-
Postów
522 -
Rejestracja
-
Wygrane w rankingu
2
Treść opublikowana przez West Coast
-
woah
-
Fuszerka jak ta lala
-
elegancki jestes
-
ekstra free
-
Nieźle, doceniam
-
Pabel & Lon3star Interiors - High End Modern Design
West Coast odpowiedział(a) na Pabel temat w Autorskie interiory
Będziesz musiał mi kiedyś zrobić -
[SHOWROOM INTERIORY/SKRYPTY LUA] EMKA
West Coast odpowiedział(a) na Emka temat w Autorskie interiory
NNieźle -
Ładnie
-
ekstra
-
Krótko, był obiekt maszynki czy nie? Tak czy nie? Jeżeli tak kończymy dyskusje z /do ze czegoś nie było, był item = była maszynka, end of story
-
Moim zdaniem użytkownicy typu G4LIK powinni albo być blokowani albo dostawać time-outs na przynamniej jeden dzień w celu przeczytania poradników + zrozumienia jak działa sama nazwa ;ROLEPLAY; co to ma w ogólę być że gracz ma prawo do takiej głupiej skargi? XD - moim zdaniem za coś takiego nie powinno być tylko jakiegoś warna lub publicznego powiedzenia że by on coś dostał, minimalną karą jaką użytkownik G4LIK powinien dostać to najwyżej 3 DNI Bana & 24H zakaz pisania na forum by to była nauczka że głupie skargi nie mają miejsc na serwerze ewentualnie osobna publikacja dla takich ludzi gdzie opisuję schemat RP. Tutaj nie chodzi by pała ci stała na widok włosów oraz ładnej buzii, tutaj chodzi o ciągłości Fabuły.
-
https://sjp.pwn.pl/slowniki/okaleczenie.html
-
Naprawdę @g4lik będziesz płakał ze względu na przeciwność grania czegoś na twojej postaci, nie może stać się twojej postaci krzywda/upokrzenie? tylko musisz gre IC oraz resztę przenosić do skarg aby się spuszczać bardziej, jeżeli masz zamiar płakać o jakieś ścięcia włosów? dlaczego nie weźmiesz tego do siebie jako; Cholera nowa akcja, coś fajnego i coś oryginalnego - pogram to, pogram upokorzenie bo to rozwinię mi jakieś wątki/fabułe z LEA. Tylko musisz płakać bo ktoś nie będzie mógł OOC konia walić do twojej simki podczas ERP. xD. Przemyślcie czy jesteście gotowi na granie RP bo Chars nie polegają nie bezkarnym chodzeniem oraz robieniem rzeczy bez konsekwencji lub mówieniem, pograjcie coś na swoją niekorzyść. Dla mnie to jest żart że jest to wogólę akceptowanę aby była jakakolwiek dyskusja o jakimś /me & /do w grze które zostało dobrze odegrane.
