deactivated
Gracz-
Postów
1 362 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
43
Treść opublikowana przez deactivated
-
Aplikacja została przez nas edytowana, to co jest w niej opisane, to wydarzenie z ostatnich trzech tygodni. Jeśli chcielibyśmy opisać wszystko, to z pewnością zainteresowałby się nami jakiś wydawca i z aplikacji powstałaby książka, którą moglibyście kupić w empiku. Chętnych do gry z nami zapraszam do kontaktu z @pdgie.
-
** Równo o północy z opuszczonego lotniska w okolic Sandy Shores odleciał odrzutowiec. Na jego pokładzie znajdował się poszukiwany listem gończym Denys Rashkovsky. Mężczyzna trzynaście godzin wcześniej dopuścił się podwójnej próby morderstwa, ucieczki przed policją i próby zamordowania policjanta. Do aktu oskarżenia dołączono też materiał dowodowy w postaci broni z której strzelano na Grove Street i do wspomnianego wcześniej oficera. Ślady na broni należały do Rashkovskiego. Mężczyźnie udało się uciec, został postrzelony w nogę. Tylko dzięki wolnej reakcji departamentu, Rashkovsky może cieszyć się wolnością. Całe zdarzenie zaburzyło spokój w półświatku przestępczym. Rashkovsky w ostatnich tygodniach stracił kilku ludzi, co w podziemiu odbiło się szerokim echem. Nieliczne grupy próbowały przejąć wpływy zorganizowanej grupy przestępczej na której czele stał właśnie on. W mieście wciąż jest spora grupa gangsterów z Devils Park, nikt nie jest jednak wstanie wyobrazić sobie kto może zastąpić byłego herszta grupy podczas jego nieobecności. Wiele osób z rosyjskiego mobu nie afiszowała się swoimi koneksjami, a ich interesy w większości pozostały legalne. ** Tutaj łatwo stracić szybko twarz Uważaj w co i z kim tu grasz Nie takich wywozili w las Nie spłacił długu, leci w piach
-
Wymiana ognia na Grove Street , policyjny pościg.
deactivated odpowiedział(a) na deactivated temat w Zakończone
** Brak, mężczyzna zameldowany jest na Devils Park. Mieszkanie jest jednak opuszczone. ** -
Wymiana ognia na Grove Street , policyjny pościg.
deactivated odpowiedział(a) na deactivated temat w Zakończone
** Ślady pozostawione na broni należą do znanego policji Denysa Rashkovskiego. ** ** Ślady krwi w aucie należały do Denysa Rashkovskiego. Na patelni również. ** ** Broń znalezioną w krzakach po wykonaniu testów pasuje do śladów na Grove Street jak i tych pozostawionych na radiowozie.** -
** Około godziny 1 w nocy na Grove Street doszło do strzelaniny w której brało udział kilka osób. Napastnicy uzbrojeni w karabiny AK-47 oddali strzały do stojących w pobliżu mężczyzn. Kilka osób zostały rannych w tym jeden z napastników Armen Kruglov. Po dłuższej wymianie ogarnia napastnicy padli na ziemie. Na ulice zleciało się kilku czarnoskórych mężczyzn, których po chwili odstraszyły syreny policyjne. Wykorzystując ucieczkę lokalnej ludności, dwóch z napastników o własnych siłach wsiedli do pojazdy Seminole i odjechali. ** **Jeden z patroli wezwany do całego zajścia natknął się na uciekających agresorów, zniszczonym i podziurawionym od kul Seminole. Rozpoczął się pościg który po kilkunastu minutach zakończył się na północ od zapory. Jeden ze sprawców oddał strzały w kierunku radiowozu, którego kierowca skutecznie odparł atak. Przestrzelono dwie opony, kierowca stracił nad nim panowanie, co doprowadziło do dachowania. ** **Po wezwaniu przez prowadzącego pościg policjanta, na miejsce zjechały się dodatkowe jednostki. Zorientowano się wtedy, że w aucie znajduje się tylko jeden napastnik, jest nim Rashid Magomedov. Zamaskowany przestępca, który strzelał na Grove Street uciekł z pojazdu, wykorzystując fakt że auto zatrzymało się w zaroślach. Policja po wznowieniu pościgu ze ostatnim z trzech napastników, skończyła go na pobliskim wzgórzu. Ślady obuwia urywają się w pewnym momencie przy jednym z zarośli. W krzakach mogli znaleźć schowaną broń kaliber 0.50 i AK-47.**
-
-
W końcu ktoś tego toksycznego Marksmana ubił ile ta żmija farmazonów rozpowiadała
-
-
Adobe Photoshop CS6, szybkie obrabianie screenshotow
deactivated odpowiedział(a) na deactivated temat w Poradniki
Wiesz, że nawet o tym nie wiedziałem. Z przyzwyczajenia już robię tak jak napisałem, może ktoś inny skorzysta. -
zostawimy żebyś zobaczył jaki przygłup jesteś, pozdrawiam kc
-
Firma której historia jest do tego stopnia poplątana, że opisanie jej mogłoby obrócić się w pisanie książki. Solid Security ubrane jest w wiele skandali, głównie przez właścicieli firmy i ich problemy z prawem. Działalność której celem było przejęcie kontraktów rządowych, uderzenie w gwiazdy i show biznes, finalnie skończyła na monitorowaniu terminala doków. Wielkie plany runęły w ciągu kilku tygodniu po przejęciu aktywów Solid Security. Firma aktualnie ma podpisany kontrakt na monitorowanie i ochronę powierzchni załdunkowo/ rozładunkowej i magazynu kontenerów. Cały obszar Los Santos Docks jest objęty ochroną. Biuro firmy znajduje się w dokach. Aktualnie spółka posiada kilku właścicieli, jednak oficjalnie jej zarządzaniem zajmuje się Fedor Berkusevic, Yegizar Volkanovski, Khabib Nekrasov.
-
Szukasz miejsca w którym będziesz mógł się poczuć jak gwiazda? Chcesz minąć się przy barze z jednym z lokalnych artystów, zrobić sobie z nim zdjęcie? Masz dość taniego piwa i gównianego alkoholu który rozlewany jest po zaniedbanych barach i stolikach? Oxygen Night Club to przeciwieństwo wszystkiego co do tej pory mogłeś spotkać. Klub umiejscowiony na Vespucci, wtapiający się w rozległą plażę Los Santos. Miejsce spotkań i imprez, które uznawane jest aktualnie za centrum rozrywki w mieście. Mimo wielu nieprzyjemnych wydarzeń jakie miały miejsce się w klubie i jego okolicy, zainteresowanie Oxygen nie słabnie. Właścicielem klubu jest Cornellia Watts i Denys Rashkovsky. Założenia jakie przyjęli na starcie są systematycznie realizowane. Klub ma gromadzić w sobie celebrytów, aktorów, piosenkarzy, gwiazdy muzyki ulicznej, sportowców i polityków. I nie obyło się bez skandali i mało sprzyjających nagłówków w gazetach. Oxygen powoli staje się punktem na mapie wschodniego wybrzeża, którego nie możesz pominąć będąc w Los Santos. Moda na to miejsce staje się coraz bardziej wyraźna i staje dostrzegana na klubowej mapie stanu. Aplikacja była już wstawiona, niestety wraz z wieloma innymi tematami zniknęła z forum. Drugi raz nie udało mi się napisać tego co wcześniej. Każdy wie gdzie jest Oxygen, jest to aktualnie najlepiej prosperujące miejsce rozgrywki na serwerze. Chcemy by utrzymało się to dalej, a sama okolica stała się 'centrum' Vespucci. Obserwujcie to miejsce, odwiedzajcie je i wspierajcie nas kupując alkohol na miejscu, a nie w sklepie za rogiem. Do zobaczenia w grze. Kontakt IG/OOC: IG: Cornelia Watts - OOC: https://forum.v-rp.pl/profile/1683-yanadis/ IG: Nadia Ivanovna - OOC: https://forum.v-rp.pl/profile/2238-Diablica2020/ IG: Jamal Eder - OOC: https://forum.v-rp.pl/profile/2206-Pontonio Materac/ Strona Lifeinvader: https://li.v-rp.pl/pages/OXNC
-
Wreszcie będę mógł sobie facjate wydziarać u mojego ziomka Zahara
-
-
Człowiek którego organizacje wkurwiałem wyrzucając kumpli z auta na waszej ośce i krzycząc jebać was asfalty. Piękne czasy i kilka multikont wstecz. Pozdrawiam
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Jest to łatwy i szybki sposób na obrobienie waszych screenów. Tak, można to robić inaczej, używając edytora R* lub lsrp+. Ja korzystam z tego programu i obrobienia screena zajmuje mi kilka minut. Nikogo nie zmuszam do korzystania z mojego poradnika, jednak zdecydowałem się na jego publikację, ponieważ często można spotkać dużo więcej chęci, niż umiejętności. Zapraszam do korzystania i zadawania pytań. Grafikiem nie jestem, używam tego programu tylko do obróbki screenów. 1. Aby wykonać screena (tak zwaną widokówkę, bez czatu, radaru itp.) używamy przycisku F3. Zakrywamy w ten sposób to co niepotrzebne, niestety wiadomości z serwerowej rozgłośni radiowej zostają. Trzeba je ukrywać w późniejszej obróbce. 2. Screen w grze wykonujemy używając kombinacji dwóch klawiszy (zaznaczone poniżej). Po wciśnięciu obu klawiszy jednocześnie nasz ekran delikatnie ściemnieje, to znak że screen został zrobiony poprawnie. 3. Wpisując komendę '/screenshot' na serwerze, tło naszego czatu zmienia się na czarno. Daje nam to bazę do wycinania czatu, co zdecydowanie ułatwia i poprawia jego jakość w końcowej fazie obróbki screena. 4. Zrobiony przez nas screen w grze zapisuje nam się tutaj. 5. Tutaj mamy link do Adobe Photoshop CS6 6. Filmik instruktażowy jak obrobić poprawnie screena w programie w/w. 7. Jakiego uploadu używam? Proste, wrzucam go na czat discordowy i kopiuje link. To koniec, kilka prostych kroków. Nic trudnego. Na filmie w momencie zaznaczania (przerywana linia przy zaznaczaniu fragmentu screena i czatu) kopiuje za pomocną CTRL+C. Temat w razie potrzeby będę edytował.
-
** W rannych wiadomościach można było usłyszeć o znalezieniu i zatrzymaniu Denysa Rashkovskiego. Mężczyzna przebywa w szpitalu pod ochroną policji, udzielono mu pomocy i poddano obserwacji. Jego stan jest stabilny, organizm walczy z zakażeniem które wdało się w rany po strzałach. Poszukiwany został postrzelony trzy krotnie w lewe ramie, wszystkie kule przeszły na wylot. Prezenter telewizyjny poinformował, że mężczyzna będzie przesłuchiwany najprawdopodobniej dziś wieczorem. Oprócz strzelaniny i porwania, mówi się o powiązaniu osoby Rashkovskiego z morderstwem na wyżynach Palomino. **
-
-
nie no bez jaj, jak obrazki z gry tak działają na faceta to jest coś nie halo chyba, pozdro slimetalk
-
-
** Ranni których spotkali na miejscu, nie chcieli składać zeznań w sprawie. Udzielali wymijających odpowiedzi, podkreślając że potrzebują profesjonalnej opieki w szpitalu. Posiadłość była zarejestrowana na fałszywe imię i nazwisko. Monitoring który jest na posesji i w mieszkaniu nie został usunięty, najprawdopodobniej domownicy o tym zapomnieli. Policja zdaje sobie sprawę kim są ofiary i sam porwany. Sąsiedzi z pewnością nie udzielili żadnych informacji o domownikach, nie znali ich. Opisali trzy osoby które przyjechały do domu w dniu przeprowadzki i były widziane od tamtego czasu do wczoraj, był to Denys Rashkovsky, Cornelia Watts, Rashid Magomedov. Telefon nie został znaleziony przez policjantów, jeśli ci przeszukiwali okolice. Znalazł go jeden z ludzi, którzy pół godziny po zajściu patrolowali okolice domu Rashkovskiego. **
-
Żelipapom faje leżom, powodzenia
