Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Prinz Paris (Royal Therriault)


flame

Rekomendowane odpowiedzi

133130-1.png

Royal Therriault alias Prinz Paris (UR. 10/04/2000) - dwudziestojednoletni raper i autor tekstów pochodzenia francuskiego. Wywodzi się z zamożnej rodziny mieszkającej w samym sercu Rockford Hills. Jest synem dobrego prawnika, prowadzącego własną dobrze prosperującą kancelarię adwokacką i lekarki. Uzależnienie w młodym wieku od kokainy pogrzebało jego marzenia o byciu światowej sławy koszykarzem. Rok temu mocno zainteresował się muzyką i tworzy ją we własnym domu, w mini-studio zbudowanym za pieniądze jego rodziców. Skończył High School i pomimo nacisków ze strony ojca postanowił nie kontynuować swojej edukacji w college. Od lat obraca się w towarzystwie bananowych dzieciaków takich jak on, przesiąkniętymi kasą ich starych. Interesuje go dobra muzyka, alkohol i łatwe dziewczyny i tak zamierza prowadzić swoje życie.

- OOC
Wracam do branży rozrywkowej z pomysłem rapera, który z pomocą forsy jego bogatych rodziców będzie próbował za wszelką cenę zdobyć popularność i osiągnąć coś w branży muzycznej. Jestem zdecydowany i wiem, jak poprowadzę tego chara, uwzględniając codzienne problemy, z jakimi zmagają się celebryci. Nie chcę, aby ta postać podzieliła los mojej poprzedniej.

Edytowane przez flame
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin