Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Audycja na antenie LS Sensations | 10.06.2021


trendsetter

Rekomendowane odpowiedzi

**Jest to oficjalny zapis z audycji dostępny na stronie radia LS Sensations.**

 

 

 

NN: Jak leci, Santos? Mówi dla was po raz kolejny Noel Nease, radio LS Sensations. Liczę na to, że jesteście gotowi, bo dzisiaj rozlejemy trochę herbaty. Przy okazji przewiniemy o paru sprawach.

NN: Jakiś czas temu nawijałem o akcji społecznej spod skrzydeł 101. Wiecie, bezpieczna akcja i takie tam. Ludzie mieli podzielone opinie na temat całej akcji. Niektórzy zarzucali im hipokryzję.

NN: Inni popierali inicjatywę, puszczając ją coraz wyżej na mediach społecznościowych. Parę dni temu 101 wydało kawałek z raperem MTM Ace, gdzie tym razem nie było o bezpiecznej akcji, tylko o poruszaniu się 200 na godzinę. Ktoś powie, że to sztuka. Zgodzę się. Jednak dlaczego w takim razie raper nagrał to pod 101, które tak bardzo popierało bezpieczną jazdę?

NN: Jakby cofnąć się wiele miesięcy wstecz można dokopać się do wpisów na portalach plotkarskich, które pokazują jak Diego Conslotto wychodzi z auta pod wpływem środków odurzających.

NN: Pokazuje to tylko, że korporacja stara się wybielić swoje dawne winy, przy okazji starając się wybić rapera. W jego wypadku - to nic dziwnego. Można powiedzieć, że chwyta się czego może.

NN: Wpierw wymyślił sobie beef z członkami wytwórni FLAIR. Trudno ogarnąć dlaczego MTM wywołało ten spór. Podejrzenie pada tylko na to, że szukają wybicia się za wszelką cenę.

NN: Jakiś czas temu w studiu gościłem Memphisa, który wypowiadał się korzystnie w kierunku MTM Mustafy. Doceniał jego zdrowe podejście do tematu. Nie było żadnej złej krwi pomiędzy nimi.

NN: Nagle wpadają oni, ubrani cali na czerwono i wjeżdżają z diss trackiem, który przemienia się w prawdziwą wojnę. Doszło nawet do kradzieży w biały dzień na Quentinie Little, gdzie skradziono należący do niego łańcuch z logiem FLAIR. Sprawcą kradzieży był MTM Ace, który jeszcze tego samego dnia wrzucił zdjęcie na swojej tablicy ze skradzionym fantem.

NN: Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zarówno Memphis, Quentin, Ace i Mustafa występują wspólnie w projekcie WWR Freshman. Zastanawia mnie w jaki sposób ustoją w tym samym pomieszczeniu po tym całym incydencie. Jeszcze bardziej zastanawiające jest to, czy WWR zamierza trzymać w swoim projekcie kryminalistę.

NN: Czy korporacja będzie wspierała takie działania ze ze strony uczestników projektu? Jeżeli nie - Quentin, ziomalu - pierdol ten projekt. Robisz najlepsze kawałki z tego zespołu. Nie musisz niczego udowadniać jak osoby z MTM.

NN: Gdy ostatnio nawijałem z Memphisem, koleś zaproponował mi przewinięcie o najnowszym wydaniu 7i7Y. Chciałem to z nim wspólnie poruszyć, jednak coś mnie przed tym powstrzymywało.

NN: Zanim zdążyłem się do tego zebrać - Internet obiegła informacja o śmierci wschodzącej raperki, która tak - ubóstwiałem. Jej kawałki były wyjątkowe i wprowadzały do tego miasta nowe brzmienia.

NN: Mieliśmy nawet coś wspólnie nagrać. Wydawała się aprobować tą myśl. Gatunek w jakim się obracam, czyli alternatywne RNB był dla niej czymś nowym. Chciała tego spróbować. Chciała mi pomóc.

NN: Jednak ja nie zdołałem jej pomóc. Wiedziałem o tym, że ma problemy z alkoholem. O używkach poza marihuaną nie wiedziałem. Proponowałem jej pomoc, jednak ona twierdziła, że nad wszystkim panuje i to tylko parę "gorszych" dni, które potrzebuje przeboleć samotnie. Nie znałem jej tak dobrze. Nie chciałem się narzucać. Jednak.. czuję, że zawiodłem w tej kwestii.

NN: Ale nie byłem jedyną osobą, która w tym wszystkim zawiodła. Jestem tego pewien. Wiem, że to trochę zjebane z mojej strony, że zamierzam rozlać herbaty dotyczącej naszych prywatnych rozmów.

NN: Ale przechodząc do rzeczy. Emily była zakochana. Robiła wszystko co mogła, żeby zdobyć serce pewnej kobiety. Miała wiele osób, które ją wspierały. Czy to prywatnie, czy to zawodowo.

NN: Jedną z takich osób był MTM Ace, z którym zbudowała sporą więź. Zaufała mu. Widać, że MTM Ace podszedł do tej znajomości w sposób wyjątkowy, ponieważ nagrał dla niej kawałek upamiętniający incydent, który zabrał ją w inne miejsce. Dodatkowo przekazał $20.000 na fundacje, która stara się zapobiegać takim tragediom.

NN: Nie rozumiem jednak, dlaczego w kawałku umieścił kolejne dissy, odnoszące się do raperów z ostatnich zatargów. Jednak to nic, w porównaniu z tym, co się działo za kulisami. O czym, mówiła mi na osobności.

NN: Emily pewnej nocy zaprosiła MTM Ace do swojej niedoszłej dziewczyny, w której tak - była mega zakochana. Bała się, że ją straci. Podchodziła do tego znajomości wyjątkowo ostrożnie.

NN: Emily po tym incydencie upijała się do nieprzytomności. Starałem się jej pomóc. Oferowałem, żeby nie robiła tego w samotności. Jednak nie wiedziałem jeszcze wtedy, że to wszystko wina tego spotkania z MTM Ace. Powiedziała mi o tym dopiero podczas naszego ostatniego spotkania, gdy poznałem jej wybrankę. Po tym spotkaniu mieliśmy przerwę w spotkaniach.

NN: Myślałem, że jest na mnie zła. Myślałem, że zrobiłem coś źle. Zaufałem jej, że wszystko będzie grało. Nie chciałem się odzywać jako pierwszy.

NN: W tym samym dniu, kiedy zamierzałem w końcu się z nią spotkać, po ponad tygodniu przerwy.. zetknąłem się z informacją dotyczącą jej śmierci. Zaraz po tym widzę jak ten koleś daje pieniądze na fundacje, nagrywa dla niej kawałek. Wiedział, że to jego wina. Wiedział, że to wszystko jego wina.

NN: Jeszcze ma czelność wypominać jej menedżerce, że skrytykowała wplątywanie osobistych sporów w kawałek poświęcony rzekomo jej osobie. Gówno prawda. Ten kawałek był kolejnym wybiciem się pod publikę. Podbiciem zasięgów.

NN: Miałem nawinąć jeszcze o paru innych sprawach, ale zakończę to cytatem z jego kawałka - "Dałbym wszystko żeby uniknąć Twojej śmierci. Na zawsze w pamięci, na zawsze w pamięci. Szkoda, że zawiodłaś się na tych durniach." Mówił Noel Nease. Pierdolcie fałszywe dziwki, które zrobią wszystko dla zasięgów. Nawet wykorzystają śmierć wschodzącej gwiazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin