Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Tatuaże dla białej supremacji


Assassynek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mjd napisał:

Na serwerze są aktualnie dodane tylko tatuaże z GTA(single) i GTA Online. Nikt specjalnie nie wrzucał żadnych tatuaży, żeby grupa X miała lepiej, a grupa Y miała gorzej. 

 

xD? taka forma odpowiedzi smierdzi mi strasznie narcystycznymi developerami z devgamonia. jesli na serwer zostana wgrane tatuaze bialej supremacji (co z gotowymi plikami zajmie tylko chwile) to biala supremacja (spora grupa graczy) bedzie zadowolona. kto bedzie niezadowolony? kto na tym ucierpi? rownie dobrze mozna powiedziec zebys nie kupowal nowego samochodu, bo Twoj sasiad bedzie mial gorzej xD

 

ja jestem jak najbardziej za 

That's how we breath, in this city of mine

And this the introduction to Los Angeles Times

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Sebek napisał:

A czy te dziary w ogole poprawnie działają? Wydziarany kumpel czesto pyta mnie czy widać jego dziary - jeszcze nigdy nie widziałem ich na jego skinie

To już inna kwestia, gdzieś pisali o problemie z synchronizacją. Ja przykładowo widzę normalnie tatuaże innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić oddzielne tatuaże dla organizacji przestępczych, gdzie każdy lider mógłby coś od siebie podesłać. Tatuaże byłby zabronione do użytku przez cywila z wiadomych przyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ichanix napisał:

 

xD? taka forma odpowiedzi smierdzi mi strasznie narcystycznymi developerami z devgamonia. jesli na serwer zostana wgrane tatuaze bialej supremacji (co z gotowymi plikami zajmie tylko chwile) to biala supremacja (spora grupa graczy) bedzie zadowolona. kto bedzie niezadowolony? kto na tym ucierpi? rownie dobrze mozna powiedziec zebys nie kupowal nowego samochodu, bo Twoj sasiad bedzie mial gorzej xD

 

ja jestem jak najbardziej za 


Taka forma wypowiedzi to informacja co aktualnie znajduje się na serwerze. Przeczytaj ze zrozumieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin