Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/(Nie mam pojęcia)] Furious


Furious

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/978-furious/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Brian Shaw
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: "pa" (jestem pewien, że chodzi o posiadanie cheatów)
Członek ekipy nakładający karę: Nie jestem w stanie tego sprawdzić
Wyjaśnienie sytuacji: Siemka, w ostatnią niedzielę (23.08) grałem na serwerze pracując jako kurier. W pewnym momencie przejeżdżając obok motelu przy spawnie zostałem ostrzelany przez cheatera, skutkiem czego pojazd uległ wybuchowi, a ja dostałem BW. Dosłownie chwilę po tym teleportował się jeden z administratorów (jestem pewien, że osoba nakładająca karę to również administrator) i zdjął mi to BW, ale że pojazd płonął, moja postać również stanęła w płomieniach i ponownie dostałem BW. W momencie, gdy pisałem do kogoś z /a, by to BW zdjąć, zostałem zbanowany z treścią "pa", dlatego chciałbym od owej kary apelować, bo była niesłuszna. Nie cheatuję i nie zamierzam cheatować, bo takie sytuacje są uciążliwe zarówno dla administracji i graczy, co zresztą w tamtym dniu można było dostrzec. To tyle, dzięki.
Ewentualne screeny/świadkowie: Brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niech będzie. W pierwszych dniach działania serwera mieliśmy niezły zgiełk, więc zakładam, że ktoś mógł przypadkowo wziąć cię za jednego z cziterów podczas ich zmasowanego ataku. Akceptuję, ale jeżeli okaże się, że ban był wtedy słuszny, nie będziesz miał już możliwości powrotu na serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin