Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

bestia ze stargardu

Gracz
  • Postów

    361
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bestia ze stargardu

  1. Jest to nie prawda, u nas w organizacji jest surowy zakaz noszenia/używania a nawet, my nie kupujemy broni białej. Jeżeli coś ma się odbywać bez broni palnej, jedynie na pięści to u nas nie stosuje się nożyków, kijów baseballowych, kastetów itd. Po prostu, ziomek wyssałeś to z palca, nie dałeś na to żadnych dowodów. Nawet u nas na zamówieniach nie ma wpisanej broni białej, a wcześniej sam pisałem że takowej nie kupie, a co do metagamingu, makera ani zdyniego nie było w grze i to dla nich dawałem streama - słuchalismy ze muzyczki a głosówki nigdy nie używaliśmy do MG, gdybyśmy to robili to nie sralibyśmy na Norteno że robią mg, proste i logiczne.. A co do trollingu, nawet nie wiem o co dokladnie chodzi
  2. **dał licka, napisał również komentarz; Robisz to, poważnie.. Nikt cię już w tym nie dogoni, on wesside
  3. ja to dla jaj napisalem ze ci doxa zrobie XD zebys mi przestal pisac a ty sie splakales.. Z reszta, pierwszy grasz akcje ofensywne pozniej placzesz. Jak było z rozbiciem kubka na głowie? Koleś, zagrałeś akcje ofensywną, tak - odegrałem że zrzucam ci z biurka rzeczy, rozumiem. (nie wiem czy to akuruat jest postrzegane jako akcja ofensywna) wtedy ty łapiesz za kubek i rozbijasz mi go na głowie... Odegrałem wszystko, po czym rzuciłem się na ciebie z łapami(https://imgur.com/3TQT1vJ) , a ty na to (https://imgur.com/0QCKDKB) Szkoda mi słów, wyzywasz mnie a ja ci na to odpowiadam zebys sie zamknal bo ci zrobie doxa.. Było to skuteczne bo przestaleś do mnie pisać, prawda jest taka - nie mam żadnych twoich danych, nie wiem kim jesteś. A co do doozana, dostaliśmy od niego opierdol że mamy zacząć normalnie grać bo załatwi to z sidneyo, lub wrzaskiem że będą nas spectować full-gre za to co robimy. Fannys, zamiast grać jak człowiek - woli odpisywać na /b że mamy skarge, że doozan nam nie pomoże.. (https://imgur.com/1wwSKd3, https://imgur.com/6xQ8M8B) Z resztą, czego się spodziewał nagrywając diss-track, na nasz cały set? Że co, będzie uwielbiany na davis, i że tree top piiru będzie mu się kłaniać X D, nagrywając diss-track na jeden z większych setów na davis, liczysz się z tym że będziesz przez nich wyzywany, gnębiony i że to ty będziesz głównym wrogiem (?, czy coś) dla naszych ludzi, zwyzywałeś tam kolesia który ogarnia bronie, narkotyki, pomaga swoim ludziom, to czego ty się spodziewałeś.. Prosze cię, przyznaje się do wyzywania go, bo po prostu nie mogłem z nim wytrzymać. Jak on na /b pisze po tym jak mu wbilismy bw z broni "aha? Clipped" to nie wiem czego on oczekuje, po tej ostatniej akcji postanowiilismy ze nie będziemy z nimi trzymać jakiej kolwiek interakcji, po poprostu się nie da. Pamiętaj że to ja ciebie uczyłem, wgrywania podmianek, w pewnym stopniu też gry w przestępczych. Nie miałęm chwili spokoju, bo cały czas wypisywałeś mi na PV, na dc. A w pewnym momencie, bez słowa zrobiłeś transfer z ttp, do nortenos
  4. **Po godzinie 20;30 na kanał Blaze, wleciała odpowiedź na dissa MurMa. W dodatku jest amatorsko zrobiony klip. Wszystko lepiej brzmi niż wcześniej, jest to efekt większej ilości pieniędzy, lepszego mikrofonu itd.**
  5. **Blaze dał disslike, śmieje się z gościa i nie wie o czym on pieprzy, sądzi że jest idiota kradnąc miniaturki jego ziomalo** Dodał komentarz; usuńcie ten shit, on nawet nie wie o czym śpiewa...
  6. nie zeby cos ale ja jak ojonathan baker pisalem do zioma zeby zamknal sie na tym ooc nie dowas.. to som oszczerstwa
  7. czemu wy wszyscy robiciie tereny na naszym terenie!
  8. w koncu ktos z kim mamy szanse!
  9. less go, powrót do korzeni
  10. W/S 83Høøver Criminals - znany również jako ,,8- Tray Hoovers” powstały w 1973 roku uformowany przez społeczność afro-amerykańską, większość tych osób to głównie dzieciaki. Afilują się z drużynami takimi jak: Houston Astros, Texas Rangers, w którym duża litera “T” symbolizuje Trays. Wiele członków 83 Hoover ma wiele tatuaży dotyczących właśnie tego gangu, na rękach, tułowiu, nogach mają wytatuowane ksywki zmarłych przyjaciół, czasami tatuują również liczbę “83” lub logo drużyny z którą się utożsamiają w widocznym dla każdego miejscu. Hoovers zawdzięczane jest miano /Most Hated/, jako iż są najbardziej znienawidzonym gangiem w Los Santos. Hoover wywodzi się z ulicy położonej w części South Central. Hoover jest gangiem spod karty Gangster Crips. W 1979 r. Gangster Crips, otworzyło beef z Neighborhood Crips. 83 Hoover jest sojusznikiem wszystkich gangów spod karty Hoover oraz Gangster Crips. W przeszłości Main Street Mafia Crips miały dobre stosunki z Hoover do roku 2009, gdzie miała miejsce impreza, na której doszło do sprzeczki między oboma klikami, a cała impreza zakończyła się strzelaniną. Elementy ubioru, które mają znaczenie to czapki z logami drużyn sportowych takich jak np. Houston Astros, Texas Rangers (duża litera "T" symbolizuje Trays) oraz bandany koloru pomarańczowego. W dzisiejszych czasach bandany są wciąż popularne, jednak że mało kto chodzi owinięty w nich jak gangsterzy sprzed kilkunastu lub kilkudziesięciu lat. Są one najczęściej obwieszane na szyi lub przypinane na spodniach. Różne sety mają inną charakterystykę ubioru. Jeśli chodzi o 83' bardzo często można spotkać ich w Dickies z twarzą zmarłego członka tego setu, czy rozmieszczonymi na koszuli właśnie logami drużyn, czy samą liczbą 83. W ostatnim czasie przy Ranczo, można zauważyć ogromny wzrost przestępczości związany z opuszczeniem więzienia stanowego przez kilku mieszkańców powiązanych z gangiem ulicznym. Jednemu z naszych czytelników udało się nakręcić krótką relację, uwieczniającą zachowanie mieszkańców w wieczornych godzinach. Na nagraniu widoczne jest brutalne pobicie faceta przez grupę czarnoskórych mężczyzn. Ujęcie kończy się w momencie, kiedy w stronę nagrywającego zaczynają padać liczne obelgi, a kilku z napastników zaczyna zmierzać w jego kierunku. Dotarliśmy do jednego z nowych mieszkańców z którym przeprowadziliśmy krótki wywiad. Na pytanie czy w ostatnim czasie czuje się bezpiecznie na osiedlu, odpowiedział: “To miejsce jest pojeb… Mieszkam tutaj od jakiegoś czasu, a za oknem dzieją się rzeczy. Których z trudem mi opisać. Jak tylko uda mi się wziąć pożyczkę w banku to pakuje swoje rzeczy i tu już nogi nie postawię.” 74 Hoover znany jako Seven-Foe Hoovers. To afroamerykański gang uliczny położony na południu LA. Początki 74 z sięgają lat 60. Set ten, jest jednym znajwiększych setów zpod parasolki Hoovers. Gang działający na ulicy w latach swojej świetności razem byli uważani za najlepszych dostawców w LA, 74 było przed NAJWIĘKSZYMI gangami w la, takimi jak Bloods czy Crips. Gang nazywany jest /Most Hated/ przez swoje liczne beefy, zadarcia, przestępstwa dostali takowy przydomek również dlatego że posiadają beefy prawie z każdym gangiem, największe zadarcia posiadają z 60's rollin, oraz 90's rollin. Na ten czas trzymają najwięcej z 83 Hoovers przez co utworzyli 34 Hoovers - Jest to złączenie dwóch gangów (74 oraz 83) w jedną klike. W 2020 Suppa, jeden z największych oraz bardzo szanowanych gang bangerów oraz aktywny raper, został zabity przez 90's rollin, został zabity czwartego sierpnia. Został zauważony po drugiej strony ulicy, skąd oddano do niego strzały. zmarł na miejscu. 74 Hoover, podobnie do 83 zostało utworzone wczesnie, seven-foe zostało uformowane wczesnymi latami 60' przez co są jednym z najstarszych gangów w la, a w szczególności spod parasolki Hoovers, jak i jednym z najbardziej znanych. Noszą oni fullcapy, jerseys, buty, z logami T-Rangersów, Houston Astros, Los Angeles Dodgers, Wilson, ich dominującym kolorem jest kolor pomarańczowy, na hood-days' często można je u nich zauważyć. Ich Gang Signs są stackowane H na palcach, czy pokazywanie czwórki. Często przebijają również znaki rollin-crips środkowym palcem aby ukazać diss-respect co do ich klilki, z kolei jeżeli chodzi o graffiti - to klasycznie, jak prawie każda organizacja na terenach Los Santos, tagują całe swoje osiedla, czasami tagbangując przeciwne osiedla. Rysują oni tam wcześniej wspomniane H, nazwe ulicy, oraz dissy na Rollin's takie jak Sisses. Gang daży ogromną nienawiścią gangi z Neighborhood, ponieważ mają beefa z każdym z nich 94 Hoover Criminals Gang - lub 9-Foe Hoover Criminals Gang, znany również jako Low-Downs i formalnie znany jako 94 Hoover Crips (Nine-Fo Hoover Criminals Gang), to afroamerykański gang uliczny, położony zaraz obok 74 oraz 83, chociaż nie twoży z nimi żadnego sojuszu. Gang 94 Hoover Criminals powstał w okolicach 1970 roku i był znany jako 94 Hoover Crips Gang. Mieli brutalną reputację przemocy w latach 1980. i na początku 1990, zanim przeszli z Crips do Hoovers. 94 Hoover Criminals są sojusznikami wszystkich gangów pod parasolki Hoover Criminals Gang. Jednak mają bliski sojusz z 92 Hoover Criminal Gang, często odnosząc się do tego sojuszu jako "Do Lows Down". D2ce (raper), który jest związany z 92 Hoover Criminals Gang, nakręcił video zatytułowane "Real Homies" poświęcony pamięci Daquawn Allen (2 Shay). D2ce wspomina również o bliskiej więzi rodzinnej między 92 Hoover Criminals Gang i 94 Hoover Criminals Gang. Mają również wspólnych wrogów, takich jak 98 Main Street Mafia Crips i 97 Gangster Crips, a także 87 Gangster Crips. Noszą oni fullcapy, jerseys, buty, z logami Detroit Tigers, Houston Astros oraz Sanfrancisco Giant ich kolorem jest kolor pomarańczowy, na hood-days' często można je u nich zauważyć. Ich Gang Signs są stackowane H na palcach, czy pokazywanie czwórki. Często przebijają również znaki rollin-crips środkowym palcem aby ukazać diss-respect co do ich klilki. Czyli wszystko wygląd tak samo jak w innych setach Hoovers. 59 Hoover Criminals Gang (59 HCG) znany również jako 5-Nine Hoover Criminals Gang i wcześniej znany jako 59 Hoover Crips Gang, to afroamerykański gang uliczny znajdujący się na West Side w południowym Los Santos. 5-Nine Hoover powstał w 1970r. jako Gang Hoovers. 59 Hoover Criminals Gang, często zastępuje dwa O w Hoover z "59" zmieniają to H59VER. Często można zobaczyć H59ver w graffiti różnych innych zniszczonych domach, blokach, murach na całym ich turfiie. Dzielnica 59 Hoover Criminals Gang znajduje się bezpośrednio pomiędzy 52 Hoover Criminals Gang i 74 Hoover Criminals Gang. 52 Hoover Gangster Crips (HGC), znany również jako 5-Deuce Hoover Gangster Crips, to aktywny gang uliczny położony na Davies, a dokładnie w okolicach ranczo. Pod koniec 1980 roku, Five-Deuce miał ponad 1000 aktywnych memberów na ulicach Davies. 52 Hoovers Gangster Crips są spod parasolki Hooveras i są jedynym istniejącym gangiem do teraz którzy są złączeni jeszcze z Crips. Wiadomo, że 52 Hoovers ubierają się na niebiesko, aby ukazać swoją przynależność to Crips, lecz noszą też pomarańczowe ciuchy aby pokazać przynależność do Hoovers, jest to specyficzne ponieważ Hoovers ma beefa z większością Crips, a ci są inasne (tak jakby). Największą zażyłość posiadają z 51 Trouble Gangster Crips, przez co postawła nawet klika zwana 512HGC. Graniczą oni z 59, z którymi mają również dobre relacje. Wiele ich członków jest hiszpanami, przez co nie jest zwany gangiem afro-amerykańskim Trouble Gangster Crips - pochodzi od Nothing Trouble Gang, które na początku było tylko grupą dzieciaków tagujących osiedla w początkach 1990 roku. Przez liczne konflikty dołączyli oni do crips, od czasu bycia pod parasolką crips używają już każdemu znanej nazwy Trouble Gangster Crips oraz beefują z jedną z największych grup, Six Owe (60's Rolling NBH Crips). Nie są oni najstarszymi członkami Crips, ponieważ są nimi od niedawna, pomimo to mają beef z Rollin' 40's, 30's, 50's, 60's. Lecz to z tymi ostatnimi mają najostrzejszy beef. Do tego dochodzi jeszcze 984MSMC oraz HPB. Pomimo tego dalej bardzo dobrze się trzymają. Trouble Gangster Crips | Nothing But Trouble | Trouble Gang - Mieszczą się oni na południowym Los Santos, a dokładniej na ulicy która dzielą wraz z 74' 83' 52' 94', ciągnącej się od osiedla aż do kanałów, po Stery przejął nowy człowiek, Martin W. Po zamknięciu poprzedniego, postanowił że wyposaży swoich soldiers po pachy, w narkotyki, bronie - tak aby mieli co zarobić. Odkąd Martin przejął stery gang zaczął lepiej prosperować, co prawda zaostrzyły się beefy, przez co umiera więcej ludzi - lecz gang uzyskał więcej wpływów. W ich kulturze nic się nie zmieniło, gang dalej wygląda tak samo - zmieniły się jedynie wpływy oraz tereny. Jerseys - Noszą oni fullcapy z logiem Texas Rangers, lecz dissują non stop Florida Marlins, noszą też czasami Houston Astros, dlatego że mają bliski sojusz ze wszystkimi Hoovers, a w szczególności 52 hoovers. Original
  11. Jeżeli by ktoś nie wiedział, to daje info - Yung Rajan zrezygnował ze stanowiska lidera, przejełem to wraz z panelem - wszystko kierujcie do mnie bądź do zdyniego (adamo#7925 oraz Zdyni#3814)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin