszukiwany za morderstwo na agencie oraz za parę innych wykroczeń.
- Został zatrzymany na środku Vespucci, tłumy się zaległy.

Edytowane przez aikon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


**To koniec. Duilio Loya - rozbity, zamknięty? takie plotki latały poprzez te parę tygodni, gdy Duilio zniknął z map Los Santos, a dokładniej Davis, nieliczni wiedzieli o jego działalności poza ulicami gangsterów, zniknął by jego sprawy ucichły - a przeszedł na samozwaną /Emeryture Gangstera/, dalej go można widzieć w mieście lecz stara się unikać problemów na tą chwilę - będąc przyciśnięty do ściany przez Departament, przez jego zawiasy, to była historia Duilio Loya, jaka będzie twoja?** ~ Officer: R------ Steiner.

Widzicie? to było moje życie - udane, wśród przyjaciół, wśród mocy, wśród pieniędzy, musicie szanować swój los a tym bardziej uważać na to co robicie, ponieważ możecie skończyć tak jak ja, przyciśnięty, do ściany bez możliwości tchu. Mam nadzieję że ktokolwiek przeczytał to, zapamięta moje słowa, a wszystkie kobiety które skrzywdziłem i rodziców, wybaczcie. ~ Słowa Duilio Loya, z więzienia podczas Interview na podstawie jego przestępstw.
 

OOC: Dziękuję szczególnie @Satan666 że dał mi szansę przy jego organizacji, gdzie mogłem rozwijać swojego Sima - na taką osobę na którą wykreowałem, szczególnie też dziękuję @skoubi że nakręcił mi rozgrywkę wraz ze zmianami w charakterze mojej postaci, to co przeżyłem z tą org - to coś świetnego, mimo że były ciężkie czasy to fajnie mi się z nimi grało, teraz czas na coś nowego - na frakcję, dlatego muszę się pożegnać na tą chwilę z Duilio Loya, nie mówię że kończę rozgrywke bo co jakiś czas będę wydziany w mieście, ale na tą chwilę kończe ze stricte /gangsterskim gównem/, a na tą chwile skupie się na frakcji, jeśli zaś mi się nie uda w niej, to powrócę na tą postać, którą kreowałem na maniaka, psychopatę, seksistę, morderce, z zaburzeniami psychicznymi i różnymi osobowościami, mam nadzieję że Deputy Positiv, @Diducha oraz @Bayer dobrze ze mną się wam grało, bo ja do was nie mam zarzutów - plus idealnie wpasowaliście się w grze, bez diduchy - nie byłoby pewnie tego tematu, tej otoczki, bez Deputy'ego nie byłoby gry maniaka, bez Bayer'a - ten temat dalej by trwał a moja postać byłaby w dożywociu, dlatego dziękuję każdemu którzy przyłożyli się do mojej gry, która nie trwała długo ale historia wytworzyła się tak szybko jakby ta postać miała 1k godzin, dzięki wszystkim, dzięki @aikon za zaakceptowanie tematu oraz nakręcenia mi gry przez Crime.Com. Do zobaczenia!

Spoiler


unknown.png

 

Edytowane przez Kenniy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin