Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Animacja chodzenia


tesco value

Rekomendowane odpowiedzi

Polegałoby to na tym, że byłoby kilka animacji np. .idzm .idzk (mężczyzna i kobieta) i gdy to wpiszemy nasza postać automatycznie idzie bez przymusu wciskania "w".
Pomoże to tak na prawdę na dłuższe trasy z buta lub np. wspólne spacery z innym graczem IC, bo nie trzeba będzie się co 2 sekundy zatrzymywać żeby coś napisać.

Papajek, Verevi, inkaust i 6 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokusiłbym się o zbindowanie chodzenia pod + na klawiaturze, bo i tak tego się nie używa do pisania, a byłoby o wiele lepsze od ciągłego wpisywania .idz

 

No i oczywiście to macro musiałoby być możliwe do zmiany stylu chodzenia w /stats czy coś.

tesco value i Sebek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem nawet w GTA Online jest mozliwosc wybrania sobie stylu chodzenia a na SP mozna to zrobic nawet glupim trainerem
Powinna byc mozliwosc wyboru całego stylu chodzenia pod /stats (nie tylko animacji) bo sam np. styl chodzenia gliniarzy dodaje kilka opcji ktore sa mozliwe do zrobienia tylko i wylacznie z tym stylem (np. stawanie na płozach unmarked grangera)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby można dodać też typowo style chodzenia gdy ktoś jest ranny etc, bo nawet jak ktoś we mnie pierdolnie nie mogę kulawy chodzić i jest to bez kitu przypałowe nie? bo jak mnie ktoś kolejny na pasach pierdolnie i nie poniesie konsekwencji to też nie będę mógł kulawy chodzić, dodajcie to bo to ważne w życiu roleplayowca pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin