deactivated
Gracz-
Postów
1 362 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
43
Treść opublikowana przez deactivated
-
Sztos, koń walony!
-
Dylan 'Rizo' Chapa to dwudziestolatek wychowany na Mirror Park. Chłopak od pewnego czasu zaczął udzielać się w social mediach i krytykował innych, dużo bardziej medialnych od siebie raperów. Rizo podkreśla swoje przywiązanie do ulicy i zasad. Stawia sprawę jasno mówi, że nie szuka windy, ale sam nie ma nic przeciwko by nią zostać. Reprezentant Mirror Park jest członkiem klubu motocyklowego Vagos. Jego rozpoznawalność to One Percent, świadomy tego wydał swój pierwszy profesjonalny numer którego tytuł to właśnie One Percent. Medialne zaczepki wychodzą mu jak na razie dobrze, znalazł rzesze fanów którzy wcześniej nie słyszeli o kimś takim jak Rizo. Sam Joe Scarpino pochwalił jego debiutancki numer. Samozwańczy motocyklista nie należy do żadnej wytwórni, nie posiada menagera i nikogo kto mógłby go poprowadzić i sprawić by jego rozpoznawalność była jeszcze większa i wybiegał poza Mirror Park. Artysta aktualnie przebywa w New Jersey wraz ze swoim bratem. Jego życie prywatne i cel pobytu w mieście nie jest znany nikomu. Osoby z wąskiego grona oraz zagorzali fani, mogą domyślać się tylko, że jego ucieczka z miasta jest spowodowana problemami z hazardem, jakie miał brat Dylana, Hector. Na swoim LI uświadomił swoich fanów, że nie zamierza kończyć swojej twórczej działalności i będzie im dostarczał wykute przez siebie numery. Temat będę aktualizował z biegiem czasu, postać Dylan Chapa stawia pierwsze kroki, więc informacje o nim są ograniczone dla publiczności do minimum. Imię i nazwisko postaci: Dylan Chapa Numer konta postaci: 8582156832 Przynależność (np. do wytwórni muzycznej jeśli grasz artystę, do agencji menadżerskiej jeśli grasz menadżera, do klubu sportowego jeśli grasz sportowca itd.): Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): Numer konta menadżera: Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera):
-
**Do sieci trafił zapowiadany od kilku dni numer RIZO. Dwudziestolatek z Mirror Park skrytykował na lifeinvader zachowanie raperów z 021 RECORDS. Nie obyło się bez szpiki w kierunku znanego Joe Scarpino. Popularność RIZO nie wybiega poza Mirror Park, a on sam jest członkiem VAGOS MC co podkreśla wielokrotnie w swoich wpisach. Twórczość meksykanina, urodzonego i wychowanego w Los Santos nie jest znana nikomu z poza jego środowiska. Jest to pierwszy numer który wyszedł ze studia i trafił do sieci. Zmontowany numer odsłuchany przez fachowe ucho z pewnością sprawia wrażenie niedopracowanego. Nie wiadomo kto zajmował się jego montażem, ani czy jego autor rozwija się pod okiem jakiegokolwiek speca z branży muzycznej. **
-
Wiecie co? Nie ma bardziej zorganizowanych dziewczyn na Vibe niż ta dwójka. Zaangażowane w stu procentach w to co robią, ten biznes będzie (już jest) hitem.
-
Dwie setki Waligóry i Kuflowe
-
nie ma nic za darmo kurwa
-
Pisząc 'duże kalibry' co autor miał na myśli?
-
Kumpel z celi, siema Heniu twoje wyro na dole, konia klepiesz jak mnie nie ma i sraj tak żeby nie jebało
-
jak co to się rozkręcam, obserwujcie
-
Adobe Photoshop CS6, szybkie obrabianie screenshotow
deactivated odpowiedział(a) na deactivated temat w Poradniki
@Diegomożna się bawić, sam z czasem poznałem więcej opcji i możliwości, a używam tego programu tylko do obróbki ss -
Adobe Photoshop CS6, szybkie obrabianie screenshotow
deactivated odpowiedział(a) na deactivated temat w Poradniki
Jak się podoba to zostawcie serducho mordy. To najlepsze podziękowanie. -
Nasz czas na serwerze dobiegł końca, wspólnie z @Jackalzadecydowaliśmy, że dalsze prowadzenie organizacji nie ma najmniejszego sensu. Sytuacja IC która od kilku dni miała miejsce, doprowadziła kluczowe postaci tej grupy do więzienia. Denys Rashkovsky spędzi resztę życia w więzieniu, a jego starszy brat w celi obok. Piękne zakończenie tej długiej historii Rashkovsky MOB na vibe. Jako lider i założyciel tego projektu jestem zadowolony i jednocześnie zmęczony tym wszystkim. Osiągnęliśmy dużo, mogliśmy jeszcze więcej ale z wiadomych przyczyn cofaliśmy się kilka kroków wstecz i to kilka razy. Każdy z chłopaków który gościł na naszym discordzie i w panelu organizacji wniósł coś od siebie (byli tacy co wynosili) do tego projektu. Cieszę się, że mogłem z wami grać i cieszyć się tą grą. Każdy z nas idzie w swoją stronę, zasilimy inne, istniejące już organizacje. Na te chwile nikomu nie chce się zakładać nowego projektu. Nie ma to sensu, jesteśmy wypaleni jak znicze po wszystkich świętych. Dziękuje @HEIR@Forki@Macabra@Witkowski@_Borek_@Chvdy@Wacha@Jackal@pdgie@zZz@Lopez@depcior@Eyil@Quin@szponto@Kekw@Edek@bzyk95 i całej reszcie która ma zjebane nicki na discord nie mogłem was tutaj znaleźć. No i nie mogę zapomnieć o @Yanadisi @Diablica2020 które świeciły cyckami w naszym męskim gronie, dzięki dziewczyny! Wy też byłyście istotną częścią tego projektu i nie podlega to dyskusji. Nie żegnamy się bo kurwa dalej tu jestem i was będę prześladował. Pozdrawiam fanów i fanki, wrogów i przyjaciół. Trzymajcie się ciepło wszyscy.
-
Archiwum.
-
Archiwum.
-
-
