Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[gra] wladcapiekiel


murmir
Wiadomość dodana przez King Mess,
Cytat

ale no zostałem potraktowany jak najgorszy zadymiarz, który w jakiś sposób regularnie szkodził serwerowi gdzie ja normalne grałem IC, rozwijałem wątki fabularne i praktycznie z nikim nie wdawałem się w żadne zatargi OOC i nikomu nie utrudniałem gry

xD

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1877-wladcapiekiel/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Cornell Mays.
Rodzaj kary: Ban.
Powód nałożenia kary: Ciągłe łamanie zasad serwera.
Członek ekipy nakładający karę: Sebek.
Wyjaśnienie sytuacji: 

Cześć,

Karę otrzymałem sześć miesięcy temu, niesłusznie. Osoba, która ją nadała wyssała sobie z palca jakieś "celowe" uczestnictwo  w wojnie gangów, w której moja postać wbiła kilka statusów BW. Nadała ją tylko dlatego, że wcześniej mieliśmy zatarg OOC, w której ja i również wiele innych osób wytykało jej nieudolność w prowadzeniu sektora przestępczego. Sytuacja dość kuriozalna bo lider w tamtym czasie nawet nie POINFORMOWAŁ MNIE, że jest jakaś wojna gangów, myślałem, że po prostu jedziemy spuścić wpierdol wrogiej klice, moja postać była ściśle powiązana z ugrupowaniem i osadzona na dość wysokiej pozycji, sęk w tym, że zawiesiłem ją na jakiś czas i akurat wbiłem na nią pograć w dniu kiedy to się wszystko wydarzyło. Generalnie wbicie tych BW wyglądało w taki sposób, że nie tyle co chciałem je wbić komuś umyślnie, tylko po prostu zacząłem strzelać kiedy inni zaczęli bo całość działa się na naszym terenie i myślałem, że MY się bronimy, niefortunnie udało mi się zabić trzy osoby, z tego powodu dostałem banicję, że brałem udział w WOJNIE GANGÓW nie będąc na liście osób, która w niej uczestniczy. Problem w tym, że ja nawet nie chciałem w niej uczestniczyć, grałem po prostu IC, wszystko jest w logach - nie rozumiem tej kary. Kara nadana pół roku temu, zresztą, kto nadaję perma za coś takiego, nie słuchając nawet moich wyjaśnień, sam lider organizacji powiedział, że to jego wina, że mnie nie poinformował iż jego organizacja, w której grałem prowadzi WOJNĘ GANGÓW z wrogą ekipą, która stacjonowała dosłownie blok od nas i mieliśmy z nimi zadymy praktycznie codziennie, myślałem po prostu, że to jedna z takich zadym. W mojej opinii perm ban za coś takiego + jeszcze brak możliwości wyjaśnień ze strony Sebka, który po prostu nie chciał mnie słuchać, olewał i co najgorsze podejmował decyzję za sprawą osób, które mnie nie lubiły, to trochę XD. Jakby, rozumiem, że kara po części może się należała, bo nie wiedza nie zwalnia z przestrzeganiu regulaminu ale no zostałem potraktowany jak najgorszy zadymiarz, który w jakiś sposób regularnie szkodził serwerowi gdzie ja normalne grałem IC, rozwijałem wątki fabularne i praktycznie z nikim nie wdawałem się w żadne zatargi OOC i nikomu nie utrudniałem gry. Dzięki za dotarcie do tego momentu, pozdro.

Hubiks lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jestem gotów odbyć jakąś karę, wiadomo, że nieznajomość regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go, ale przez taką drobną pomyłkę zostać wykluczonym na sześć miesięcy gry? Mogę się zgodzić na jakiś AJ, blokadę postaci, ale taka banicja jest jednak trochę nie w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin