Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

bestia ze stargardu

Gracz
  • Postów

    361
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bestia ze stargardu

  1. Macie problem do Lecha z Plocka kurwa?? Czujcie strach bo ten schab pierdolony ma gangsterska przewozke
  2. **W nocy z 23 na 24 czerwca, po malych - nic nie znaczacy zapowiedziach - na kanale BabySmoove pojawil sie pierwszy utwor. Styl nikogo nie zaskakuje, bo raper czesto mowil ze takim stylem sie posluguje i w takim czuje sie najlepiej. Raperzy tworzacy ten utwor, to underground - szczegolnie drugi z dwojki, DemoQuatro @fiflakmurzyn1312. - czyli nieznana persona w muzycznej branzy. Numer bezposrednio atakuje Adonijah Rhodes ps. Adonis @bieluu - glowny artysta, czyli BabySmoove oskarza go o to ze przez niego zostal skrzywdzony, zdradzony i dotkliwie pobity. Oprocz dwojki artystow, nikt wiecej nie potwierdza tego ze jest to wina Adonisa - jednak mimo to, wiadome jest ze raper w ostatnich miesiacach mial ciezkie zycie przez to jak zostal przez kogos poturbowany. Utwor specjalnie zostal wydany w tym momencie - po smutnej nucie Adonijah, tak aby jeszcze bardziej go zdolowac i wbic w dol. Tekst prosto kierowany jest do bardziej znanego rapera, wbijajac mu szpileczki oraz rzucajac uszczypliwe komentarze w jego strone przewijaja sie przez caly tekst** PROMOCJA ROZGRYWKA WYDATKI DANE POSTACI
  3. **wieczornymi godzinami na platformie instagram wzniosl sie ponownie, po wielu banach i blokadach - profil artysty BabySnowSmoove. Na profilu znajduja sie archiwalne juz snippety piosenek czy rowniez same zapowiedzi ich.**
  4. to sa pozdrowienia oficjalne dla @fiflakmurzyn1312. @Minionek bob 123 @Staris @bieluu @dior @dzvkss i @doozan tez pozdrowcie kogos dobra
  5. dobrze ze ten temat nie jest kontynuuowany. Pozdrawiam z poszanowaniem
  6. doozan jak zwykle z rigczem...
  7. CO SIE DZIAŁO Z DENNISEM? Po ostatniej aktywności, zniknął z sieci na rok. Zobaczył pierwsze pieniądze, wpadł w większy nałóg. Nie było żadnej aktywności z jego strony. Jego kariera, zamarzła w pewnym momencie - stała w miejscu. Pomimo zapowiadań, jego pierwszy profesjonalny numer nigdy nie wyszedł. Raper pokazał aktywność w ostatnich dniach, wydaje się że wraca. Jest widywany częściej na mieście, w otoczeniu innych raperów. Na ten moment nie podał żadnych znaczących informacji o powrocie. Na razie nic nie wiadomo, czy Dennis wraca, ale coś zaczyna się ruszać. Jego konto ożyło po roku martwicy, kilka ruchów, ale żadnych konkretów. Nikt nie wie, co się z nim działo przez ten czas – po prostu zniknął. Zero wrzutek, zero kontaktu, jakby go nie było. Nie był żadnym wielkim nazwiskiem, raczej nisko w podziemiu, ale ci co go słuchali – czuli klimat. Teraz tylko teoria za teorią, a on sam siedzi cicho. Jego ludzie też – jakby zniknęli razem z nim albo wiedzieli coś, czego nie chcą ruszać. Jedno wiadomo – od dawna był pogrążony w dragach. Mocno. I możliwe, że to go wyłączyło na rok. Czy się leczył, czy się pogrążył jeszcze bardziej – tego nikt nie wie. Ale fakt, że znowu coś publikuje, może znaczyć, że zbliża się jakiś ruch.
  8. **dustin areolla, daje like mowi ze koles troche brzmi jak freddie mercury**
  9. gosciu jest jedynym uzytkownikiem tematu ale jaja xdddddd
  10. szacun dla was. ja paprykarz ale heh.. sport lonczy a nie dzieli nie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin