-
Postów
522 -
Rejestracja
-
Wygrane w rankingu
2
Treść opublikowana przez West Coast
-
[15/11/2022] ART BOOK - WAKE UP (Manroe Lextter)
West Coast odpowiedział(a) na West Coast temat w Wycenione
**Na oficjalnym koncie M.Lextter pojawiła się informacja o tym że strona zostanie założona na innym hostingu przez pomoc od innych z tym - sesja mogła wzbudzić duże zamieszanie czymś takim ponieważ dużo znanych osób udostępniło to i dało wsparcie małolatowi, również sam RONNIE będzie rozdawał jego egzemplarze na livestream** https://li.v-rp.pl/posts/85107 -
**Manroe obejrzał vlog będąc zamknięty w pokoju na cztery spusty **
-
[15/11/2022] ART BOOK - WAKE UP (Manroe Lextter)
West Coast odpowiedział(a) na West Coast temat w Wycenione
**Ludzie mogli doświadczyć od ostatnich minut mega problemy na stronie ze względu na ataki DD0S hakerów, pewnie osoby mogli nawet i zapomnieć już o tej stronie ze wzgledu na to że ciągle wywala** -
**Na stronach internetowych ruszyła wielka sprzedaż Art Book Manroe Lexttera z takimi slawami jak: Blake Rawlings, Asami Kiyoko, Mae Nikoore w którym młody chłopak przedstawia, biznesmena, artystkę oraz modelkę każdego z innej strefy co mogło ich zaintrygować, długo przed Art Book już dawno artysta udostępnił okładki osób w projekcie oraz samemu wziął udział w sesji dla swojej strony z kontrowersyjnymi pozami oraz malunkami, za promocje wziął się nastolatek poprzez Daily Globe Oraz Lifeinvader. Art Book został oficjalnie wypuszczony** **album ((kliknij w obraz))** PROMOCJA.
-
**Sesja została udostępniona przez aktualnie najbardziej gorących artystów takich jak Asami/Ronnie którzy mogli rozpromować delikatnie sesję, sama Asami dodała komentarz dotyczące otworzenia się.**
-
MANROE SESJA #1. Widzisz ten obrazek i zastanawiasz się.. Cholera kolejne ludzkie ciało czy ten artysta nie ma nic w głowie niż dawanie kolejnych obrazków kogoś lub swojego ciała? przecież mam cały Lifeinvader w tym do cholery! niestety lub stety nasze ciało i ludzkie ciało będzie z nami do końca, widoczne tu lub tam a ja? ja jedynie chciałbym pokazać swoje blizny, swoje siniaki oraz swój ból, ból który przeżyłem w swojej rodzinie, tak BYŁEM OFIARĄ PRZEMOCY/MOLESTOWANIA. I nie wstydźmy się o tym mówić, tak - mój ojciec zranił mnie kilkukrotnie i wiem że jest wiele takich osób którzy potrzebują mojej, twojej - przedewszystkim nie bójmy się tego mówić.. NASZEJ! NASZEJ! NASZEJ! Pomocy. Ja sobie ledwo radziłem i nie kilkukrotnie stałem nad przepaścią, przepaścią która miała mi pomóc, pomóc uciec od naszego okrutnego świata który tutaj jest, jestem pewny że pod moim zdjęciem będzie kolejny durny komentarz lub durne odzywki ale czemu mam się ich bać skoro przeżyłem piekło w domu oraz na zewnątrz? czemu to ja mam się wstydzić za to kim jestem oraz co ja przeżyłem, powiedziałem sobie dość! precz! precz z tymi wszystkimi komentarzami bo hejterzy oraz cwaniaki dalej nimi zostaną nie zwalczymy tego, zwalczymy za to nasz wstyd, zwalczymy za to naszą przeszłość, dlatego chciałbym pokazać tutaj też część siebie, siebie która została brutalnie zraniona w przeszłości, miałem zaledwie dwanaście lat gdy doznałem pierwszego szoku który mnie zmienił na zawsze, byłem tylko dzieciakiem, chciałem żyć jak dzieciak a przeszłość zmieliła to - mimo że widzisz mnie uśmiechniętego, miłego, ciepłego... To w środku cierpie oraz wstydzę się i wiem że ty też to masz, osobo która to czyta i pamiętaj że jestem tutaj dla ciebie w tych ciężkich czasach nie znajdziemy szczerej przyjaźni bo taką można znaleźć tylko od dzieciństwa od piaskownicy, moim najlepszym przyjacielem jest Carmella Lextter moja siostra, moja przyjaciółka, mój skarb która zawsze przy mnie jest gdy tylko może, niestety nie mogła mnie przygarnąć bo miała swoje życie ale dalej ją kocham i chciałbym byś ty też kochał tą jedną osobe która zwraca na ciebie uwagę i nie wstydź się tego kim jesteś bo to jedynie zniszczy twoją kariere, chcę pokazać swoim przykładem że można wyjść z najgorszych opałów, opałów które nas męczą - Los Santos to zniszczone miasto ale żyjemy w tym zniszczonym mieście tak jak możemy, mam rację? a teraz.. Obejrzyj całą tą sesję którą przygotowałem specjalnie dla osób którzy mają problemy z pokazaniem siebie i swoich blizn bo ja ich mam dużo. Kocham was Manroe Lextter. ((Kliknij w obraz by przejść do sesji!!))
-
MANROE SESSION #1. Widzisz ten obrazek i zastanawiasz się.. Cholera kolejne ludzkie ciało czy ten artysta nie ma nic w głowie niż dawanie kolejnych obrazków kogoś lub swojego ciała? przecież mam cały Lifeinvader w tym do cholery! niestety lub stety nasze ciało i ludzkie ciało będzie z nami do końca, widoczne tu lub tam a ja? ja jedynie chciałbym pokazać swoje blizny, swoje siniaki oraz swój ból, ból który przeżyłem w swojej rodzinie, tak BYŁEM OFIARĄ PRZEMOCY/MOLESTOWANIA. I nie wstydźmy się o tym mówić, tak - mój ojciec zranił mnie kilkukrotnie i wiem że jest wiele takich osób którzy potrzebują mojej, twojej - przedewszystkim nie bójmy się tego mówić.. NASZEJ! NASZEJ! NASZEJ! Pomocy. Ja sobie ledwo radziłem i nie kilkukrotnie stałem nad przepaścią, przepaścią która miała mi pomóc, pomóc uciec od naszego okrutnego świata który tutaj jest, jestem pewny że pod moim zdjęciem będzie kolejny durny komentarz lub durne odzywki ale czemu mam się ich bać skoro przeżyłem piekło w domu oraz na zewnątrz? czemu to ja mam się wstydzić za to kim jestem oraz co ja przeżyłem, powiedziałem sobie dość! precz! precz z tymi wszystkimi komentarzami bo hejterzy oraz cwaniaki dalej nimi zostaną nie zwalczymy tego, zwalczymy za to nasz wstyd, zwalczymy za to naszą przeszłość, dlatego chciałbym pokazać tutaj też część siebie, siebie która została brutalnie zraniona w przeszłości, miałem zaledwie dwanaście lat gdy doznałem pierwszego szoku który mnie zmienił na zawsze, byłem tylko dzieciakiem, chciałem żyć jak dzieciak a przeszłość zmieliła to - mimo że widzisz mnie uśmiechniętego, miłego, ciepłego... To w środku cierpie oraz wstydzę się i wiem że ty też to masz, osobo która to czyta i pamiętaj że jestem tutaj dla ciebie w tych ciężkich czasach nie znajdziemy szczerej przyjaźni bo taką można znaleźć tylko od dzieciństwa od piaskownicy, moim najlepszym przyjacielem jest Carmella Lextter moja siostra, moja przyjaciółka, mój skarb która zawsze przy mnie jest gdy tylko może, niestety nie mogła mnie przygarnąć bo miała swoje życie ale dalej ją kocham i chciałbym byś ty też kochał tą jedną osobe która zwraca na ciebie uwagę i nie wstydź się tego kim jesteś bo to jedynie zniszczy twoją kariere, chcę pokazać swoim przykładem że można wyjść z najgorszych opałów, opałów które nas męczą - Los Santos to zniszczone miasto ale żyjemy w tym zniszczonym mieście tak jak możemy, mam rację? a teraz.. Obejrzyj całą tą sesję którą przygotowałem specjalnie dla osób którzy mają problemy z pokazaniem siebie i swoich blizn bo ja ich mam dużo. Kocham was Manroe Lextter. ((Kliknij w obraz by przejść do sesji!!)) NA STORNIE ZOSTAŁY WŁĄCZONE KOMENTARZE I POLUBIENIA. Nazwa użytkwonika: Opinia:
-
[13/11][101] Baby Ray & MOB Prince - DIRECT MESSAGE (prod. mont2k)
West Coast odpowiedział(a) na bajtek temat w Wycenione
**Manroe Lextter rozkazał swojemu przyjacielowi podczas sesji dla siebie którą robi by włączył to podczas niej, by czuł się pewniejszy siebie.** -
WITAMY. Miło mi że postanowiłeś/aś odwiedzić moją strone, strone która będzie prezentować ludzkie piękno oraz ludzką nature, będzie prezentować styl życia ludzi oraz sław którzy zdecydują się na dłuższą współpracę, to ja jestem tym stwórcą który zesłał na was sesję związaną z ASAMI oraz wielu innych artystów dlatego mogę cię zapewnić że moje usługi oraz moje prezentację są najprawdopodobniej jednymi z lepszych które mógłbyś tutaj ujrzeć lub mogłabyś. O MANROE LEXTTER. Urodziłem się w Davis a dokładniej przy Strawberry Avenue, dokładnie bliżej projektów gdzie nie jednookrtonie obijałem się od śmierci lub podobnych niebezpiecznych sytuacji, lecz pamiętajcie możecie z wytrwałością wytrzymać to wszystko oraz dojść do szczytu bez najmniejszego problemu jeżeli tylko będziecie zawzięci dla mnie? ucieczka z piekła trwała dokładnie pięć lat - mając siedemnaście lat aktualnie mogę szczerze powiedzieć że udało mi się. Niektórzy słowo /UDAŁO MI SIĘ/ używają jak zarobią parę baniek, jak odbiorą super-car lub ogromną posiadłość, słowo /udało mi się/ użyłem gdy spałem w kawalercę na Vespucci bo teraz? nie muszę martwić się o to że któregoś dnia to ja stanę się zwykłym notatnikiem w coronerze a jestem tu i mogę dzielić się pasją z wami. MANROE PHOTOGRAPHY. Jesteśmy aktualnie już prawie miesiąc na rynku co oznacza że przychodzi pora na poważniejsze zmiany oraz inwestycję, które pozwolą zmienić jakość wykonania na lepsze oraz będziemy mieli wiele możliwości na nowe projekty, jeżeli jesteście zainteresowani dalszą pracą naszej strony obserwujcie nas oraz wystawiajcie do nas swe opinie, a my z chęcią poczytamy co zmienić - jeżeli chcesz umówić się na sesję lub współpracę na które jesteśmy zawsze otwarci, zostawimy na dolę pare szczegołów na temat tego. KONTAKT/SESJA/WSPÓŁPRACA/PODGLĄD PRAC...?
-
022. GENERATION-A umarło śmiercią naturalną? Co mają do powiedzenia byli artyści?
West Coast odpowiedział(a) na MarceI temat w Archiwum globalne
**Manroe Lextter szykując się dziś na wieczór, przeczytał wszystko o GEN A - lecz nie wypowiedział się, jedynie napisał KDB na DM że cieszy się że uciekła z tonącego statku.** -
hot 🍷 064. MOB PRINCE zatruty drinkiem w Spearmint Rhino Golden Club - tragedii ciąg dalszy!
West Coast odpowiedział(a) na MarceI temat w Celebrity Preview
**Manroe prężnie działając nad ART BOOK wymieniając DM z kulture o jej udziale w nim, zerknął na MOB PRINCE, skrzywił się wiedząc że dziś sam wypił tam alkohol.** -
**Manroe Lextter przez ostatnie dwa tygodnie dość szybko wkręcił się w wir celebrytów począwszy od Blake Rawligns z którym zaczął współpracować oraz ogłosił go jako głównego bohaterka w jego przyszłym Art Book pod nazwą /WAKE UP/ aż do Asami której wykonał kontrowersyjną lecz piękną sesje ukazując jej naturalne piękno co odbiło się szerszym gronem, był widziany również wśród celebrytów jak RONNIE, BLAKE RAWLINGS, ASAMI, CHASE LOVE z którymi spędza często czas również z takimi osobwościami jak TIMO/MARKO z którymi ma najlepszy kontakt, również dogaduję się z jedną z lepszych biznesmanek tego roku czyli Lexie Tavares z którą był widziany na zlocie charetatywnym w obecności jej męża gdzie gadali o najprawdopodobniej sesji, oprócz tego robi również ruchy na Lifeinvaderze gdzie przygotowuję sie do nowych sesji, również otworzył oficjalnie swoją strone internetową MANROEPHOTOGRAPHY gdzie można ujrzeć wszystkie jego zdjęcia, to dopiero początek rozpoznawalności młodego celebryty.** -Manroe był widziany z takimi osobowościami jak: Chase Love, Blake Rawlings, Timo, Asami, Ronnie. -Facet upublicznił dość kontrowersyjną oraz medialną sesję z udziałem Asami gdzie była rozebrana. -Ogłosił swój przyszły Art Book który ma zostać wypuszczony, na głównej okładcę jest Blake Rawlings. -Jest widywany w klubach gdzie był zaczepiony przez parę osób, również był widziany z celebrytami. -Był widziany podczas rozmowy w Paleto Bay na charetatywnym Evencie wśród; Memphis Tavares/Lexie Tavares.
-
[10/11/2022] FIREBLADE - DIMENSIONS 2022 [EP]
West Coast odpowiedział(a) na przelot temat w Wycenione
**Manroe jest dumny z nich.** -
**Po osiemnastej na oficjalnej stronie Manroe Letter pojawiły się zdjęcia artystki Asami, które są za cenzurowane oraz została oklejona specjalnymi naklejkami na jej biuście, który wydaje się odkryty, widać, że pozowała dla fotografa Manroe, który postarał się o jej komfort oraz światło, podobno to zapowiedź jej nowej okładki, również na stronie było można ujrzeć krótki tekst powitalny oraz oprowadzający o stronie również o samych zdjęciach.** SŁOWA WSTĘPU. Miło mi, że odwiedziłeś tę stronę, stronę która poprowadzi naszą wspólna historie oraz zbudujemy tutaj razem coś wspaniałego, jak widzisz jestem początkującym, a tak naprawdę dopiero wprowadzający się w ten świat, świat show-biznesu który według niektórych jest fałszywy lub jest tak naprawdę zniszczony, nie znam tak naprawdę tego, ale wierzę, że poznam tę stronę, ten obrazek, który teraz widzisz – pewnie wprowadza cię w dziwną iluzję, iluzję kobiecego ciała mam rację? Dziewczyna, która przedstawiona jest na tym zdjęciu to Asami. Artystka, dziewczyna, istota ludzka. Jej ciało jest magiczne i każdy to może mi przyznać, wiem, że jak zobaczysz tę sesję na swoim ekranie na pewno podnieci cię jej sesja, chociaż, czy powinna? To po prostu dziewczyna, jestem zdania, że każdy ma prześliczne ciało i tak powinno zawsze być, powinniśmy się mniej wstydzić naszego ciała, body-shaming nie ominiemy, moje słowa nie zadziałają na cwaniaków, którzy tylko czekają, aż się potkniesz, ale chcę udowodnić na tej stronie, że każdy jest równy, strona, na której jesteś to moja strona, strona zwykłego nastolatka, który pasję przeradza w marzenie, marzenie amerykańskiego snu – dlatego zapnij pasy i zostań ze mną do końca, bo uwierz mi… Zapamiętam tych, którzy zawsze mi pomagali, chciałbym z tego miejsca serdecznie pozdrowić moich przyjaciół, takich jak – samą Asami. Ronniego. Blake oraz Timo. ZAMYSŁ SESJI. Sesja powstała parę dni wcześniej od ogłoszenia jej, bo to nie tylko sesja dla mnie – Asami przygotowała coś naprawdę wielkiego dla swoich fanów, coś, co rozpali wasze serca w całości, chcemy tylko wam pokazać smaczek tego, co się szykuje w przyszłości, przyszłości której nikt nie zna, ale ja już ją poznałem, dzięki niej poznałem, co to jest show-biznes, dzięki niej wiem, że mogę spełnić swoje marzenia, zamysł na sesje był w pełni wykorzystywany przez Asami, a ja jedynie mogłem podziwiać jej kreatywność, została zrobiona w studiu, w którym tak naprawdę odmieniło się moje życie i zaczął się Amerykański Sen i wiem, że jako zwykły dzieciak z Ghetto, który nie musiał się chwalić bronią, mogłem osiągnąć dobry pojazd, dobrych znajomych, mieszkanie… Ty też to możesz osiągnąć, staraj się, a osiągniesz swój cel, dlatego nie patrz w tył, a patrz w górę oraz leć wyżej niż się da, poleć wyżej od gwiazd… A sam zostaniesz planetą. SŁOWEM KOŃCA... Dziękuję, że przeczytałeś ten tekst i że postanowiłeś zostać do samego końca, doceniam każdy twój czas poświęcony na przeczytaniu tego, co tutaj zamieściłem i mam nadzieję, że zobaczymy się już niedługo w przyszłości z innymi zdjęciami, jestem w trakcie robienia Art Book pod nazwą /WAKE UP/, gdzie gościnnie wystąpi Blake Railings jako twarz całego Art Book oraz jeszcze jedna osoba, o której nie chcę zdradzać, a to nie wszystko… Kocham was, Manroe. ((Kliknij w obraz aby przejść do sesji))
-
10/10 nicki minaj jest hot
-
Dla mnie ogólnie kupowanie ciuchów oddzielnie trochę głupie i fajnie jakby był wprowadzony system /generujubrania i można to zapisywać jako outfity za jakąś cenę i zwiększać limit outfitów na VP - czy coś, fakt wygląda tak samo prawie jak na GTA WORLD US ale to by ułatwiło życie, ja naprzykład musiałem nago popierdalać w mieście przez pierwszą 1H bo mi się ciuchy w kreatorze zbugowały a siana nie miałem przez postawowę itemy które musiałem sb kupić na grę, ewentualnie zwiększyć gotówkę startową na $5.000 lub $3.000. Ale i tak system /generujubrania byłby najwygodniejszą opcją na ten moment. Wprowadzenie dodatkowych funkcji do pojazdu, odnowienia za jakiś procent ubezpieczeń na pojazd, zadbanie o jego stan czyli naprzykład po iluś przejechanych kilometrów - powiedzmy 1K musisz pojechać do mechanika w celu sprawdzenia czy nic się nie pieprzy, spoko byłaby to opcja ze względu że - ubezpieczenia to kolejny wątek dla cywilów oraz LEA by mogli taką osobę bez ubezpieczenia złapać, a taka osoba mogłaby z ryzykiem się poruszać + zniewelowałoby to jazdę barmanów italio gtx bo dla mnie to co zrobiliście z usunięciem sportowych aut to i tak idiotyzm pod względem tego że komisy sprzedawają sportowe auta więc i tak to nie wyeliminowało do końca problemu (moim zdaniem). A dla mechaników byłaby to spoko opcja bo nie zawsze musi być coś złego z autem a jakby było to by wyskoczył że musi zostać jakaś partia wymieniona za drobną sumę. Dodanie psów K9 oraz zwykłych dla graczy, byłoby to dość ciekawą opcją jakby było można skryptowo wyjść sobie z psem na drobny spacer a wiem że chyba kiedyś nad czymś takim pracowaliśmy więc byłoby to całkiem cool pod względami możliwości dodatkowej gry, wiem że niektórzy zaraz powiedzą (no ale masz /do) no spoko ale /do a pies fizyczny chyba byłby git (no ale serwer tym bardziej będzie się opóźniał itp) spoko radiolki robią swoje. Psy K9 były by ułatwieniem mega dla osób którzy nie mogą znaleźć gracza chętnego na K9 a nie każdy gracz chcę jeździć z tb 2H i grać /do cieszy michę patrząc za okno co piętnaście minut.
-
[Showroom] UTOPIA Menyoo (Utopijna przygoda)
West Coast odpowiedział(a) na West Coast temat w Showrooms
-
**Manroe wsparł Tori bo wie że ona go wspierała, napisał do niej na DM'S**
-
MANROE LEXTTER (2005/07/10) **SO..? PUSH UP.. PUSH.. UP? NAH.. I PREFER PILLS** Manroe Lextter to siedemnastolatek urodzony w środowisku Davis, zamieszkujący małe mieszkanie wraz z swoim bezrobotnym ojcem oraz matką która pracuję na nocne oraz poranne zmiany, jego ojciec to tak naprawdę pasożyt rodzinny który żeruję na wszystkim oraz uczepił się Monroe biorąc go za cel jego ataków na kimś, nastolatek był wiele razy atakowany przez własnego ojca a nawet dotykany w miejscach w których nie powinnien był molestowany przez niego przez długi okres czasu - nastolatek jest na kursie ART & PHOTOGRAPHY ART w swojej szkole, stąd wziął się za freelancing na którym mógłby zarobić oraz dorobić pieniądze na swoje przyszłe studia oraz mieszkanie chcąc uciec jak najszybciej od swojej rodziny, jest najmłodszy w swoim rodzeństwe, ma brata oraz siostre którzy nie wcinają się w zaczepki jego ojca w strone chłopaka ponieważ sami przeżywali to co on, jego siostra posiada już narzeczonego a jego brat jest podobny do ojca czyli tak samo zaczepia brata oraz go unika. Młodzieniec popadł w lean którego zaczął czasem nawet nadużywać raz przez to trafił do szpitala, mimo wszystko nie pomagał sobie ponieważ jego myśli były wyniszczone - mimo wszystko dla reszty ludzi zachowuję się spokojnie oraz miło nadając swoją maskę /pocieszenia/ w sferze publicznej, tylko prywatnie lub przed zaufaną grupą ludzi odkrywa swój smutek oraz przygnębienie. Manroe bardzo stara się zaczepić się podobizną stylistyki, rozmowy oraz ubioru jak Playboy Carti stąd często jest wyśmiewany za kopiowanie jego stylu którym się utożsamia oraz slangiem, często mężczyzna zdaję się nieśmiały przy tym gdy robią mu zdjęcia a więc często ukazuję się w czarno-białych lub cieniach na zdjęciach aby nie pokazywać swojej prawdziwej twarzy lub śladów uderzeń przez swojego ojca, mężczyzna oprócz fotografii pasjonuję się również muzyką i od czasu do czasu słychać jak coś śpiewa pod nosem gdy sobie siedzi, jego głos jest dość chwytliwy. POWIĄZANIA/WZMIANKI. - CELEBRITY PREVIEW: Manroe Lextter padł ofiarą ataków DDoS - Jt Shade & Ronnie ruszyli na ratunek. Czy za tym wszystkim stoją fani Asami Kiyoko przez prezentację nagiego ciała bogini? - CELEBRITY PREVIEW: Czy to oficjalny koniec związku Baby Ray & Asami Kiyoko przez nieznanego fotografa, Manroe Lextter? -
-
[Showroom] UTOPIA Menyoo (Utopijna przygoda)
West Coast odpowiedział(a) na West Coast temat w Showrooms
DLA @TheNikos DLA @Hansikoslav -
[Showroom] UTOPIA Menyoo (Utopijna przygoda)
West Coast odpowiedział(a) na West Coast temat w Showrooms
https://discord.gg/bA3MKYE8 - zapraszam na oficjalny discord posługujący się jako strona IC do umawiania zdjęć + gry IC na zdjęcia. -
[Showroom] UTOPIA Menyoo (Utopijna przygoda)
West Coast odpowiedział(a) na West Coast temat w Showrooms
DLA @Martinn. -
[Showroom] UTOPIA Menyoo (Utopijna przygoda)
West Coast odpowiedział(a) na West Coast temat w Showrooms
DLA @.ShizeRs -
[Showroom] UTOPIA Menyoo (Utopijna przygoda)
West Coast odpowiedział(a) na West Coast temat w Showrooms
DLA MNIE.
